Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak miło popatrzeć, jak się wiara trolluje :D

 

KPP to niezłe słuchawki jeśli weźmiemy pod uwagę to, że są ultra-mobilne. Słuchałem ich oraz wersji clip-on KSC75 i według mnie mogą się podobać, a i fajne konstrukcje na podstawie ich przetwornika tworzył michauczok z mp3store dokładając im customowe muszle.

 

@cooger Ty nie rozumiesz podniecania się KPP, tak jak wiele osób nie rozumie wielu innych podniecań :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pisze właśnie o przewodzie spiralnym i nausznicach welurowych, ale nigdzie nie pada wprost stwierdzenie, że poza tym to te same słuchawki, a widzę, że tutaj w polecanych są MKII.  Stąd pytanie, bo może ktoś ma na ten temat wiedzę i byłby w stanie potwierdzić - dopłacić 70-80 zł to nie problem, ale z drugiej strony jeżeli nie zależy mi na dodatkach to po co.

 

Zresztą nie wiem czy potrzebnie roztrząsam sprawę. Tutaj polecacie te, na audiofanatyku tamte. Znając życie, jeżeli kupie aim sc808 to które bym nie wziął, to jako laik który nigdy porządnych słuchawek nie miał będę zadowolony.

 

BTW jak już w polecanych jesteśmy to jest jakaś zauważalnie lepsza alternatywa dla k240 w podobnym budżecie z nastawieniem na gry/film? Przyznam, że początkowo wgrałem sobie pomysł z bezprzewodowymi i integrą, ale parę osób mnie sprowadziło na ziemię i niejako zaczynam poszukiwania od nowa na bazie info z forum i audiofanatyka co nie zmienia faktu, że jestem w temacie zielony.

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

Zależy jakie brzmienie lubisz.

Jak chcesz tonąć w przestrzeni wypełnionej basem podczas oglądania filmów - MDH9000.

Drugą opcją od ISK są HD9999.

Zamknięte, bardziej neutralne brzmienie.

Pod co chcesz je podpiąć?

MDH i HDki łaczą przede wszystkim trzy cechy.

Oba modele są bardzo wygodne, mają dobrą scenę jak na zamknięte, i jakoś już zagrają nawet z integry.

Ciężko stwierdzić, czy jest lepsza alternatywa, gdyż rózchodzi się o charakterystykę słuchawek, a co za tym idzie - twój gust.

W co pogrywasz?

Edytowane przez Leminairre
Link to post
Share on other sites

Co do źródła dźwięku to po tym co przeczytałem wybór padł na aim sc808 który wpadnie na pokład PC z BD. Zaproponowane przez ciebie isk ciekawe wezmę pod rozwagę, przy czym nie wiem na ile jestem przekonany do zamkniętych konstrukcji, bo z tego co czytałem przy długim użytkowaniu potrafią robić się męczące. Prawda to?

 

Trudno powiedzieć coś o guście nie mając punktu odniesienia, a tak jak już pisałem wcześniej nie słucham namiętnie muzyki i do tej pory raczej miałem do czynienia z wyrobami słuchawkopodobnymi <50zł. Jeżeli zaś chodzi o to w co pogrywam, to na ogół zależy od tego, na co w danej chwili jest "faza" wiec można założyć, że wszystko.

 

Mój największy problem to chyba to, ze zamiast kupić na szybko wziąłem się za rozmyślanie, a koniec końców co bym nie wybrał będę zadowolony. Docelowo i tak będę kupował chyba drugie, dla żony więc ostatecznie jeżeli te nie trafią mi w gust, to będzie okazja wybrać coś innego mając już jakieś obycie i odniesienie do czegoś co "jakoś" gra.

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od konstrukcji zamkniętych i padów.

HD zarówno jak MDH, należą do najwygodniejszych w tym budżecie zamkniętych.

Cóż, MDH to basowe słuchawki, z całkiem dobrą sceną. Bas nie zlewa się że wszystkim, aczkolwiek jest on podstawą fonii.

HD to bardziej naturalne słuchawki, dobrze zbalansowane, z równie dobrą sceną.

Tak jak mówisz, jeżeli nie masz doświadczenia, to spokojnie możesz zostać na AKG.

Edytowane przez Leminairre
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Panowie, prosta sprawa.

 

Potrzebuję najlepszych słuchawek bezprzewodowych (nausznych) do 300zł. Przeznaczenie - siłownia. Myślałem nad dwoma modelami, choć pewnie są jeszcze lepsze. Kompletnie się na tym nie znam, proszę o pomoc.

 

Wspomniane wcześniej modele:

 

JBL T4580BT: https://www.ceneo.pl/47933855

PHILIPS SHB7150: https://www.ceneo.pl/30031360
 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Chciałbym sobie kupić słuchawki do jakiś 500zł do słuchania muzyki (najwięcej Rock) czy to będą nauszne czy douszne to mi w sumie objętne zależy mi najbardziej na dzwięku. Będą najcześciej używane przy kompie (płyta główna AsRock Fatal1ty AB350 Gaming K4) i troche mniej na telefonie i teraz pytanie czy lepiej kupić tańsze słuchawki + jakaś karta dzwiękowa czy lepiej wydać wszystko na słuchawki.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam 

Edytowane przez barry11995
Link to post
Share on other sites

Witam , mam aktualnie słuchawki superlux hd681evo , przymierzam się do zmiany na coś lepszego , i koniecznie o konstrukcji zamkniętej . Budżet do max 300 ale mogą być tańsze . Podłączone będą do wzmacniacza sony strdb780 , priorytet to muzyka wszelakiego rodzaju . Nie umiem za bardzo opisać czego bym oczekiwał od słuchawek . Chciał bym coś lepszego od moich 681evo . Jakość wykonania czy wygoda to drugorzędna sprawa . Zastanawiałem się nad własnie isk9999 ale czytając recenzję ciągle były porównywane do hd669 które są połowę tańsze . 


Jeszcze znalazłem coś takiego mieszczącego się w budżecie - Audio technica ath-avc500 , Encore Rockmastery oe , AKG harman k72 k92.

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Nie umiem za bardzo opisać czego bym oczekiwał od słuchawek

To na jakiej podstawie mamy Ci wybrać lepsze słuchawki ? Jak nie wiemy co mogłoby się bardziej spodobać po nowym modelu.

 

Ja mogę wymienić klika jeszcze propozycji ,które mogą się okazać lepsze;

-Superlux 668b

-Somic V2

-ISK

-Akg K240 (odpowiednia karta dźwiękowa bardzo polecana)

Link to post
Share on other sites

681evo  całkiem mi odpowiadają , ale potrzebne są słuchawki zamknięte bo lubię słuchać głośno , a wtedy wszyscy mnie w domu słyszą co czasem przeszkadza , jak np dziecko lekcję odrabia . Mój amplituner jest chyba niezłym źródłem dla słuchawek , (chyba że się mylę)  . Na mojej płycie w integrze mam wzmacniacz słuchawkowy ale to nie jest to , wcześniej miałem audigy 4 i też nie było podejścia do soniaka . 

Wydaję mi się że lubię mocny , ale precyzyjny bas nie zakłócający reszty tonów . Jak by było warto to można delikatnie nagiąć budżet .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...