Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Dobrze wiedzieć, zapamiętam sobie na przyszłość. To moje pierwsze Zippo, także kupiłem taki "zestaw startowy". Z kamieniami raczej nie będzie chciało mi się rypać z przekładaniem, bo te i tak kosztują grosze, ale tą benzynę wypróbuję gdy obecna się skończy.

Link to post
Share on other sites

Przełożenie zajmuje dosłownie sekundę, a tak na oko, te które dają do najbardziej badziewnych zapalniczek z kiosków, są co najmniej 1,5x dłuższe.

 

 

 

To moje pierwsze Zippo

 

Jedyne zapalniczki, jakich się naprawdę pilnuje. Mam identyczną, to moja piąta i póki co mam ją najdłużej - pękły dwa lata. 

Link to post
Share on other sites
Benzyna Ronsonola również wydaje mi się być bardziej wydajna.

 

 

 

Jedyne zapalniczki, jakich się naprawdę pilnuje. Mam identyczną, to moja piąta i póki co mam ją najdłużej - pękły dwa lata.

 

Osobiście uważam, że nie widzę różnicy w benzynach, poza zapachem :)

Moja jedyna Zippo ma już prawie 4 latka i to prawda - człowiek pilnował jak oka w głowie (pilnował, bo od stycznia leży w szufladzie - wziąłem się za siebie i przestałem palić) :P

 

Żeby nie było OT :

Kupiłem sobie buty :)

 

new-balance-mrl-996-ta-33.jpg

Edytowane przez SKOME
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Kupowałem z polskiego sklepu. Wsio w pakiecie :)

 

 

Nie polecam softów w pakiecie :P często w pakiecie wirusiki też dają ;) zawsze prewencyjnie wgrywam ofcjalny z en.miui.com 

 

 

MIUI Polska/Global już wgrane?  :P

 
China lepszy jeśli znasz English :P masz pełen market motywów (global ma mocno obcięty), więcej appek typu zmiana tapet na lockscreenie jedynie odtwarzacz lipa bo ma te chińskie coś jak YT zintegrowane ale za to lepsze stery audio :P, a EU aka MIUI Polska ma ręczne updaty i pozdro ręcznie ściągać 1GB do piątek :P Jeśli chodzi o appki google to zainstalujesz z appki z forum miui :P
Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Nabrałem ochoty na porządnego jRPG :)

Na razie bardzo przyjemnie się gra. Aż trochę nostalgicznie wspominam godziny spędzone z FF8 :")

Będzie w co grać, póki cena persony 5 nie spadnie o kilka zł :)

Tales of Zestiria (Steam)

- 43,57zł

 

d85c07f85eca69de475a4e12b4bdfc8b.jpg

 

 

Trymer, bo ten z rossmana się rozpadł :/

-129zł

 

e69006a5b7dc2d652de3e515ffc6aa7d.jpg

 

 

Oraz bluzę na wiosnę, która już nadeszła :)

- 89zł

 

14f94e50261a6610393ef275aea6929b.jpg

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@dadulek Polecam od razu zainstalować Community Patch autorstwa Kaldaien. W moim przypadku nie było np. Dźwięku w grze i "zablokowane" 30fps(a miejscami nawet mniej). Po instalacji patch'a śmiga aż miło :)

 

FiiO E10K Olympus 2 sprawiam sobie na urodzinki, gdyż integra w PC nie jest w stanie uciągnąć nowych słuchawek.

-349zł

 

Foto kradzione z neta

e1c4347a24248a13565c19138a87e443.jpg

 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...