Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Mnie tam bardziej cieszy K95 :) Nie sądziłem, że zacznę darzyć klawiaturę uczuciem wyższym :P


Osobiście ledów w budzie nie trawię, natomiast podświetlana klawiatura to u mnie mus, mam takową również w lapku. Fakt, że soft Corsair'a sam ściąga profile do gier jest dla mnie sporym plusem - w kilku produkcjach kolor klawiszy odzwierciedlał poziom życia/energii protagonisty - mały bajer, ale naprawdę cieszy - zwłaszcza, jak się wyda ponad 8 stów na klawę :P

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

props za klawiature, bo warta swych pieniędzy, ale cała reszta to przerost formy nad treścią

 

rgb for evryun 

 

http://image.dhgate.com/0x0/f2/albu/g4/M00/31/23/rBVaEVcNCGeAJwbmAAE38bdCy4c083.jpgSensor-font-b-Toilet-b-font-Light-8-Colo

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

 

 

warta swych pieniędzy

 

Pomimo bycia posiadaczem takowej (bez Platinum) nie zaryzykowałbym mimo wszystko takiego stwierdzenia. Mi i Magdzie bardzo przypasiła, natomiast dla wielu osób nie będzie różnicy pomiędzy mechanikiem, a dobrą membraną. 

 

Co zaś do zakupu:

 

@Wojtas-X

 

Niby to powinno być oczywiste, ale różnie bywa - mam nadzieję, że przed zakupem sprawdziłeś ją organoleptycznie - fura na poziomie, zakładam więc, że tak, ale wolę się upewnić :P


 

 

rgb for evryun 

 

Mów co chcesz, klopa RGB w rozsądnej cenie brałbym od ręki - miałbym w końcu motywację do założenia bloga o kupach - podświetlenie dodałoby fotkom splendoru. Z tego co widzę, ten jest jednak bez półki, więc zero sensu.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zmieniłem membrane na k65 rgb. Różnica ogromna, jedyny minus to brak bloku numerycznego, ale można się do tego przyzwyczaić. Zapłaciłem 400zł z hakiem, za blok numeryczny bym musiał dopłacić kilkadziesiąt do stu czy dwustu złoty. 

 

Podstawka pod nadgarstki w pakiecie, coś co nawet w Razerze za 699zł było abstrakcją. Soft od korsarza jak wspomniałeś też kozak, można wybierać wśród multum opcji podświetlenia, gdzie nawet samemu nie trzeba się tym bawić tylko po prostu pobierasz interesujące Cię podświetlenie. 

Link to post
Share on other sites

Ja również zmieniłem membranę i to w miarę niezłą - Sidewinder'a X4, właśnie na K95 i tak, jak pisałem - dla mnie bajka, podobnie jak u Ciebie. Wcześniej pytałem jednak kilku osób, które stwierdziły, że mechanik to najbardziej przereklamowana rzecz ostatnich lat.

Link to post
Share on other sites

@Nowaj

Upewniam Cię ;)  Tak sprawdzałem co do tego nie ma wątpliwości, generalnie wiedziałem co kupuje.

 

@tumulec

Może i przerost formy nad treścią ale w myszce akurat potrzebowałem dużo klawiszy :P

Co do podkładki to uzupełnienie ledóf aby ładnie się komponowało.

 

Słuchawki to chce sprawdzić jak się ma sprawa z bezprzewodowymi, bo z kablem parę razy się już zaplatałem i ściągnąłem z głowy.

 

Dodając do tego kody rabatowe i MM300 za grosz mogłem sobie pozwolić na wariacje od korsarza.

 

Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i kto co lubi :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...