Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Gdzie napisał, że lubi AMD, lub Intela? 

 

 

Proszę, rozszyfruj. 

Drama się szykuje. Zacytuj mnie w pełni proszę to pierwsze.

Po zero nie zacytowałem w pełni jego posta bo byłby to jeden wielki spam cytowanie cytowań.... Bez sensu..

Na przestrzeni lat widać różnice pobieranego prądu w tych samych parametrach między intelem a amd. To po pierwsze.

Po drugie ceny tych procesorów ryzena biją po głowie. Nie każdego na to stać nie mówiąc o płytach głównych. Różnice w cenach widać gołym okiem.

Po trzecie jedni lubią Intela inni AMD. Jedni lubią biel inni czerń. Jedni Mitsubishi, inni Subaru a jeszcze inni Hondy, Audi, Seaty czy VW... Nad czym tu pisać, to nie temat do tego.. Spam się robi. 

 

Jeżeli chodzi Ci o słowo "znamy" które znalazło się tam rzeczywiście przypadkowo (pisałem z telefonu(tapatalk)) Chciałem napisać co innego i nie usunąłem słowa, cóż zdarza się. Jesteś dłużej stażem ode mnie, jesteś modem. Nie rozumiem dlaczego nie założyłeś błędu składniowego z przypadku ale cóż zdarza się najlepszym :)

 

Jeżeli natomiast pytasz dlaczego uważam że lubi AMD? Zobacz pare postów wyżej o czym temat wtedy łatwo zrozumieć, jak mówiłem, nie będe cytował cytowań... 

Na tym kończę bo nie chcę robić spamu. Nie do tego chyba jest ten temat :P

 

Zakupiłem ostatnio takiego śmiesznego misia pokemon. W dotyku jest super delikatny. Naprawdę mega :DDDD

3ffb4811cc77c.jpg

 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

wkrętak wkońcu spokojnie sięgnę  śrubkę żeby zdjąć fortisa3
A na ten klej planowałem kleić proca ale to chyba nie jest najlepszy pomysł.
http://i.imgur.com/6huxzTr.jpg

Edytowane przez error 404
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...