Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

Moim zdaniem jakaś woda z lodówki się wylała i zrobiła zwarcie. Jak odparowała, to lodówka ruszyła. Jak to lodówka nie no-frost, to z tyłu na agregacie jest zbiornik, gdzie spływa woda. Może coś się przytkało, może za dużo wody się zebrało. Trzeba by sorawdzić

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kogoś jeszcze wciagnal pc master race przed 40?

Ja w ciągu roku zmieniłem:

3700x na 5800x

Signum tg1 na BQ802

1650super na 3080

550w Vero na 860 ion platyne

 

Itd

Jak popatrzylem na statystyki to grać mam czas maks 6-8h tygodniowo a więcej grzebie w biosie z CPU/ramem albo żeby kart brała 1w mniej

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Ja już dawno temu sobie odpuściłem wszelkie upgrejdy sprzetowe. No chyba, że jakiś dodatkowy dysk czy coś.
Po prostu widzę, że nie wciągają mnie gry jak kiedyś, mimo iż znalazłbym na to czas. Owszem, pogram z godzinkę przy czymś i tyle. Wystarcza mi.
Poza tym nie widzę sensu wydatkowania kilku tysi, tylko po to aby pograć w coś.

Na tą chwilę bardziej pochłaniają mnie bardziej realne hobby jak detektorystyka, archeo czy też uczestnictwo w rekonstrukcji historycznej.

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
49 minut temu, worm napisał:

Ja już dawno temu sobie odpuściłem wszelkie upgrejdy sprzetowe. No chyba, że jakiś dodatkowy dysk czy coś.
Po prostu widzę, że nie wciągają mnie gry jak kiedyś, mimo iż znalazłbym na to czas. Owszem, pogram z godzinkę przy czymś i tyle. Wystarcza mi.
Poza tym nie widzę sensu wydatkowania kilku tysi, tylko po to aby pograć w coś.

Mam podobnie, tym bardziej, że czasami wieczorem, nawet jak mam czas, to wolę obejrzeć coś na Netflixie niż grać, stary chyba jestem...

Link to post
Share on other sites

Mnie ten cały race jakoś nigdy nie wciągnął , zawsze kupuję sprzęt taki jaki jest wystarczający lub jak się coś trafi w dobrej cenie . Co prawda teraz przydała by się lepsza karta graficzna (rx470 ,570 gtx970) ale też nie mam parcia , więc czekam na obniżki . Gram tylko w jedną grę od 10 lat - WOT . Czasem coś tam uruchamiałem innego , ale nic mnie nie wciąga . 

 

Jutro idę na rozmowę w sprawie pracy , czas coś zmienić po 5 latach . Pracujące wszystkie soboty i 10-12 dni wolnych w ciągu roku mnie dobija . 

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
14 minut temu, adivxv napisał:

Pamiętacie staruchy tę bardzo ciekawa grę?

 

 

Nawet dziś robi duże wrażenie przy gęstszym rwaniu flaków w slow motion przy użyciu vk-12 :evil:. Pamiętam, że mocno chwaliłem udźwiękowienie w tej grze - jest genialne po dziś dzień. Klimat też rwał (i pewnie nadal rwie) czaszkę. Fajna perła!

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

FEAR sztos, II też a w III już nie grałem. Gra która najbardziej utkwiła mi w głowie to Return To The Castle Wolfenstein. Doom III też dobry klimat. 
Ostatnio grałem w GTA Vice City, muszę dokończyć. Do sieciówek nigdy się nie przekonałem, trzymałem się od nich z daleka.
Mnie te stare gry też jeszcze dzisiaj potrafią zadziwić grafiką. Ze "współczesnych" zagrałbym w Wiedzmina III i GTA V, ale póki ceny kart nie będą normalne to nic z tego nie będzie. Niby moja by sobie poradziła.. ale chcę mieć komfort że gram na karcie która poradziłaby sobie 2 razy bardziej.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Za czasów fear , nie grałem na kompie prawie wcale , były inne ciekawe zajęcia . W wiedźmina też nie było okazji pograć . Ale w gta v trochę się grało  , mam na konsoli i na pececie też . Było za free to się nagrało . Wtedy miałem gtx770 to jakoś to działało . 

Z serii GTA to najwięcej grałem chyba w jedynkę . 320x200 rozdzielczość i się pykało  . Komp dawał radę jeszcze w 400x300 , ale monitor mi tego nie obsługiwał z tego co pamiętam . A 640x480 to dla pentiuma 60 było już za dużo . 

Edytowane przez jakub1t
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Mam to samo co przedmówcy, nowe gry jakoś mnie nie zachwycają nudzą mi się po kilkunastu minutach, jak już jest czas to wolę wypad w plener, sprzedałem 1070, siedzę teraz na 960 i to mi wystarcza bo w sumie w nic nie gram, czasem chwilę w POE czy w CS:GO ale to od wielkiego dzwona. Też miałem ogromną chrapkę na D2R, ale już któryś znajomy który grał/a w betę mówi, że to żadna rewelacja. W czwartek premiera i chyba wstrzymam się z tydzień pooglądam recki, bo zasadniczo do płynnej rozgrywki wypadałoby zmienić tego mojego 960 na przynajmniej 970/1060 lub RX 570.

 

BTW. to takie dwa sztosy ode mnie, kto pamięta?

 

#1 rok 2000

1f87a66faafa1805a727ec7510baeedc.730x0.j

 

#2 rok 1998

0prDvnB8zjzrNZderZTimBREtigan9Hr2SeJSMEG

  • Lubię to 4
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, pendzel_3 napisał:

kto pamięta?

Project IGI. Ile ja na tym nerwów straciłem... ostatniej misji nie przeszedłem. :/ Druga część była przyjemniejsza graficznie i chyba podobnie trudna.

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, worm napisał:

Project IGI. Ile ja na tym nerwów straciłem... ostatniej misji nie przeszedłem. :/ Druga część była przyjemniejsza graficznie i chyba podobnie trudna.

Snajperka, zoom, celowanie, przełączenie na AK47, strzał klawiaturą (żeby nie ruszyć myszy) :banan:

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, pendzel_3 napisał:

#1 rok 2000

 

3 godziny temu, ernorator napisał:

Snajperka, zoom, celowanie, przełączenie na AK47, strzał klawiaturą (żeby nie ruszyć myszy)

No właśnie jakim cudem na screenie jest celownik :D Z tego co pamiętam to strzelało się "na oko", może w piracie był taki bug.

W tym samym roku wyszło też soldier of fortune, teraz już chyba zapomniana strzelanka w luźniejszym klimacie ;) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...