Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Skutkuje, ale tak samo możesz wybrać MSI z genialnym cichym chłodzeniem i trybem pół-pasywnym i ją samemu podkręcić. Również Asus jest warty uwagi. 

Edytowane przez Głowa
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie skutkuje to większą ilością generowanych klatek? Kupuje właśnie nową grafikę i zastanawiam się nad kartą od MSI, albo nad tą EVGA, stąd moje pytanie   Może ktoś coś polecić?

Bierz MSI i podkręć, wyjdzie na to samo, a będziesz miał cichutkie i wydajne chłodzenie.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No tak tylko ktos kto zwroci 970  co sobie kupi??

 

 

Dokladac 1 tysiac zł do paru klatek dla gtx 980 to czysta głupota.I ludzie zostaja bez kart .......

 

 

niech AMD wydaje radeony  serie 3xxx,bo to pozmienia wszytsko  na ryku kart

 

 

Byle szybko :P

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

No tak tylko ktos kto zwroci 970  co sobie kupi??

 

 

Dokladac 1 tysiac zł do paru klatek dla gtx 980 to czysta głupota.I ludzie zostaja bez kart .......

 

 

niech AMD wydaje radeony  serie 3xxx,bo to pozmienia wszytsko  na ryku kart

 

 

Byle szybko :P

 

Akurat parę klatek to to nie jest, ale fakt nie opłaca się.

Link to post
Share on other sites

@BuryZenek

 

No moze i racja,troszke wiecej :)

 

 

ALe  jak juz ktos zwraca gtx 970 (asus chyba oficjalanie juz przyjmuje zwroty) to nawet nie ma co kupic w tej cenie w zamian

 

 

musi czekac na nowe Radeony .......i ew 970 ti jako riposta Nvidii.

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

@BuryZenek

 

No moze i racja,troszke wiecej :)

 

 

ALe  jak juz ktos zwraca gtx 970 (asus chyba oficjalanie juz przyjmuje zwroty) to nawet nie ma co kupic w tej cenie w zamian

 

 

musi czekac na nowe Radeony .......i ew 970 ti jako riposta Nvidii.

 

970 Ti narazie nic o tym nie wiadomo, jedynie GTX 965 Ti.

 

GTX 950 i reszta w marcu ;-(

 

http://channeleye.co.uk/nvidia-graphics-cards-launch-in-march/

Edytowane przez Blashix
Link to post
Share on other sites

O "problemach" z GTX 970 wiedzą już prawie wszyscy :)

https://www.youtube.com/watch?v=tNGi06cq_pQ

 

Żarty żartami, ja nadal mam szacunek do NVIDII. Pamiętajmy, że przy wyborze karty graficznej ważny jest nie tylko typ GPU, ale też producent karty (czyli po wyborze NVIDIA-AMD trzeba wybrać np. pomiędzy kartami Gigabyte, Asus, MSI, Palit, EVGA). Gdybym miał dzisiaj kupować nową kartę graficzną, to poważnie bym zastanawiał się nad GTX 970 - jest to nadal jeden z najbardziej opłacalnych GPU w swojej kategorii.

Link to post
Share on other sites

O "problemach" z GTX 970 wiedzą już prawie wszyscy :)

https://www.youtube.com/watch?v=tNGi06cq_pQ

 

Żarty żartami, ja nadal mam szacunek do NVIDII. Pamiętajmy, że przy wyborze karty graficznej ważny jest nie tylko typ GPU, ale też producent karty (czyli po wyborze NVIDIA-AMD trzeba wybrać np. pomiędzy kartami Gigabyte, Asus, MSI, Palit, EVGA). Gdybym miał dzisiaj kupować nową kartę graficzną, to poważnie bym zastanawiał się nad GTX 970 - jest to nadal jeden z najbardziej opłacalnych GPU w swojej kategorii.

Dopóki AMD nie wyda serii 300, o ile będzie ona udaną, to GTX 970 nie ma konkurencji.
Link to post
Share on other sites

 

 

GTX 970 - jest to nadal jeden z najbardziej opłacalnych GPU w swojej kategorii.

Teraz jeszcze wychodzi że to kastrat nad kastratami, weź ale NV ma chyba za motto robienie ludzi w bambuku, a już im miałem odpuścić po 970tce ... 

Link to post
Share on other sites

Jak nie przesadzaj, toż to nawet 660ka miała mocniejszą szynę a 760ka miała dwukrotnie mocniejszą szynę i więcej SP, więcej tranzystorów a i nie wiem czy innych "składowych" również nie miała więcej. 960 to kastrat i cofanie się.

 

Wydajnościowo

460<560<660<760~960, nagle kastrat 960 o wydajności 760ki.

Edytowane przez MasterBarti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak sie zastanawiam - jakie to ma znaczenie ze karta jest kastratem? Liczy sie wydajnosc do ceny i jezeli osiagneli ja kastrujac topowa karte do np 50% wydajnosci, a nie robiac nowy o 50% mniej wydajny uklad to co za roznica? No chyba ze jest roznica, to prosze o napisanie mi jaka.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...