Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Lukson

ale biednie ten kwiat doniczkowy wygląda :/

ładniejsze mam w akwriumie :)

To je juka czy jak to tam się zwie i raz, że nie mój pokój więc nie nie interesuje a dwa, że ten kwiatek tak wygląda normalnie :P

Link to post
Share on other sites
jailbrake daje o wiele wiele mniej możliwości aniżeli root.

 

 

Ajfony leżą i kwiczą w kwestii jakiegokolwiek dostosowania telefonu POD właściciela.

 

raz zrobiłem sobie pulpit z win 7 na iphonie 3g ( razem z paskiem startu, animacjami zegara, kalendarza itp, normalnie kopia pulpitu windows 7 ) ikony zmieniłem chyba do 3x3 

Niestety tak obciążało telefon że były problemy aby z tego korzystać, ale wyglądało świetnie. 

Edytowałem nawet pliki źródłowe animacji bezpośrednio na Iphonie 

Odblokowałem sobie też BT abym mógł wysyłać fotki do andka 

Navigon i inne aplikacje oczywiście instalowane z installous 

 

Nie wiem jak to teraz wygląda pod nowymi systemami, ale dawniej opcji "customizacji" było mnóstwo 

 

Wyglądało podobnie do tego ( ale to nie to, bo ja robiłem każdy kawałek oddzielnie ) 

 

http://2.bp.blogspot.com/-4gL7EpCR8t4/UBKnGJTLxoI/AAAAAAAABmo/J987oN9lyo4/s320/7.png

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Mam sgs7 i nie wiem o co biega z tymi problemami z płynnością działania :)
 

 

A ja Mi4 za 1/4 ceny S7 i także nie widzę lagowania. Nie widziałem jej od czasu użytkowania HTC One mini który nie był demonem prędkości. 

Android po prostu jest już wyleczony z lagowania. Na średniej półce wydajnościowej działa bardzo płynnie. (dochodzi jeszcze kwestia nakładki: MIUI jest świetną nakładką, Sense jest świetną nakładką, nie sprawiały mi problemu, natomiast obcując parę dni z Xperią Z miałem chęć wyrzucić ją do kosza - Sony zwyczajnie nie umie napisać softu...)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też coś dodam od siebie :D

Android w tych czasach już nie laguje. Trochę się zmieniło od epoki LG Swift gt540 tak dla niewtajemniczonych :D

Miałem i IP do 6 gen i sporo Androidów. 

Finalnie zatrzymałem się na Note 4, który ma wszystko czego potrzebuję.

Może i wydajność iOS jest zauważalnie wyższa aczkolwiek N4 ma więcej znaczących zalet.

Otwartość systemu, zadowalająca wydajność ( chociaż zdarzają się niespodziewane crashe aplikacji nawet w sprzęcie "tej" klasy...), rysik, wielkość jak i jakość ekranu bardziej przypadła mi do gustu. 

Pomimo upływu dwóch lat w moich rękach nie widzę godnego następcy. 

Edytowane przez pawel123t
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

uważaj na dostawczaki

Raczej muszę uważać żeby w pobliżu nie było reportera Richarda Gutjahra który to calkiem przypadkowo w odstępie tygodnia sfilmowal zamach w Nicei i w Monachium. Edytowane przez okar19
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Bo to tak jak z jedzeniem,jeden będzie się zajadał chińszczyzną i polecał a do mnie takie jedzenie nie przemawia,z muzyką jest to samo że pewnych dźwięków nie będę słuchał nawet jeśli będzie polecał je mój największy idol.Ale w sumie jeśli kogoś to przekona do czegoś to dlaczego nie polecać?Taka złota myśl przy poniedziałku mnie naszła na trzeźwo.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...