Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Na autorską 970Kę mnie niestety nie stać więc albo ten 970 co dałem albo ten r9 290x z tym że Radeon tańszy

 

Albo najlepiej, nie zmieniaj karty na siłę zostaw tego 270X co masz, przy tym konfigu na pewno ci starczy a uzbieraj więcej i zrób jakiś upgrade np. na R9 390

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Teraz będzie wysyp tych kart, sklepy nie chcą przyjmować zwrotów NV ma na to wywalone :P a ludzie czują się oszukani, mimo że słupki wydajności takie same to jednak niesmak pozostaje.


 

 

"praktycznie nie używana" , więc warto
 

Albo piszczy, podłączył sprawdził i chce sprzedać.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

 

 

Odpycha mnie brak przesyłki pobraniowej

 

Osobiście w życiu nie wysłałbym sprzętu za 1,5k zł za pobraniem. 


 

 

Albo piszczy, podłączył sprawdził i chce sprzedać.

 

Wówczas by oddał do sklepu. 

Link to post
Share on other sites

Kopie się też, można podobno użyć CUDA do tego, widziałem niejedne tricki w sieci.

 

 

Wówczas by oddał do sklepu. 

 

Kumpel chciał oddać zasilacz od Silentium PC któremu piszczały cewki, odesłali z podpisem że wsio ok i to do sklepu. 

morele o ile dobrze pamiętam.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Przepraszam za offtop. Chodziło mi o radka :)

Kartę sprzedaje na bank, bo pewnie sklep nie przyjął mu "niezgodności" i dlatego. Albo kasy brak.

Niech autor napisze do niego, czy np za 1400 z wysyłką nie sprzeda. I czemu chce się jej pozbyć, choć podejrzewam, że powie " nie mam czasu grać". :D

I z jakiego sklepu gwarancja.

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

To, że można, nie oznacza, że ktoś, kto ma choćby odrobinę rozumu w głowie, kupuje do tego GF. Kopanie nie jest już zbytnio opłacalne, a kopanie na GF takowe nie było raczej nigdy.

 

Daruj więc sobie szukanie dziury w całym.

Link to post
Share on other sites

Teraz się nie opłaca, ci co wiedzieli kiedy zacząć nieźle się obłowili, teraz to tylko drobiazgi da się wykopać.


 

 

Daruj więc sobie szukanie dziury w całym.
 

Nie szukam dziury, po prostu stwierdzam jak jest, to że 290X jest gorący, zapewne głośny ze względu na temperatury, to nie da się zaprzeczyć że jest wydajny, momentami potrafi jeszcze pokazać pazur i dogonić nowszą serię NV.

Dużo bierze papu, to fakt, ale nadal ma swoją miejscówkę pomiędzy GTX 970 a GTX 780Ti, i nawet nie wiem dlaczego się rzucasz, patrzę obiektywnie na to co oferują obie firmy, a pobór prądu i temperatura to ostatnia rzecz na którą kiedykolwiek bym uwagę zwrócił. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Albo piszczy, podłączył sprawdził i chce sprzedać.

 

To jest książkowy przykład szukania dziury w całym, tylko po to, aby wcisnąć komuś 290X, który jest tak fajny, że sam się na niego zdecydowałeś. Oh...wait...

Link to post
Share on other sites

 

 

Kumpel chciał oddać zasilacz od Silentium PC któremu piszczały cewki, odesłali z podpisem że wsio ok i to do sklepu.  morele o ile dobrze pamiętam.
Bo zrobil to jako reklamacje, a w ciagu 10 (teraz 14) dni mozna oddac wysylkowo zakupiony towar bez podania przyczyny, musza przyjac i musza oddac kase. 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...