Skocz do zawartości

Recommended Posts

Znajomy kupił w ciemno Steelseries Artis 3 do grania w Quaka. To jest coś warte? Dał za to 329 zł. Polecałem mu Cloudy opierając się na Waszej liście, ale niestety nie posłuchał. Słuchawki wpięte w integre.

Trzeba byłoby tak naprawdę posłuchać. Ostatnio te gamingowe słuchawki zrobiły spory postęp w jakości dźwięku ale i tak jeszcze trochę odstają.Pewne elementy dźwięku mogą brzmieć lepiej niż na Cludach, choć to wyjątki. Do 300zł jednak znajdziemy jednak lepsze muzycznie wybory.

Link to post
Share on other sites

Używam jakiś czas Somic V2 to napiszę parę słów. Ogólnie dobra jakość dźwięku, możliwe że dla mnie za jasne ale tylko troszkę. Możliwe że jestem ohydnym bassheadem, ale myślę że się przyzwyczaję. Szczególnie jak wymienię nauszniki bo chociaż 2 pary w zestawie to obie takie średnie. Miałem bliskie porównanie z Senheiser 471g (źródło smartfon) i starcie wygrały Somiki. Podobne brzmienie ale 471g były bardziej płaskie. Miały 1 nauszniki w zestawie ale za to super wygodne. Obie te pary to tanie audiofile naturalnie brzmiące i detaliczne. Ale dużo osób wolało by cieplejsze z mocniejszym basem nawet kosztem ładnie odseparowanych dźwięków.


Akurat jbl t450 prawdopodobnie znajdziesz w markecie i może Ci się uda posłuchać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam przedstawię sytuację. Byłem zmuszony oddać słuchawki Razer na gwarancji ze względów problemów technicznych i grałem na 7.1 kraken Pro (problem był z kablem i utratą dźwięku w słuchawce/słuchawkach przy kręceniu volume).
Po oddaniu na serwis do razera gdy po tygodniu uznali mi gwarancję dostałem Voucher na 99.99$ na kupno słuchawek w ich sklepie. Panowie, ja się znam mało. 

Doradźcie co możecie, niby tylko gram, ale mam kolumny 100 watowe i stary przetwornik (znaczy regulacje wocalu, gitar itp). 

Zastanawiam się nad dopłatą do słuchawek do man0'war albo tych tiamat ale to cena pokroju 120-240$. Co polecacie bo i tak mam do wydania 99.99$, a to był prezent.

Czy inwestować w same razery, czy kartę dźwiękową? Zakupiłem ostatnio nową płytę główną z audio NVidia High Defnition Audio oraz Virtual Audio Device System dźwiękowy Audio Boost 4 Pro

 

Realtek ALC1220

 

Co mogę zakupić czy jakoś można to lepiej wydać te 99,99$?

Edytowane przez Riconish
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich. Chciałbym się Was poradzić. Poszukuję słuchawek nausznych bezprzewodowych lecz nie do komputera a do słuchania muzyki z telefonu gdzieś na mieście czy w podróży. Z tego powodu szukam słuchawek które nie będą względnie duże (wokołouszne). Z tego co sam wyszukałem, aczkolwiek nie znam się aż tak bardzo na dźwięku znalazłem takie modele. Proszę o doradzenie mi spośród tylko tych modeli które podam. Dodam że głównie słucham rapu i rocka więc zależy mi na mocniejszym basie.

Modele:

- AKG Y45

- Beats Solo 3 (tu cena jest już za wysoka choć mógłbym ją jeszcze przeboleć)

- Marshall MID Bluetooth

Najbardziej skłaniam się ku Marshallom, ale to tylko jeśli chodzi o wygląd bo żadnych z tych słuchawek nie miałem okazji przetestować. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam !

Edytowane przez Golaselo
Link to post
Share on other sites

Hej wszystkim, szukam słuchawek które będą dobrze się sprawować w komunikacji miejskiej i na ulicy. Zależy mi na tym, aby były małe, całkiem dobrze tłumiły otoczenie, ale w granicach rozsądku. Głownie słucham rocka i muzyki klasycznej. Myślałam nad modelami akg Y30, Y40 i Y50. Polecacie może owe modele, czy kupie coś lepszego w tym przedziale cenowym?

Pozdrawiam!!!


No i byłoby super gdyby były bezprzewodowe, swoją drogą to są dużo gorsze od przewodowych? 

Link to post
Share on other sites

Muzyka klasyczna i zamknięte słuchawki przenośne nie do końca idą w parze. Rock to inna bajka. Ciężko dopasować coś w środek jeszcze nawet nie wiadomo jakie źródło. Nie lepiej 2 różne pary doków? Będzie w budżet się zmieści nawet zostanie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz z aktywnym wygłuszaniem, to ja bym szedł w te: https://matrixmedia.pl/catalogsearch/result/?q=mdr+1000xc . Trzeba za nie oczywiście trocę zapłacić, ale jednak sprawdzaja sie super. jakość dźwięku też jest na świetnym poziomie.

 

czy ktoś jest w stanie potwierdzić, jak wygląda ta funkcja wyciszania dźwięków otoczenia w praktyce w tych słuchawkach? Trafiłem na tańsze słuchawki z podobną funkcją kiedyś ale i tak słyszałem dźwięki. Nie mówię o takich jak sygnały karetki, tylko normalną rozmowę. Musiałem naprawdę głośno słuchać, żeby kompletnie wyeliminować dźwięki, no a raczej nie o to chodzi.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie mogę używać  dokanałowych, tylko nauszne, więc już tak w skrócie to jakie będą najlepsze no 500 maksymalnie, ale najchętniej 200-300 i najlepiej bezprzewodowe, jeżeli coś z kablem gra o wiele lepiej w tym przedziale to wolałabym takie rozwiązanie.

Miałem możliwość słuchania JBL E50BT/JBL E40BT. Brzmienie bardzo rozrywkowe,ciepło jasne,efektowne. Do rocka mogą się nadać ,klasyki raczej nie. Kwestia wymagań oraz doświadczenia.Na początku wszystko na wszystkim może się spodobać. Mogą grać z przewodem. Na pytanie o ile są gorze od tych zwykłych słuchawek zależy od kilku czynników. Różnice potrafią być spore, po te mniejsze. Wszytko zależy od nas samych. Ja nie mam twego słuchu, więc na te pytanie sama musisz sobie odpowiedzieć. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...