Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts


 


Z pewnością interesującą informacją z tego materiału jest wiadomość, że nad drugim, większym dodatkiem pracuje zespół z Krakowa więc drużyna zdecydowanie mniejsza niż ta, która na co dzień pracuję w Warszawie, co oczywiście jest sygnałem, że praca nad Cyberpunkiem idzie pełną parą ;) 


  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

Osobiście mam już wyjechane na to co z nią robią, ale widzę, że chyba ktoś im dobrze płaci, żeby cisnęli ludzi do zmian GPU na najnowsze :rotfl: i koniecznie nv...

 

Myślisz że byli by aż takimi fifulcami obmierzłymi aby celowo psuć wydajność AMD i keplera? Ja wciąż mam nadzieje że się pomieszali w tych łatkach i coś przeoczyli i wyjdzie w końcu fix wydajnościowy jak należy, bo jak ta gra zostanie w tej formie co jest teraz to zażądam zwrotu pieniędzy chyba... Przecież to nie do pomyślenia że karta z zalecanych i nawet na mediumach już grać płynnie nie mogę. A dwa że nvidia płacąc za takie praktyki byłaby antyfirmą stulecia, żeby własne karty, które jeszcze ludzie mają na gwarancji bo w sprzedaży są cały czas celowo postarzać i własnych klientów tak rżnąć 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Liczę na forum W3 gdzie ludzie skarżą się masowo na te problemy i że redzi pójdą po rozum do głowy i naprawią w końcu co celowo lub przez pomyłkę popsuli, inaczej to przyniesie odwrotny efekt, zamiast ludzie kupować nowe karty NV, to zaczną piracić ich gry w podziękowaniu i tyle. Sam się czuje lekko oszukany bo zapłaciłem za tą grę coś koło 230 zł z expansion passem i nie mogę spokojnie pograć, to nie mało kasy, mogła ona pójść na gry które by mi chodziły dobrze 

Link to post
Share on other sites
Z pewnością interesującą informacją z tego materiału jest wiadomość, że nad drugim, większym dodatkiem pracuje zespół z Krakowa więc drużyna zdecydowanie mniejsza niż ta, która na co dzień pracuję w Warszawie, co oczywiście jest sygnałem, że praca nad Cyberpunkiem idzie pełną parą  

 

Sporo ciekawych informacji, szykuje się fenomenalny dodatek. Byle do jutra albo jak co niektórzy do 1 w nocy :P Drugi dodatek: Krew i Wino będzie chyba jeszcze lepszy, sama lokacja jest niesamowicie klimatyczna wręcz bajkowa (przynajmniej tak ją zapamiętałem z książki) ;)

Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że cdp.pl nie radzi sobie z stroną organizacyjną, bo właśnie zmartwiony tym, że nie ma jeszcze mojej edycji limitowanej, postanowiłem "wyśledzić" swoją paczkę i okazuje się, że jest już do odebrania, ale żadnej wiadomości e-mailowej czy drogą SMS'ową nie otrzymałem. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Jak dobrze, że wziąłem sobie dziś wolne :) Zdecydowałem się na sam klucz bez pudła. Karty to z pewnością fajny gadżet ale mnie się raczej nie przydadzą. Tym bardziej, że część znajomych zapewne kupi pudło z gwintem.
Można już uruchamiać czy jest jakaś blokada czasowa ?

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

Gdzieś tak po ósmej dostałem sms że paczka jest do odbioru w kiosku ale niestety odebrać będę mógł dopiero całkiem później... Jeszcze odnośnie zmiany kodu gog ->steam/origin to podobno instrukcja jak dokonać zamiany jest w pudełku ;)

 

Jako, że dzisiaj premiera to pamiętajcie jak będziecie się dzielić wrażeniami to umieszczajcie to w spoilery żeby nie psuć innym zabawy ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiedźmin w pewnym sensie jest okropny. Minęły prawie 3h od uruchomienia, a miałem wrażenie jakby to była chwila. Nieziemsko pożera czas co jest oczywiście dowodem na to, że gra jest świetna. Nie mam bladego pojęcia kiedy znajdę "chwilę" na ogrywanie tego. Weekendzie przybywaj...

Edytowane przez Fikuzi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...