Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sennheiser HD 558 są genialne, co prawda to wydatek rzędu 500 zł ale szczerze mówiąc w życiu nie używałem lepszych

 

Uuu, to są mocne słowa :) Oczywiście subiektywne spostrzeżenia może wygłaszać każdy, pytanie z jakimi słuchawkami miałeś do czynienia? I nie pytam złośliwie.

 

Dla mnie genialne były STAXy SR-009 :)

 

Halo tutaj 2017 rok! Budżet do 300 zł Przeznaczenie: granie: "cs:go", słuchanie muzyki: trap, rap, hip hop itp. Orientuje się ktoś co najlepsze na rynku? :P

 

W słuchawkach nie dzieje się nazbyt wiele, sporo ciekawych modeli jest już dobrych kilka lat na rynku, więc w gruncie rzeczy to, co było dobre w 2015 jest dobre i teraz.

 

Do 300zł masz:

- Encore Rockmaster

- SOMiC V2

- HyperX Cloud

- ISK HD9999

Link to post
Share on other sites

Witam, 

poszukuję dobrych headsetów z mikrofonem do biura (chodzi o wyciszenie dźwięków z zewnątrz, aby mikrofon nie zbierał szumów) - tak cena do 200 zł. Niestety średnio znam się w temacie. Możecie coś doradzić?

Edytowane przez piotr.bujak
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Moje stare creative fatality już całkiem umarły i szukam słuchawek do gier bez mikrofonu. Tamte grały porządnie tylko, że mocno uciskały i grzały uszy trochę. Także szukam lekkich słuchawek z dobrą wentylacją i najlepiej modularnym kablem do 300 zł. Może trochę jaśniejsze niż te poprzednie, bardziej szczegółowe, ale nie kosztem  basu (żeby AK 47 dobrze brzmiał).

 

Z polecanych myślałem o Superlux HD 668B  natomiast boję się że będą zbyt jasne, szczególnie że przyzwyczaiłem się do tych moich starych gamerskich creative. No i skłonny jestem dać max 300 zł czyli mogę dopłacić do czegoś lepiej brzmiącego i wygodniejszego.

 

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat Audio Technica ATH-AVA400.

Albo Encore Rockmaster , tylko nie wiem czy do moich zastosowań i preferencji nie lepsza otwarta konstrukcja.

 

Rozważałem też Somic V2 do czasu kiedy przeczytałem że ważą prawie pół kilo. Siedzę dość dużo w słuchawkach czy gram czy pracuję, czasem nawet jak nic nie grają. Nie chciałbym współlokatorowi przeszkadzać czyli żeby żeby dźwięk nie przeciekał jakoś bardzo.

Link to post
Share on other sites

najlepiej inwestować w sony, bo to jednak sprawdzona marka, a słuchawki mają w praktycznie wszystkich przedziałach cenowych.

 

Inwestuje to się na giełdzie a kupuje się nie markę tylko konkretny sprzęt. No chyba, że jest się fanboyem.

Link to post
Share on other sites

@droid

 

Już też się nie zapędzaj tak bardzo, bo nie masz racji. Problem Sony jest taki, że płaci się, jak za złoto, gdzie na rynku znajdziemy o połowę tańszy odpowiednik większości modeli od Japończyków.

Link to post
Share on other sites

ja też raczej stawiam na sony. Mam dokanalówki od nich, ale jednka przydałyb mi się do pracy też słuchawki z aktywnych wygłuszaniem. Jednak 8 godzin to mi się nie chce się z dokanałówkami. Jednak trochę niewygodne. W matrixmedia mają spory wybór takich słuchawek. możecie sobie sprawdzić:)

Link to post
Share on other sites

ja też raczej stawiam na sony. Mam dokanalówki od nich, ale jednka przydałyb mi się do pracy też słuchawki z aktywnych wygłuszaniem. Jednak 8 godzin to mi się nie chce się z dokanałówkami. Jednak trochę niewygodne. W matrixmedia mają spory wybór takich słuchawek. możecie sobie sprawdzić:)

Słuchawek czy wyrobów słuchawkopodobnych?

 

PS. Po przejrzeniu nie znalazłem ani jednej dobrej pary w dobrej cenie. Wnoszę o usunięcie tego posta gdyż jest to zwykła reklama.

 

@droid jest sporo jeśli zamknięte to np. audio techniki 40 hm5, 9999, ostatnio na olx widziałem 550 za 500zl i jeszcze parę par bym wygrzebał tak że nie szalał bym że 669 to kiler do 500zl. O otwartych nawet nie będę wspominał

Edytowane przez bleck55
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o posty i żebyś nic nie pisał, tylko o zachowanie jakiegoś umiaru w swoich ocenach, szczególnie jeśli miało się do czynienia z kilkoma parami słuchawek. HD669 to fajne słuchawki za 150zł, ale też nie ma co przesadzać. Miałem je i jakoś wielkiego wrażenia nie zrobiły na mnie, nawet biorąc pod uwagę ich cenę, choć bez wątpienia wyróżniają się w swym budżecie.

 

Niezłe słuchawki Sony w dobrej cenie widziałem, gdy była przecena w RTV AGD na MDR-1A na ~350zł. To nie był zły wybór, niezłe wykonanie, ale granie też nieco specyficzne.

Link to post
Share on other sites

@droid nie mówię że 669 źle słuchawki są świetne w swojej cenie. Chodzi mi tylko o stwierdzenie że w przedziale do 500zl nie mają konkurencji. Bo mają i to liczną. Słuchaj więcej i pisz o tym śmiało wręcz do tego zachęcam :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Znajomy kupił w ciemno Steelseries Artis 3 do grania w Quaka. To jest coś warte? Dał za to 329 zł. Polecałem mu Cloudy opierając się na Waszej liście, ale niestety nie posłuchał. Słuchawki wpięte w integre.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...