Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Zabawa w Serca z Kamienia swietna.

Jednak zastanawia mnie jedno:

W czasie potyczki z ofirskim magiem uzywalem perterd z dwimetyru - niestety mag nic sobie nic z nich nie robil...i nadal uzywal magii stojac w srodku zielonego obloku...

Nie wiem czy to sztuczne podnoszenie poziomu trudnosci ( Eredin potraktowany dwimetyrem byl jak worek treningowy ) czy jest to blad i go zglosic do redow?

Link to post
Share on other sites

@Sadys

 

 

Też to zauważyłem - przy pierwszym podejściu mag zrobił ze mnie miazgę więc sobie pomyślałem "ciekawe jaki będziesz cwany jak cię petardami z dwimerytem potraktuję" - a tu nic, petardy nie działają. Możesz to na wszelki wypadek zgłosić ale wydaje mi się, że jest to celowe - bez magii ten mag byłby zbyt słaby na bossa.

Link to post
Share on other sites

Mag potraktowany Gwiazdą płonął nawet wewnątrz piaskowego tornada :D, ogólnie jest podobny do tego z W2 gdzie odprowadzało się łączniczkę przez las (Loc Muinne), ale tam była mniejsza przestrzeń do walki - generalnie trudny nie jest, Ropuch również.

Największą trudność (przez zaskoczenie) sprawił mi Klucznik - kosmiczny regen jeśli nas trafi, no i oczywiście Koszmary w liczbie mnogiej :D

Link to post
Share on other sites

Mag z tego co zauważyłem tylko w początkowej fazie teleportuje się jak głupi. Jak się zabije jego sługusów to te teleportacje są znacznie rzadsze, także można spokojnie wyprowadzać sekwencje. Co innego koszmary, tam czym dalej tym jeszcze gorzej :wariat: Od wygranej dzieliło mnie jakieś 5% hp ale się udało :D To była najlepsza i zarazem najbardziej hardkorowa walka ze wszystkich jakie pamiętam z gier :P 

Link to post
Share on other sites

Dodatek ukonczony - naprawde swietny :)

Szkoda ze nie ma opcji zeby cos wiecej z Shani ugrac :( Na tle czarodziejek jest bezkonkurencyjna ;-)

 

Co do walki z 6 koszmarani naraz - fakt jest wyzwanie. Nie mniej po okolo 20min prob znalazlem sposob dzieki ktoremu mozna potyczke dosc gladko wygrac....

 

mala podpowiedz w spoilerze:

 

izby 6 kozakow trupem polozyc, tytulowej broni uzyc powinnies... krwii autora panstwa egzystujacego tylko teoretycznie..

 

 

a gdyby to bylo za malo ;-):

 

bariera ta wydaje sie byc iscie irracjonalna ... skoki przez ognisko powinny byc dla nich niczym ubicie utopca dla wiedzmaka..

 

Edytowane przez sadys
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...