Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Podobne zdanie jak kolega z "(...) Twoje stanowisko pracy" u którego podpatrzyłem to biurko. Bez dodatkowego wzmocnienia nie polecam - ugina się. Jest przewidziana noga w zestawie, ale ja mam trochę inny pomysł, bo szkoda mi miejsca pod spodem.

 

Bardziej martwię się o wnętrze szuflad, wygląda tak że jakbym miał kichnąć to by się zarysowały. Pożyjemy zobaczymy - na bank dodam coś o biurku jak trochę go poużywam.

Link to post
Share on other sites

 

 

Boję się o niego, nie wygląda na super trwały, ale w sumie już po nim przypadkowo poszorowałem kilkoma rzeczami i się trzyma więc może obawy są niesłuszne. Natomiast gorącego kubka postawić się nie odważę
 

 

W sumie to zawsze można kupić 

 

 

Sam bym się wyposażył w takie biurko, ale moje aktualne (BIGI z BRW) kosztowało 600 zł i szkoda mi pieniędzy na nowe :P 

Link to post
Share on other sites
Kurde jak za ~30$ to całkiem fajnie to wygląda. Hmm....  

Lepiej, 25.99$ :D

Zakup przez aplikację mobilną daje 55% rabatu (na kompie jest 50%), czyli 26.99$

Dodatkowo sklep daje rabat 1$ za zakupy za minimum 15$, więc finalnie jest 25,99$

Kupiłem w oficjalnym sklepie https://guanqin.aliexpress.com/store/2220164

 

Tyle pozytywnych opinii, że jestem w sumie pewny jakości

 

 

 

 

 

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites
Miałem raczej na myśli ten laminat. Kiedyś miałem biurko z ikei to po przypadkowym naklejeniu zwykłej, słabej przezroczystej taśmy klejącej się odkleiło i zamiast czarnego koloru był szaro-brązowy (płyta)

 

Nie wiem jak z tym Sida, ale zazwyczaj wyroby meblopodobne z ikei są lakierowane a nie laminowane. Lakier przy normalnym użytkowaniu jest dość trwały, twardy. Mam od nich biurko i pomijając fakt, że jest zrobione niemalże z tektury, to trzyma się nieźle  :D

 

Jedynie na krawędziach lubi odprysnąć  :/

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Lepiej, 25.99$ :D

Zakup przez aplikację mobilną daje 55% rabatu (na kompie jest 50%), czyli 26.99$

Dodatkowo sklep daje rabat 1$ za zakupy za minimum 15$, więc finalnie jest 25,99$

Kupiłem w oficjalnym sklepie https://guanqin.aliexpress.com/store/2220164

 

Tyle pozytywnych opinii, że jestem w sumie pewny jakości

 

Dobry dil... tylko ta nazwa "guano in" :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...