Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

1290609047_Zrzutekranu2023-09-23234856.thumb.jpg.db9f23d652859c5f384bdf87feb6ea29.jpg

 

Taki mały upgrade :jupi:

I żeby nie było, że tylko elektronika to jeszcze trochę innych dupereli :)

 

Awaryjna kuchenka dla mamy jak skończy się gaz w dużej butli lub będą ryby do smażenia :D

1177014772_Zrzutekranu2023-09-23235912.thumb.jpg.c424c9ff63b12c78d5a88bcf6d9523ab.jpg

 

Dla mnie najlepsze długopisy, a taśma przyda się do szyszczenia czarnych ubrań :)

644627487_Zrzutekranu2023-09-24000005.thumb.jpg.e34dd9f41b7517b5d01e6fd99de99d4b.jpg

 

 

  • Lubię to 7
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@anemus widziałem, jest więcej osób, które robią głupie rzeczy, ale co poradzisz. :D Wiadomo, że użytkownik będzie telefon przypalał, bił młotkiem i wyginał go tak mocno, że aż ręce się trzęsą, rotfl. To, co jest realne, to upadek, ale pojedynczy test z ręki to kwestia przypadku, jak mu się spadnie. Spadnie pechowo za pierwszym razem (vide pierwszy film) i masz już naruszoną konstrukcję. Z łapy to by musiał nowy telefon upuścić ze sto razy i wtedy można mówić o jakimś teście. No ewentualnie to wyginania ma jakiś sens, bo można usiąść na telefonie, ale to raczej nie ta siła, bo pośladki są miękkie. ;) 

Edytowane przez Karister
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, drVanSteiner napisał:

Pytanie do posiadaczy gniazdek Gosund.
Czy można nimi sterować dowolną aplikacja, czy tylko dedykowaną?emoji848.png

chyba tak -ja akurat mam pod apke Gosund podpięte inne gniazdka i działa ,to pewnie w drugą stronę też

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
W dniu 25.09.2023 o 09:02, drVanSteiner napisał:

Pytanie do posiadaczy gniazdek Gosund.
Czy można nimi sterować dowolną aplikacja, czy tylko dedykowaną?emoji848.png

tj."powered by Tuya" i to przez ich serwery p2p to idzie.

 

Czyli działają aplikacje takie jak Tuya Smart i bodaj Smart Life. 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...