Skocz do zawartości

Recommended Posts

BARTOL48 - napisz może jak uzyskać ten efekt deszczu :) bo świetnie wygląda i zrobił bym sobie cuś takiego. :)

 

Już wiem :) - pobrałem apke i zaczynam sie bawić. :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

BARTOL48 - napisz może jak uzyskać ten efekt deszczu :) bo świetnie wygląda i zrobił bym sobie cuś takiego. :)

Jest troche zabawy ale jak widać idzie to zrobić. To oczywiście przykład z neta ale aby uzyskać taki efekt trzeba użyć apki 'skinery' lub podobnych programów np:

http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/wiztiles/54397d90-7f29-46b3-81b9-f78c3fd3b779

http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/skinery-themes/0c413983-24b5-42cb-8408-56f5b1422eed

http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/mytilemaker/426ec35e-2da1-4542-a051-6a42fd3d9c0b

http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/headertiles/137ba51e-cc40-45f9-a182-08e740abc9be

 

Oczywiście są też inne możliwości ;)

Edytowane przez BARTOL48
Link to post
Share on other sites

wujekdobryzbojek - kiedyś się nie dało to nikt nie marudził, potem nastały motywy, ikonki itd., obecnie możemy zmienić praktycznie wszystko i to kompletnie. Ja to lubię ty nie. To że ktoś lubi coś innego niż ty nie oznacza że to jest gorsze niż twoje poglądy. Mam Androida i zdążyłem się do tego przyzwyczaić. 

BARTOL48 - dzięki za info. Nie wiedziałem że tak się da. Myślałem że takie cuda dopiero po tzw. odblokowaniu. Nie jest to satysfakcjonujący mnie efekt ale na pewno zmniejsza to rozmiary tego "-" dla WP.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja to lubię ty nie. To że ktoś lubi coś innego niż ty nie oznacza że to jest gorsze niż twoje poglądy. Mam Androida i zdążyłem się do tego przyzwyczaić.

Nie twierdzę że gorsze, każdy ma prawo do tego co lubi :). Tylko trochę mnie dziwi jechanie po systemie (nie akurat przez ciebie, ale przez "szarą masę") z powodu wyglądu czy braku możliwości zmieniania ikonek (Win8, WP8). I niestety to jest najczęściej jedyny argument andy-WP. To tak jakbym się wyżywał na Astonie Martinie, że nie mają różowego lakieru w ofercie  i kucyków wszytych w tapicerkę. A jak widać, spersonalizować system można, tylko jest z tym troszkę więcej zachodu ;).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A propo wspierania WP8 w urzadzeniach HTC - http://wpworld.pl/29972/operatorzy-rezygnuja-z-rozsylania-aktualizacji-gdr2-dla-htc-8x/ :) i tu widac ze Nokia lepiej sobie radzi w temacie :)

 

Od jakiegoś już czas w sieci pojawiają się informacje o tym, że niektóre modele 8X po aktualizacji GDR2 zachowują się niestabilnie. Przekonał się o tym i nasz kolega Piotrek, którego telefon zawiesił się nagle po aktualizacji.

 

A tutaj jeszcze wiecej o tym: http://wpworld.pl/28402/problemy-z-htc-8x-po-aktualizacji-gdr2/

 

 

P.S. Już widzę jak sobie Huawei bedzie radzilo :P

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

 

 

Może M$ chce dążyć do całkowicie zamkniętego systemu oprogramowanie-sprzęt.
szczerze? moim zdaniem to byloby najlepsze posuniecie - wtedy otrzymalibysmy najbardziej zoptymalizowany system.

 

Ktos moze powiedziec: "Gdzie konkurencja?" Ale konkurencja jest - w postaci iOS i Androida.

 

P.S.

Swoją drogą dlaczego każdy pisze "M$" ?? $? Jesli juz tak piszecie to piszcie też Goog£e i Appl€... tym firmom idzie tam samo o kasę (jeśli nie bardziej) jak MS'owi.

