Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Pierwszy link z Google : http://forum.mp3stor...81b681f668bevo/
 

Dziękuję, a ten "Creative Sound Blaster X-Fi HD" który został wspomniany w powyższym porównaniu jest "szanującą" się kartą dźwiękową, czy jest to wciąż zbyt niski próg cenowy [~300zł].

A różnicę myślę że usłyszałbym na czymkolwiek innym niż moja zintegrowana z płytą główną (Gigabyte GA-H61M-DS2) karta dźwiękowa, której szum w trakcie gdy podłączony jest mikrofon jest nie do zniesienia.

A jakieś konkretne marki polecasz których sprzęt jest dobry i w przystępnej cenie?

Link to post
Share on other sites

Witam.

Dodam coś od siebie tak skromnie.Wczoraj dotarły do mnie słuchawki isk hd9999.Jestem zachwycony dźwiękiem jak również jakością wykonania tych słuchawek .Uważam zakup na 200% za udany.Zastanawiałem się jeszcze nad Cloudami lub Somic V2 -jednak ISK są jak dla mnie warte każdej złotówki :)


Zakupu dokonałem po przeczytaniu opinii tutaj przez Was zamieszczonych,za co z góry serdecznie dziękuję :)

Edytowane przez lubowitz78
Link to post
Share on other sites

Ja znów odwrotnie miałem brać isk9999 ze względu na zamknięta konstrukcję , ale najwięcej pozytywów zbierają somic v2 . Przeforsowałem otwarte i kupiłem je , na razie słuchałem może ze 30 minut , bo maja wylądować pod choinką . Przesiadłem się z superlux hd681evo mk2 i warto było zmienić . Tony średnie jak i wysokie grają dużo czyściej , wyraźniej . Bas chyba jest słabszy ale precyzyjniejszy . 

Link to post
Share on other sites

Znalazłem ranking ................... z tego, co piszą informacje sa aktualizowane raz w miesiącu. Co sądzicie o tym zestawieniu?najpopularniejsze są Audeze LCD-4, fajne, ale nie na moją kieszeń, zastanawiam się za to nad HyperX Cloud Kingstona.

 

reklama bez zgody administracji

adivxv

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ISK MDH 8500 za ciut więcej - konstrukcja zamknięta.

 

kolor obłędny ale miesiąca nie będę czekał na nowe, nie dostępne inaczej jak tylko przez Ali Expres dla mnie. Dodatkowo gwintowany kabel utrudnia wymianę.  Muszę domyślnie wymieniać kabel na męski pod kątem bo inaczej kabel szybko się łamie gdy mam go podpiętego do telefonu

Link to post
Share on other sites

@cooger wg. przepisów vat jest od 50 euro, a 50 euro to jakieś 60 dolarów. Jako potwierdzenie - sprowadziłem kilka sztuk, wszystkie były u celników i żadna para nie dostała opłat. Ściągałem części do ASG i za atrapę lunety za 50$(+8? przesyłka = 58) i hamulec wylotowy za 46$ (+8 przesyłka = 54) też nie dostałem mimo, że przechodziły przez celników.

Link to post
Share on other sites

Dobra, szukając dla Ciebie potwierdzenia, przeczytałem trochę tekstów i ja natknąłem się wtedy na jakiś bzdurny.

https://community.ebay.pl/t5/Transakcje-mi%C4%99dzynarodowe/C%C5%82o-i-vat-za-kupno-z-USA/qaq-p/50593

Tu jest to z grubsza opisane. Znalazłem jeszcze inny tekst, który potwierdza to co tutaj jest napisane.

Także rzeczywiście. Oficjalnie jest do 22 euro. Upominki do 45 euro. Podejrzewam, że celnicy traktują wszystkie paczki do 45 jako upominki i tyle..

Link to post
Share on other sites
Napisano dziś, 14:23 Dzambor napisał nie dostępne inaczej jak tylko przez Ali Expres https://sklep.hard-p...sk-mdh8500.html

 

pominąłeś kluczowy element w cytacie:

 

 

nie dostępne inaczej jak tylko przez Ali Expres dla mnie

 

 

Nie mieszkam w Polsce i  mogę je zamówić tylko przez Ali.

 

 

 

@Dzambor jak masz jakiś wzmacniacz to kup akg m220 pro z massdropa

 

 

Wzmacniacz i telefon to raczej kłopotliwe rozwiązanie ale słuchawki ładne: :D

 

Koniec końców chyba zostanę przy 668b bo bardzo zależy mi na wymiennym kablu - w ciągu 4 lat wymieniałem go 2 razy parę AKG jest też fajnych tylko własnie ten kabel...

 

Dzięki za pomoc - zdecydowanie łatwiej było ogarnąć możliwości.

 

Przy okazji 3 dni bez słuchawek i dostałem kataru bo  nic nie chroni głowy  :D

Edytowane przez Dzambor
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Witam wszystkich. Chciałem poprosić o szybką radę :) Które słuchawki i dlaczego? 

 

Superlux HMC 681 EVO https://mp3store.pl/article/1733-superlux-hmc-681-evo.4710423844896.2016530430538131354.html?ceneo

 

czy

 

Superlux HMC 631 https://allegro.pl/oferta/superlux-hmc631-sluchawki-dla-graczy-z-mikrofonem-7559722079?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=polecane

 

Są w tej samej cenie stąd moja zagwozdka ;)

Edytowane przez smakowy
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Czołem

Nie będę spamować nowym tematem

Szukam słuchawek 70% gry / 30% muzyka

Budżet max. 1000zł

Aktualnie mam stare SteelSeries 5hv3

Zintegrowana karta z GA-Z97X-Gaming 5

W budżecie chciałbym zmieścić słuchawki i jeśli będzie potrzebna to jakąś używaną kartę (obojętnie czy zewnętrzna czy wewnętrzna). W sumie jeśli się da to mogę teraz kupić lepsze słuchawki a kartę dokupić w przyszłości.

proszę o pomoc

Edytowane przez Kuj0n
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...