Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

a ja powiem ze po 3 miesiącach rozstałem się z 640'tką na rzecz LG G3 i poza płynnością WP to nic szczególnego.. wiele brakuje jeszcze temu systemowi...
Ja to samo,moge powiedziec, tylko ze u mnie przygoda trwala miesiac. Przerzucilem sie na G2. 
Link to post
Share on other sites
a ja powiem ze po 3 miesiącach rozstałem się z 640'tką na rzecz LG G3 i poza płynnością WP to nic szczególnego.. wiele brakuje jeszcze temu systemowi...
rozumiesz że porównujesz telefony gdzie różnica ceny jest niemal dwukrotna? Weź nowego androida w cenie 640tki i wtedy możemy pogadać. WP wiele brakuje ale jak dam wspominasz jest płynny. Mam Xperia Z2 i powiem Ci że wciąż czasami zwolni od czasu do czasu przy ładowaniu SMSów czy aplikacji klawiatury - w 4x tańszej Lumii 720 nigdy nic takiego się nie stało.

Wiec mówiąc WIELE BRAKUJE chodzi ci tylko o jedną rzecz - aplikacje? Bo co innego brakuje WP?

Link to post
Share on other sites

 

 

poza płynnością WP to nic szczególnego
 

 

 

rozumiesz że porównujesz telefony gdzie różnica ceny jest niemal dwukrotna?
 

8-)

 

 

 

On mówi o systemie, nie o telefonie.
 

 

8-)  8-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Blokować chyba nie, zwyczajnie nie aktualizować ale jaki to ma sens? Jeśli chodzi o aktualizację telefonu to odzaznaczasz w ustawieniach ' automatycznie pobieraj aktualizacje..'. Jeśli mówisz o aplikacjach to w ustawieniach sklepu wyłączasz automatyczne aktualizowanie.

 

@up

Niby tak ale teraz to juz sie nawet nie opłaca bo lada moment będzie W10 ;)

 

Widzieliście już aplikacje z androida na WP?

http://wmpoweruser.com/i-installed-snapchat-slack-and-twitters-android-app-on-windows-10-mobile/

http://wmpoweruser.com/a-list-of-android-apps-working-on-windows-10-mobile/

Link to post
Share on other sites

Moja Lumia 735 zaczyna mnie coraz bardziej irytować. Każdego dnia mam coraz więcej problemów z wykonywaniem i odbieraniem połączeń. Albo ja się nie mogę do kogoś dodzwonić (nie słychać żadnego sygnału i po kilkunastu sekundach "połączenie przerwane") albo ktoś nie może się do mnie dodzwonić (ktoś też nie ma sygnału lub dzwoni a ja nie dostaję żadnego powiadomienia, dopiero po jakimś czasie mi przychodzi sms, że ktoś dzwonił).

 

Sygnał jest prawie pełny, LTE działa. Z neta też mogę korzystać. Co z tym cholerstwem zrobić? Momentami mam ochotę rozpizgać ten telefon o ścianę.

Link to post
Share on other sites

Dzięki! Takiego poradnika właśnie bylo mi trzeba!

W końcu będę mial nowe aktualizacje w momencie kiedy wyjdą a nie po kilku miesiącach zanim Orange się zlituje, żeby je wypuścić.

Cholera. Ściągnąłem tego CV PL oficjalnego przez Data Package Tool ale po włączeniu NCS -> Product Support Tool i włączeniu tam telefonu, jak klikam Recovery, tak jak w poradniku to nie pojawia mi się żaden rom do zainstalowania.

Edytowane przez Outlaw666
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...