Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Nie moja fotka bo jestem leń ale zakupiłem na olx za 140 zeta myszkę QPAD 8K :) Pamiętam jak 3 lata temu u brata widziałem model 5K i strasznie mi siadła ta mysz w dłoni i dziś stałem się posiadaczem tej myszy :D Dokładnie to samo co kiedyś - trzeba się przyzwyczaić 10 minut a potem cudo i znika ból nadgarstka :) Dodatkowo jako totalnie zbędny ale fajny bajer czy wybór dowolnego koloru podświetlenia.

 

http://www.cowcotland.com/images/news/2015/05/souris-qpad-8k-optical.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Jak sprawuje się klawiatura? :D Jak z jakością? Masz może porównanie do Gigabyte Force K7?

 

Porownanie ja mam, bo wczesniej mialem K7. Wedlug mnie wielkiej roznicy nie ma, jesli chodzi o odczucia podczas pisania\grania. Jakosciowo tez wiele nie odbiega. K7 jest nieco ciezsza, ale to jedynie ze wzgledu na ogromna metalowa plate, ktora sztucznie zwieksza wage klawiatury. Ogolnie gdyby nie to, ze zalalem K7 piwem, to dalej bym ja uzywal, bo nie widzialem zadnego sensownego powodu do zmiany.

Jedyna roznica, to wieksza ilosc kololorow podswietlenia w Cougarze i brak rolek do glosnosci\podswietlenia, ale sa za to klawisze funkcyjne. No i jeden wielki plus na strone Cougaraßklawiszem funkcyjnym mozemy zamienic sobie WSAD z strzalkami. Jesli komus wygodniej gra sie na strzalkach, to moze sobie jednym ruchem przelaczyc WSAD na strzalki i vice versa. 

 

Przepraszam za brak polskich znakow i ewentualne literowki, ale siedze u znajomego i pisze z jego komputera(niemiecki system i klawiatura).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@@CyborgDE,

 

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_LI5cBjjFsyKAIkZDkG3rxlUz1iYXzfrd.jpg

 

 

Mam w domu Force K7 i byłem ciekawy czy warto przyoszczędzić te 30zł czy kupić znany mi produkt :D Chyba wezmę Cougara ze względu na mały Enter, duży lewy Shift i duży Backspace (K7 ma duży Enter i mały Backspace) :-> Dzięki za opinię, szanuję! 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...