Skocz do zawartości

anemus

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  334
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

39 Dobry

O anemus

 • Tytuł
  Gaduła

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja jakiś dziwny widać jestem. Po Pfizerze pierwszej dawce tylko czułem "siniaka" na ręce (choć śladu nie było). Zero jakichkolwiek objawów. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Zobaczymy co będzie po drugiej dawce.
 2. Chyba z wolnego wybiegu. Chów klatkowy to mają w Azji, np w Japonii
 3. anemus

  Co ostatnio kupiliście?

  @buszi aż łezka się w oku zakręciła :,) Ali Alladin V na SS7 i AMD 751 na Slot A
 4. Ten procek wygląda na znacznie młodszy niż karta
 5. Ale z tym dystry... sorry instrybutorem to chyba zachęta, a nie ostrzeżenie dla TikTok-erów.
 6. anemus

  Co ostatnio kupiliście?

  @drVanSteiner różnie to bywa. Bardzo wiele drogich produktów to chłam gdzie płacisz za markę ale sam produkt to niższa półka. Wiele produktów jest sprzedawana pod różnymi markami. Dokładnie to samo dostajesz za połowę ceny. Są też produkty drogie, które wybijają się własnościami i jakością. Niestety jednak nie ma tu absolutnie zależności drogie=dobre. Takowa nie istnieje.
 7. Magnesik i dyskietka to ja rozumiem
 8. No był taki inny słynny akwarelista.
 9. W mediatekach do androida 9 dało się podbić w trybie inżynieryjnym. W Andrucie 10 poprzycinali możliwość grzebania w mym i w snapach też. Spróbuj jednak w "menu programisty" pobawić się głośnością bezwzględną. Poza tym zobacz co masz w korektorze. Lubi przycinać głośność. Korektor z poziomu niektórych Alek jakby dublował systemowy i jest ciszej. Tak przynajmniej u mnie w miui.
 10. To sobie wpiszą. Tylko nie będzie to mieć żadnego wpływu na modele sprzed tej decyzji. Na razie to ty szalejesz wypisując bzdurki. FUD (Fear, Uncertainty, Doubt) to celowe rozsiewanie nieprawdziwych informacji by podciąć skrzydła konkurencji. Potocznie ogólnie celowe rozsiewanie nieprawdziwych informacji.
 11. Nie siej fudu bo piszesz głupoty. Jak już silisz się na czytanie to rób to ze zrozumieniem. Zbanowali Xiaomi w dostępie do kapitału amerykańskiego, a nie w zakresie prowadzenia interesów z firmami amerykańskimi. Obecnie sprzedawane telefony i te wydane w najbliższej przyszłości nie stracą dostępu do usług google. Dopiero wydane po ewentualnym wpisaniu na listę departamentu handlu (teraz wpisali na listę departamentu obrony) takowe by utraciły co nie bedzie i tak mieć żadnego wpływu na certyfikowane wcześniej modele. O ile coś takiego w ogóle nastąpi, a zapewne nie będzie w ogóle rozważane
 12. Telefony Xiaomi posiadają i jeszcze długo będą posiadać usługi google. Przynajmniej modele (modele, nie egzemplarze) wydane przed 11 listopada. Jak ktoś słusznie zauważył o ile w ogóle to dalsze ograniczenia usa wprowadzą po terminie wyzbycia się udziałów przez amerykańskie firmy. Zresztą terroryzm gospodarczy może mieć na celu tylko mocne ograniczenie udziałów Xiaomi i jak spadną na jakieś 5 miejsce to im odpuszczą. No chyba, ze albo bidet skończy to szaleństwo albo Chiny przywalą w rewanżu tak, że firmy same coś wykombinują. Na tą chwilę wszystkie telefony Xiaomi oprócz wersji chiń
 13. Może tak być. Ktoś słusznie zauważył, że wciągnięcie na listę zakazu inwestowania może być daniem czasu amerykańskim inwestorom na pozbycie się udziałów przed większymi sankcjami. Amerykanie chcą wybić nieczysto konkurencję. Dla nas najlepiej było by (jako UE) zacząć permanentnie banować amerykańskie molochy. Tak poza tym niezły bełkot. Praktycznie nie na w USA firmy nie mającej kontraktu z amerykańską armia. Czyli świat wg tej logiki powinuen zbanować całą amerykańska gospodarkę.
 14. To to dotyczy wszystkich sprzedawców. Szeroki kąt może się przydać albo nie. Lepiej mieć niż nie mieć choć moim zdaniem lepiej jak jest główny lepszy. Wolał bym optyczne zbliżenie. Ale to ja. Ten telefon to budżetowiec więc sztuka wybierania kompromisów. Musimy się zdecydować na które się godzimy, a które są dla nas nie do zaakceptowania. Jednego skusi amoled i snapdragon oraz dużo pamięci, innego zniechęci brak szerokiego kąta i bardzo słaby snapdragon oraz niszowa marka i wiążące się z tym problemy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...