Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

5 godzin temu, sid vicious napisał:

Szybciej co?

 

Szybciej skrócisz. 

Na maszynkę elektryczną nigdy nie żałowałem kasy, miałem dwie z różnymi rozwiązaniami i nie ma szans abym ogolił, ogolił.

 

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, dodo napisał:

Szybciej skrócisz. 

Na maszynkę elektryczną nigdy nie żałowałem kasy, miałem dwie z różnymi rozwiązaniami i nie ma szans abym ogolił, ogolił.

 

Też od lat wolę elektryki. Czy szybciej się golę? - to chyba zależy od maszynki, ale wydaje mi się, że wcale nie, w dodatku żaden elektryk nie ogoli tak dokładnie jak ostrze (nawet zwykła jednorazówka), ale ... ja np nie muszę być idealnie gładki (bo nawet nie lubię), a w dodatku nie mam całej tej otoczki - mydełek, wody, pędzelków, pianek itp pierdółek. W dodatku mogę się ogolić np stojąc w korku w W-wie i jest git.

Dlatego z lenistwa i wygody od lat wybieram maszynki elektryczne :evil:

  • Lubię to 4
Link to post
Share on other sites

Ja używam czasem elektrycznej , ale wystarcza na krócej . Maszynki kupuję w Lidlu za 19.9zł z 20szt ostrzy . Do tego pianka za 5zł i jest idealnie, golą  perfekcyjnie . Kiedyś używałem różnych sprzętów , raz kupiłem taki zestaw i używam go od paru ładnych lat bo nie widziałem różnicy oprócz wyglądu . Dla mnie golenie to tylko zbędna czynność marnując czas .

Także mam podejście do golenia jak kolega Mrozinho tylko zupełnie odwrotne :D 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Johny3 napisał:

Po co się golić, broda FTW

 

Hehe, niby tak, ale u mnie nie przejdzie z dwóch powodów:

1. Nie lubię zarostu dłuższego niż trzydniowy

2. Moja lepsza połówka też nie lubi, a chodzi o seks więc ... albo broda, albo zabawa (no, to wiadomo co wybrałem :evil:)

  • Lubię to 3
  • Smutne 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Mojej zarost kiedyś przeszkadzał to się goliłem.
Dziś jest odwrotnie, podoba jej się zarost. Podejrzewam że jestem już stary i brzydki to woli jak się zasłonie zarostem.
A maszynki elektryczne tylko Braun.
Od święta jakieś wynalazki 10 ostrzowe, laserowo kosmiczne z bakteriami od Gillette.

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, sid vicious napisał:

Srelektryczne maszynki i gównopiany z tubki z rossmana... A potem się dziwią, że chłopy wyglądają jak stare menele ze zniszczonymi, wiszącymi pyskami.

Golenie na mokro z dobrym kosmetykiem to przy okazji bardzo dobry sposób na zadbanie o skórę twarzy. Goli się praktycznie równie szybko żyletką z pędzlem jak czymkolwiek innym (tak, testowałem), no chyba, że ktoś chce robić z siebie Jasia Fasolę i majtać się maszynką w korku. Co tam kogo bawi. 
Do tego dochodzi kwestia, że takie golenie może stać się dobrym rytuałem - a rytuały dla mężczyzny zapracowanego to lekarstwo na stres codzienności. 

Więc... żyletka goli lepiej, dba o twarz, daje dobry psychologicznie time-out dla samego siebie, jest dużo tańsze i jeszcze można zrobić z tego hobby. 

 

I ja rozumiem, można być fanem-elektrycznych-maszynek-xd, można też być fanem picia Żubra, koneserem kulinarnym hotdogów z Orlena, audiofilskim słuchaczem Zenka Martyniuka, albo podcierać du**ę ręką... bo szybciej (nawet jeśli mniej dokładnie). Wszystko jest dla ludzi, a większość rzeczy ma jakąś swoją uzasadnioną niszę, ale nie róbcie z kolegi Mroza pedała, że ma ochotę dobrze pachnieć i nie mieć obschniętego ryja jak twardy alkoholik, albo odrostów na szyi pod pięknym krawatem w Paisley. 

PS naprawdę dobrej jakości zestaw do golenia na start można dostać za circa 60zł, który dbałością o mordkę i dokładnością golenia wybije na głowę wszystkie te brauny, dauny i inne giletty.

 

leżę :):D

 

Można dodać jeszcze że elektryczna golarka jest jak szary papier toaletowy za komuny. niby spełnia swoje zadanie ale używanie sprawia ból :)

 

Edytowane przez joker5513
  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Succubus napisał:

1. Nie lubię zarostu dłuższego niż trzydniowy

2. Moja lepsza połówka też nie lubi, a chodzi o seks więc ... albo broda, albo zabawa (no, to wiadomo co wybrałem :evil:)

Heh, 3 dniowy to faktycznie w tym kontekście słabo wypada, dłuższa to z kolei zupełnie inna sprawa :->

Link to post
Share on other sites

Jeszcze trzeba mieć odpowiedni zarost, mój akurat się kładzie po części i golarka nie daje rady.mialem philipsa za 400zl, dni. Jest Braun za 400zl, jest już lepiej ale tez długo zajmuje.

 

 

 

W końcu porządny uchwyt pod smartfona na rower. Koniec z badziewnymi foliami w pokrowcach itd9afff51dfe700d24808eebb86b970031.jpg

Edytowane przez zoltan2
  • Lubię to 5
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Johny3 napisał:

Heh, 3 dniowy to faktycznie w tym kontekście słabo wypada, dłuższa to z kolei zupełnie inna sprawa :->

Dokładnie, jeśli się golisz to niestety wręcz codziennie (zależy od osoby ale ja musiałem bo szybko zarastam). I wtedy wolałem jednak tradycyjne golenie zamiast maszynek. A teraz już od 5 lat trymerek 6-12mm raz w tygodniu wjeżdża, taki zarost po kilku miesiącach robi się miękki na tyle, że w łóżku nie sprawia problemów, moja kobieta też już nie wyobraża sobie mnie bez zarostu. Próbowałem również sporo dłuższej brody, ale jednak to nie dla mnie, już pomijam temat konieczności stosowania olejków, czesania i odżywek. Jakoś długa broda nie jest dla mnie niezbyt higieniczna. 

 

Btw 1. @raiders HBC 630 - Imo sztos. Wcale nie poczujesz że to triple.

 

Spławiki ze świetlikami na Mazury... bo mam ochotę też w nocy posiedzieć.

Mam nadzieję, że będą się ustawiały w kolejce do haczyka.... :D

 

product-32115.jpg

 

 

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 4
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
No to fajną promkę trafiłes, ja dopiero co kupiłem właśnie 8
8 też jest super, ale na gopro była zbyt mała różnica między 8 a 9, żeby nie warto było dołożyć.
Swoją drogą revolut mnie pozytywnie zaskoczył, bo przeliczył o 200 taniej niż ja sobie liczylem

A promka jest chyba stała, bo filmik z którego się o niej dowiedziałem ma już 8 miesięcy

e// jednak revolut dobrze policzył, to ja się pomyliłem
Przy okazji kupiłem jeszcze 2 karty microSD PNY 128GB.
Połowę tańsze niż SanDisk Pro, zobaczymy czy też o połowę gorsze

f842d8c2b11719020e0c7fc034e1d1c1.jpg
  • Lubię to 7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...