Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

Ile płacisz mc? że masz takie telefony :P Ja jakieś 140 zł i do swojej zetki musiałem jeszcze 400 zł dopłacać :P

 

99zł/miesiąc, telefon za 289zł (musiałem podzwonić po salonach, bo był już słabo dostępny... niestety tylko białe zostały i to tylko w trzech punktach w całym Pzn [takie dostałem info] ale stwierdziłem, że bebechy są ważniejsze od koloru - z czym nie do końca się zgadza moja Luba ;) ) To mój pierwszy telefon, za który zapłaciłem więcej niż 49zł. I pamiętaj, że to E8, nie M8/M9, więc aż taki wypas to to nie jest ;)

 

Kupiłem w drodze z uczelni:

http://i1293.photobucket.com/albums/b587/Karol1701/IMAG0004_zpsxgjwgy9t.jpg

 

Zdjęcie robione z domowej "czytelni". ;)

Edytowane przez Karol1701
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@up

Miałeś może pada od 360-tki? Ciekawi mnie czy opłaca się zmieniać :co:

 

Mam oba i całkowicie inaczej się trzyma, cieżko się na początek przyzwyczaić i gałki trochę za mały opór mają ale po ok tygodniu poza gałkami gra się tak samo wygodnie, może nawet spusty wygodniejsze ale mniej wygodne bumpery,, niestety na PC nie działa wibracja w spustach czyli mając pada od x360 to nie bardzo się opłaca tym bardziej, że można grać tylko po kablu....

Edytowane przez bololabich
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

jeszcze sporo, cała elektronika\elektryka :( niestety cierpię na chroniczny brak czasu a nocami nie wypada dłubać bo mnie żona z domu wygoni :wariat:

Edytowane przez ProrokK
Link to post
Share on other sites
chłodnica) klimatyzacji

Kiedyś taką wykorzystywałem do pasywnego chłodzenia HTPC, w budzie kręciły się wtedy tylko dwie dwunastki i dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskałem ciszę, jaką oczekuje się od tego typu zestawu.:)

Link to post
Share on other sites

Plecakowór bagażowy (~50$) na wyjazdy urlopowe z rowerem i 0,5kg zielonej herbaty (~15$). Mam już zwykły plecaczek tej firmy od przeszło roku więc wiem czego się spodziewać: solidnych szwów, grubego materiału, dobrej jakości zamków i suwaków (w tym przypadku zaczepu/haka), trwałego barwnika i ogółem bardzo dobrego wykonania.


http://wstaw.org/m/2015/05/13/plecakowor_png_300x300_q85.jpg
http://wstaw.org/m/2015/05/13/hurbata_png_300x300_q85.jpg

Edytowane przez 40rozbojnik
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja zapomniałem że ta gra jeszcze istnieje :D

 

Dla mnie jest the best. Niestety mam też BF3/4 i stwierdzam że dla MNIE to jest gniot całkowity. Ale to już każdego gust. 

Ja lubie gry szybkie dla oka, rozgrywka na speed-zie. BF niestety dla mnie jest nudny i strasznie powolny. 

Link to post
Share on other sites

W  Chinach byłbyś dobrym pracownikiem - tam szybkość się liczy. ;)

Byłem 3 lata temu w delegacji w Chinach. Wcale tacy do roboty nie są jak o nich się mówi. Mieliśmy pod sobą każdy po 10-15 Chińczyków. Lenie do roboty że szok. Przychodzi ich godzina 12sta choćby coś mieli dokończyć nie ma bata. Rzucają wszystko i idą na przerwę. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...