Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

NV rzuciła większą mamoną i nam wydajność obcięto.

 

`No tak jak pisałem, po premierze na 1.02 miałem uber detale z dysytansem high i bez HW i było 60-50 fps, teraz nawet na presecie medium mam dropy do 40 fps w novigradzie, to skandal jest jak sukcesywnie po każdym patchu następnym wydajność na radeonie szła w dół. Ale na forum W3 oczywiście zbagatelizowano te informacje, lakonicznie odpisując że oni nie zanotowali spadków wydajności, to bodaj Pan Momot odpisał jeszcze przy okazji patcha 1.08... Także oczywiście te spadki to wina naszych kart graficznych, naszych kompów, oni poprawili wydajność i nara. W3 praktycznie jak dla mnie nie grywalny po tych wszystkich zabiegach, ale już sporo ponad 200 zł zapłaciłem za gre + EP więc swoje zrobiłem.... Teraz to tylko zrobić locka na 30 klatek i grać na padzie to jeszcze jakoś to dziala

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Duży spadek wydajności zanotowałem po odpaleniu gry, zwykle oscylowało powyżej 50 klatek. Teraz mam 42/44 Trochę lipa że tak powiem. Zrozumiałbym spadek wydajności jakby grafika się poprawiła, ale zmian nie widać.

Potwierdzam.

We wszystkich 4 lokacjach w których sprawdzam wydajność R9 290 zanotowała znaczny spadek wydajności a największy w Novigradzie :/

Na nv wydajność również spadła choć w nie takim stopniu jak na amd.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Na nv wydajność również spadła choć w nie takim stopniu jak na amd.

Nie zauważyłem żadnych spadków wydajności ale zaobserwowałem mniejsze użycie gpu w miejscach gdzie wcześniej było duże przy takiej samej ilości fps.

Link to post
Share on other sites

 

 

Widzę, że masz 780 więc się nie dziwię ;)

 

Grę już skończyłem dawno temu i bardzo komfortowo... Obecnie tylko z ciekawości sprawdzałem.

Osobiście mam już wyjechane na to co z nią robią, ale widzę, że chyba ktoś im dobrze płaci, żeby cisnęli ludzi do zmian GPU na najnowsze :rotfl: i koniecznie nv...

Przecież ta gra już działała bardzo dobrze, to znów coś zryli...

Link to post
Share on other sites

Do ostatniej łaty było u mnie bardzo dobrze. Nawet bardzo powoli przechodziłem sobie Wieśka drugi raz (grałem jak miałem trochę wolnego czasu). Teraz na otwartej przestrzeni też jest git, ale jak wczoraj poszedłem do Kasztelu Wrońce po Umę, to była straszna padaka. Natomiast już w Kaer Morhen jest znów normalnie... Więcej lokacji jeszcze nie sprawdzałem, ale ten Kasztel jest jakiś przeklęty, pamiętam jak zaraz po premierze właśnie tam, przechodząc przez jedną z bram często wywalało do pulpitu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...