Link to post
Share on other sites

Jak by iPhone miał normalne, standardowe USB, jak by do wgrania 5 Megowej eMPeTrójki z komputera nie trzeba było instalowac 90 Megowego iTunes, jak by mial slot na Kartę Pamięci - to nadal bym uzywał iPhone 1 - miałem przez ponad pół roku - i był bardzo dobry - płynny, szybki, intuicyjny - i bardzo dobrze wykonany. 

 

Wystarczy, że MS i Nokia dadzą troszkę więcej wolności i zachowają standardy jak USB czy widoczność telefonu jako Pendrive?Pamięć Masową - i równocześnie zachowają szybkość, płynnośc i jakośc wykonania.- będę SZCZĘŚLIWY. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rosja to OGROMNY kraj - i to jest doskonała wiadomość. To, że w Polsce Nokia jest popularna - to pikuś - nie liczymy się w skali całego świata. ALE Rosja Ameryka Południowa, Indie - gdzi Lumia dobrze sobie radzi to poważny argument, za tym, że WP8 ma spore szanse. Rosja, Ameryka Południowa i Indie to przecież 1/3 ludności świata - a więc warty zachodu kawałek "tortu" komórkowego. :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Jaki model Lumii tak do 800-900zł ? Ekran 4 cale i więcej, dobrze gra MP3 na słuchawkach i sprawne przeglądanie neta.
każda jak powiedział kolega wyżej. Tyle że na 100% chciałbyś oprócz tego jeszcze kilku innych rzeczy od smartfonu - tutaj masz zestawienie Nokia Lumia http://forum.benchmark.pl/topic/98662-nokia-lumia-zestawienie-modeli-smartfonów/ zerknij sobie.
Link to post
Share on other sites

Tak. Akumulator ,żeby wytrzymał jeden dzień , sporo tego neta przeglądam (bez niespodzianek typu godz 19 , stan baterii 0% i dobranoc).  Ta Lumia 720 wydaje się ciekawa. 820 ma więcej RAMu ale brak gorilla i akumulator mały. Zostaje wybór 720 czy 820 ? Co doradzacie ?

Link to post
Share on other sites

Tak. Akumulator ,żeby wytrzymał jeden dzień , sporo tego neta przeglądam (bez niespodzianek typu godz 19 , stan baterii 0% i dobranoc).  Ta Lumia 720 wydaje się ciekawa. 820 ma więcej RAMu ale brak gorilla i akumulator mały. Zostaje wybór 720 czy 820 ? Co doradzacie ?

Z tych dwóch dla Ciebie - 720. Potężna jak na ten smartfon bateria, powinno ci ten jeden dzień wytrzymać, a bez netu i tylko na muzyce to może i dwa. Więcej RAM'u? Po co Ci? :P. Więcej niż 512MB RAM'u obsługuje aktualnie mniej niż 5% aplikacji w sklepiku WP, więc jeśli nie zamierzasz na telefonie grać (a nic o grach nie napisałeś, więc wątpię) w nową Fifę czy BF4 to różnicy nie poczujez.

Edytowane przez wujekdobryzbojek
Link to post
Share on other sites

Tylko pamiętaj, że 920 z racji mocniejszych bebechów i lepszego ekranu, mimo tej samej baterii, wytrzyma ci sporo mniej bez doładowywania. Na pewnym konkurencyjnym serwisie, 720 podczas odtwarzania muzyki wytrzymała 70h - dwukrotnie więcej od 920.

Edytowane przez wujekdobryzbojek
Link to post
Share on other sites

Szkoda wydawać więcej kasy na Lumię 920 - ma większy ekran, szybszy procesor co przy tej samej pojemności przełozy się na krótszy czas działania.  Jak priorytetem jest czas działania i słuchanie muzyki to tylko Lumia 720

 

Assistant - różnica w cenie między L720 a L920 to 300 - 400 zł - a za tyle mozna kupić PORZĄDNE słuchawki. :) :)

 

Ja sam kupiłem a-Jays Five for Windows - jednym z powodów było to, że po za bardzo dobrym dźwiękiem - słuchwki te są WPEŁNI kompatybilne z Windows Phone - działa nie tylko mikrofon i przycisk odbierania ale pozostałe przyciski - którymi mozna sterować głośnością. :) :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...