Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Nie są skorodowane :)

Są usyfione. Uwierz mi, że jakbym to wszystko wyczyścił, co kiedyś zrobiłem, pod spodem jest piękna czarna sprężyna :)

A że od spodu samochodu nie myłem nigdy i nie myję, to wyglądają jak gó...

Edytowane przez LuziQ
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, LuziQ napisał:

Nie są skorodowane :)

Oby . Ojcu pękła 2 lata temu . Dobrze że wolno jechał . Auto położyło się na zderzaku na asfalcie . Brak możliwości jazdy . Ogólnie sprężyny bardzo często pękają na końcówkach ,  ludzie nawet o tym nie wiedzą czasem . Bo auto tylko  minimalnie się obniża w takich wypadkach . Ostatnio dziadek pojechał na przegląd peugeotem 307 , ale stan fabryczny , 0 rdzy , garażowany całe życie , przebieg 70tys km . Niby jak nowy , a sprężyna pęknięta . 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, BlackCoffe napisał:

No i koniec wymówek przed robieniem na poważnie kopii danych

Tak z własnego doświadczenia wiem, że jak backup nie jest automatyczny to nie jest na poważnie :P

  • Lubię to 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
W dniu 24.05.2021 o 08:58, jakub1t napisał:

Ostatnio dziadek pojechał na przegląd peugeotem 307 , ale stan fabryczn

w 307 lubi pęknąć sprężyna przerabiałem to. Aczkolwiek pękła mi na postoju przez co dopiero rano jak do pracy jechałem czułem że coś jest nie tak. Wtedy też nieszczęsną lawetę musiałem zamówić, która też komicznie odmówiła posłuszeństwa. Koniec końców musiałem z rozwaloną sprężyną przejechać przez miasto w celu naprawy. 

Ale jak już sprężyny robiłem to zrobiłem całe zawieszenie z przodu kompletne i liczę, że to mi kilka lat posłuży :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...