Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

O, kawałek ziemi. Wpadłbym z wykrywką ;)

 

a u mnie filety z piersi kuraka, jakieś lampki ledowe do montowania np.w szafie,

sos słodko-kwasny i rurki waflowe z nadzieniem (powiadam wam to zło jest).

 

http://zapisz.net/images/967_c360_2015_05_06_19_01_23_771.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

4 raz dałem na gwarancję dysk przenośny WD w przeciągu 7 miesięcy.

Zainwestowałem w SEAGATE 1TB wersja SLIM 

Podsumowanie? Jakościowo lepiej wykonany/ ładniejszy/ mniejszy/ cichszy/ lepsze transfery. Suma sumą zdecydowanie lepszy od WD który tym razem w notatce do gwarancji poprosiłem o zwrot gotówki.

 

http://oi62.tinypic.com/2mh7c6v.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

4 raz dałem na gwarancję dysk przenośny WD w przeciągu 7 miesięcy.

Zainwestowałem w SEAGATE 1TB wersja SLIM 

Podsumowanie? Jakościowo lepiej wykonany/ ładniejszy/ mniejszy/ cichszy/ lepsze transfery. Suma sumą zdecydowanie lepszy od WD który tym razem w notatce do gwarancji poprosiłem o zwrot gotówki.

poczekaj 7 miesięcy żeby być obiektywnym.....bo tak to śmiesznie wygląda twoje oświadczenie......

Link to post
Share on other sites

No to bardzo dużo osób musiało zrezygnować, albo januszów biznesu wywalili i tyle wolnych kopii się zrobiło że hoho :D

Żeby było śmieszniej ja również załapałem się z rezerwowej , fotke wrzucałem kilka stron temu :) , jedyne co mi wiadomo to płatnośc w 1 terminie musiała być do 27 kwietnia , kto do tej daty nie zapłacił to tracił zamówienie i szło do osoby z rezerwy

Link to post
Share on other sites

Dziś wpadła 780 ghz edition

Żółwik :D

 

Można spytać, ile dałeś? Jestem ciekawy, po ile obecnie stoi. Pod koniec roku prawdopodobnie będę pozbywał się swojej.

Link to post
Share on other sites

poczekaj 7 miesięcy żeby być obiektywnym.....bo tak to śmiesznie wygląda twoje oświadczenie......

 

Jest jak najbardziej obiektywnie.

WD pierwszy raz po miesiącu padł.

miesiąc czekania za rozpatrzeniem. za drugim razem 2tygodnie jakoś za trzecim też lekko ponad miesiąc. teraz jest już 2 tygodnie na gwarancji cisza.

Za każdym razem podobno dawali mi nowy dysk. Ciekawe. Użytkuje jedynie do filmów z TV i jako magazyn domowych zdjęc

Link to post
Share on other sites

Widocznie trafiłeś na trefny egzemplarz, a serwis leci w kulki. W przypadku HDD sporo zależy od sposobu użytkowania - dysk zewnętrzny jest bardziej narażony na uszkodzenia niż ten, który jest zamontowany w budzie. Oczywiście pod warunkiem, że nikt jej co 5 minut nie traktuje butem ;)

Link to post
Share on other sites

Widocznie trafiłeś na trefny egzemplarz, a serwis leci w kulki. W przypadku HDD sporo zależy od sposobu użytkowania - dysk zewnętrzny jest bardziej narażony na uszkodzenia niż ten, który jest zamontowany w budzie. Oczywiście pod warunkiem, że nikt jej co 5 minut nie traktuje butem ;)

 

Akurat o taki sprzęt dbam. 

Za trzecim razem dali mi nowszy model w pocieszeniu. wytrzymał ledwo ponad miesiąc. Nie wiem czy to pech czy szit od WD. Bo rozumiem 1/2 raz na gwarancji. Ale nie 4razy i za każdym razem nowy dysk dostałem. 

Poprosiłem o zwrot gotówki tym razem. Ciekawe jak sprawa się zakończy. Jak dają mi nowy idzie na sprzedaż. 

Seagate zdziwiłem się że okazał się znacznie lepszy a jest tańszy. Transfery cały czas stałe bez drgania. Znacznie szybciej TV odczytuje. 

Link to post
Share on other sites

Seagate kilka lat temu zaliczył wtopę z serią dysków, które padały jak muchy, jednak obecnie sprzedawane modele pod względem wydajności i awaryjności wypadają w ścisłej czołówce, a pod względem cen są bezkonkurencyjne. Zdarzają się głośne sztuki, ale generalnie są również ciche.

Link to post
Share on other sites

Ja tam Seagate sobie chwalę. Miałem od nich dyski z tego co wiem nowym właścicielom chodzą do dnia dzisiejszego. 

 

Co do WD i ich serwisu TOTALNA PORAŻKA. Chyba najgorszy serwis z jakim się spotkałem. 

 

Nie dość że za pierwszym razem odesłałem im dysk z całą zawartością (pudełko itd.) to odesłali mi (teoretycznie) NOWY dysk z jakimś kartonie jedno razówce z gwarancją liczoną od dnia kiedy pierwszy dysk kupiłem. A napisali że dali nowy. Za drugim/trzecim razem to samo. Za trzecim razem dostałem ich najnowszy model padł w ten sam sposób. 

Przygoda z WD tak mnie zraziła że w planach miałem kupić ich dysk WD RED 4TB do stacjonarki ale całkowicie zrezygnowałem za serwis i podejście do klienta. 

 

Serwis o wiele gorszy niż serwis Asus-a na którego wiele osób narzeka. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...