Skocz do zawartości

Recommended Posts

Taki wybór portable, a Ty chcesz na miasto wyjść z rusztowaniem na głowie? Słuchawki pokroju Soundmagic P11s to zdecydowanie lepszy wybór - również pod kątem logistyki.

Trochę tłumią, ale o komforcie ciszy na pewno nie można powiedzieć. 

Link to post
Share on other sites
Taki wybór portable, a Ty chcesz na miasto wyjść z rusztowaniem na głowie? Słuchawki pokroju Soundmagic P11s to zdecydowanie lepszy wybór - również pod kątem logistyki.

Trochę tłumią, ale o komforcie ciszy na pewno nie można powiedzieć.

Rusztowanie z reguły bywa o wiele wygodniejsze od "portable" i pod innymi względami lepsze (dźwiękowymi).

Nie wiem jak ISK bo to w gruncie rzeczy przerobione zamknięte ale takie sl hd681 (zwykle jak i b ) jednak puszczają za dużo dźwięków w jedną i drugą stronę, szczególnie na zewnątrz. Moim zdaniem.

 

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

Nie słucham za głośno muzyki wiec będzie ok skoro technicznie jest w tym sens.... Dzięki.

 

To w takim razie używając ISK HP-580 po prostu zaczniesz słuchać głośniej, żeby kompensować wpływ hałasu z otoczenia.

Link to post
Share on other sites

Cześć! Polecacie może słuchawki Bose QuietComfort 25/35? Słuchawki wyłącznie na ulice/czasami do komunikacji miejskiej. Zależy mi również na w miarę minimalistycznym wyglądzie, a ulubiony gatunek muzyczny to rock. Znajdę może coś lepszego w tej, bądź niższej cenie? Pozdrawiam!

 
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Sam już nie wiem, którą wersję kupiłeś, bo twierdziłeś, że nie będziesz przepłacał, a potem piszesz o wersji II ;)

 

ALC1150 mi się sprawdza na tyle, że nawet znikający AIM SC808 mnie tak mocno nie denerwuje :D

Link to post
Share on other sites

Czołem Panom!

 

Przyszedł czas zakupu nowych słuchawek, będę wybierał spośród 2 modeli na podstawie jednego kryterium i tutaj potrzebuję Waszej pomocy.

 

Czy mamy tutaj jakiegoś okularnika? Od niedawna noszę okulary i obecne słuchawki za bardzo mnie cisną (Pioneer SE-390), a do tego już dość mocno się zużyły.

 

Do finału dotarły modele Somic V2, Superlux HD669. Źródłem jest ALC 892 i Pioneer A-202.

 

Czy jest tu może ktoś, kto nosi okulary i miał styczność z tymi modelami? Ewentualnie otrzymał opinię od innego okularnika?

Link to post
Share on other sites

Superluxy mają opinię imadła w początkowym okresie, zanim się nie rozegną. Somici dość łagodnie leżą na głowie. 

Niemniej do "finału" dopuściłeś dwie różne konstrukcje - zamknięte HD669 i półotwarte Somic. Wśród słuchawek otwartych i półotwartych zwykle komfort użytkowania przez okularników jest większy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...