Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

paczka 72 font'ów + 1000 PSD mock-up'ów łącznie za $58... to się nazywa interes, i weź to teraz wszystko przejrzyj (to drugie to ponad 12GB plików :o )

 

CEU7N-iWMAAPakr.pnghttp://www.heybundle.com/wp-content/uploads/edd/2015/04/wide1_contrast.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Fajna ta gra? Nie chce wydać ponad 200zl i się rozczarować. 

Brat kupił dziś na PS4, po testach u niego, powiem że grafika mega, realność uważam że najlepsza z pośród tego typu gier na rynku. A jeszcze jak masz Kierownicę, to już mega na maxa. Problemy jedynie są z kierownicami od Logitech (gra ich podobno nie widzi czy coś), ale ponoć ma to łatka naprawić. Ogólnie uważam że warto.

tutaj zrobił taki mini pokaz..... https://www.youtube.com/watch?v=E2tr_Bt-vCE

Link to post
Share on other sites

Mi się podoba :) Gram na DFGT i raczej z czymś innym nie radzę podchodzić, ewentualnie pad od xboxa 360 ,sam testowałem i zdecydowanie kierownica jest dużo lepszym wyborem. Gorąco polecam.

 

ps. kupiłem szkło hartowane na przód do z1 compact :)

Link to post
Share on other sites

Brat kupił dziś na PS4, po testach u niego, powiem że grafika mega, realność uważam że najlepsza z pośród tego typu gier na rynku.

Nein nein nein nein jeżeli chodzi o rynek zarówno PC jak i konsol. Niestety ja osobiście się zawiodłem, jeździ się... normalnie... i to jest problem. Nie ma tego czegoś, tego co ma Assetto Corsa, tego dreszczyku w każdym zakręcie, spięcia pośladów jak tył zaczyna uciekać... niby jedziesz kosmicznym samochodem, a czujesz się jakbyś jechał Clio. Zdecydowanie za dużo przyczepności.

Dla konsolowców raczej nie ma lepszej alternatywy, ale tym, którzy chcą poczuć dreszcze na PC zdecydowanie bardziej polecam Assetto.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...