Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

No, nie ukrywajmy, komu tak bardzo przeszkadzał mój zakup. Po raz kolejny starasz się tutaj zaistnieć. Twoje myślenie jest proste: ośmieszyć kogoś publicznie, a potem wyjść obronną ręką jako ten dobry bez skaz, przy czym umocnić swoją pozycję w tej forumowej "elicie". Dla mnie okazałeś się być pseudointeligentem, i najlepiej będzie, jeśli będę cię ignorował. Administrator powinien dbać o porządek, a nie burzyć go. Ty śmiesz naszywać się administratorem?...

 

Swoją drogą, poza garstką ludzi to dość ograniczone forum dzięki takim jak ty.

Bez odbioru.

Edytowane przez chester43
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
zostaje zbesztany

Nie irytuj się, tak naprawdę to Twoja sprawa co, gdzie i za ile kupujesz, trochę dystansu. :)

To był taki test czy jesteś twardy, sid tak czasem bierze kogoś na celownik, ciekawe kiedy moja kolej. :D

Chyba nieprędko, bo pewnych zakupów staram się nie zamieszczać. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie no, ja się całkiem zwyczajnie zdziwiłem, że można kupować majty za ponad 50zł/sztuka. Nie było tam żadnego personalnego przytyku, komentarza wymierzonego w osobę, nawet wyjaśniłem, że nie wtykam się nikomu w to na co wydaje pieniądze. W życiu bym się nie spodziewał (a na tym forum jestem długo i nie takie rzeczy widziałem), że ktoś dopisze sobie do tego całą otoczkę :D

 

Nowaj już podsumował praktyczne aspekty kupna gaci, od siebie mógłbym jeszcze dodać kwestię wstydu przy przedstawicielce płci przeciwnej (bądź nie) w przypadku negliżowania się do dziadowskich gaci, ale nawet w moich plebejskich 50-70zł/3 sztuki nie miałem nigdy takiego problemu, więc serio nie rozumiem takiej kwoty za taki produkt - ale też rozumieć nie muszę, nie moje majty, nie mój portfel. Moja natomiast w pełni uzasadniona możliwość do zapytania o co tu właściwie chodzi, mimo iż normalna odpowiedź nie padła ;) 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Galaxy S7 Edge

http://image.ceneo.pl/data/products/43489710/i-samsung-galaxy-s7-edge-sm-g935f-32gb-czarny.jpg

Pierwszy Android w życiu :D Jutro jadę odebrać, zobaczymy czy zostanie u mnie na dłużej czy jednak wrócę do iPhone'a

Edytowane przez kacperq
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...