Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

16 godzin temu, dodo napisał:

Jak rozwiązałeś "odpływ" ?

 

To akurat u mnie było proste, choć pracochłonne - wymagało całego dnia pracy, musiałem też doprowadzić gniazdko w pobliże nowego sprzętu.

Otóż, klimę zamontowałem w pokoju na poddaszu (gdzie jak nietrudno się domyśleć w lecie lekko nie jest), w pokoju obok mam taki składzik i tzw suszarnię (są rozciągnięte sznurki do wieszania ubrania). Tam jest bardzo dobra wentylacja cały rok i tam w zasadzie wchodzi się tylko na chwilę, aby rozwiesić, czy zdjąć pranie i ewentualnie coś wziąć.

Więc ostawiłem klimatyzator w pokoju przy ścianie, a rurę wylotową przebiłem do tej suszarni obok. Dziurę ładnie obrobiłem, wstawiłem rurę, rozetki itd, aby było ładnie i estetycznie.

Więc jest bardzo fajnie, estetycznie i czysto, a zarazem klima ma świetne oddychanie.

Co ciekawe używanie jej pozytywnie wpływa na suszenie ubrań w suszarni - wszystko schnie o wiele szybciej, jak to ciepłe powietrze dmucha do sąsiedniego pomieszczenia.

Edytowane przez Succubus
  • Lubię to 6
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

E raczej pic na wodę , jak by miało bnć 100% więcej światła to i chyba 100% więcej mocy musiały by pobierać :co:.

Kupiłem  je nie ze względu na  firmę  bo jednak osram  robi dobre  żarówki  ,podobnie jak philips .

Zobaczymy ile wytrzymają ,poprzednie jakieś no name wytrzymały mi rok...

 

Edytowane przez raiders
Link to post
Share on other sites

Cikawostka: w Niemczech można już do niektórych samochodów legalnie założyć retrofit kit Led od Philipsa. Do tej pory był cyrk bo nie było homologacji ale już to się zmieniło . Kwestia kiedy inne kraje też to uznają.
https://lumileds.com/german-drivers-now-have-our-road-legal-led-retrofit-philips-ultinon-pro6000-h7-led/#:~:text=May%2011%2C%202021-,German%20drivers%20now%20have%20our%20road%2Dlegal%20LED%20retrofit,Philips%20Ultinon%20Pro6000%20H7%2DLED&text=Approval%20of%20the%20H7%2DLED,from%20halogen%20to%20Philips%20LED.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Ja kupię jakieś na zimę , pewnie osram . Zużyłem ich dużo bo krótko świecą . Philips to samo zresztą .  Przydały by się światła do jazdy dziennej przy lepszych żarówkach . U mnie tego typu żarówki  świecą od 3 miesięcy do maks 6 . 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...