Skocz do zawartości

Kac2per1

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  4880
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

649 Doskonały

1 obserwujący

O Kac2per1

 • Tytuł
  Maniak

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. Dobrym modem jest World Map Fixes - poprawia mapę na taką jak w rzeczywistości. Pamiętacie jeszcze radish modding tools? Wraz z nim powstała nowa misja. Pokazówka możliwości - New Quest - Escaping the Cage. Miała być rewolucja, wiele nowości i ciekawostek a ja dotychczas nie widziałem niczego co popchnęłoby Wiedźmina w tak szumnie zapowiadaną stronę. Od tamtego czasu - zupełna cisza. Jakby wszyscy doszli do wniosku,że ten ,,skok" to żaden skok a same problemy. Pomyśleć,że Wiedźmin 3 wyszedł nieco ponad 4 lata temu. A jeszcze pamiętam jak go ogrywałem pierwszy raz z wypiekami na twarzy
 2. Osobiście - niewielką. Rzekłbym - za małą w wielu przypadkach. Gdy oglądam filmy nastawione na ,,super full max efekty" - biorę 1080. W innym wypadku, mija to się nieco z celem. Gry - 1080. Widzę różnice. Im bliżej monitora, tym większą. Jednak każdy musi zdecydować sam. Polecam testować i sprawdzić. Poza tym dochodzi aspekt hmm... czysto psychiczny. 1080p. Wow. Full HD. Technologia. Tego kiedyś nie było. Aaale to pewnie dlatego,że się starzeję.
 3. Paweł - masz dobry trop. Włączyłeś samego Radeona i brak obrazu. Więc karta graficzna pada. Ot, częsta usterka gamingowych laptopów. Żeby przywrócić ustawienia fabryczne, wyjmij baterię biosu, odczekaj kilka minut, przeczyść i włóż ponownie. Sprawdzasz czy jest ok. Ewentualnie trzeba będzie ową baterię wymienić (koszt 15 zł max). Tu masz przywracanie do ustawień fabrycznych w podobnym modelu: Jak już uruchomisz laptopa, sprawdź temperatury - bez obciążenia i pod obciążeniem (czysto informacyjnie). Ostatnie co trzeba będzie robić to ratować załogę (używając metafory żegla
 4. Jeśli będziesz miał coś mocniejszego (laptop/PC w niedalekiej przyszłości) lub mocno potrzebujesz miejsca - to tak, warto dopłacać. Generalnie za 500 GB SSD 380 zł to bardzo dobra cena. Jednak jeśli nie planujesz wymiany, a obecne dysk/i Ci pasują/wystarczają - to nie, nie warto, bo nie wykorzystasz tego.
 5. Zazwyczaj gdy instalowałem przez pendrive były cuda wianki. Zmieniłem na płytę - jak ręką odjął wszelkie problemy instalacyjne. Podczas przechodzenia procesu instalacji - formatowanie, ustalanie wielkości partycji (wszystko w trybie graficznym więc łatwo i prosto). No i do tego dochodzi Windows 10 - jak ten nie zadziała - spróbuj Windows 7 (też różne dziwne problemy z którymi się spotykałem wynikały właśnie z niedopracowania jeszcze 10).
 6. Będzie nowy Wiedźmin. To już pewne. Więcej - m.in na Wiedźminie będzie się opierać przyszłość Redów! Panowie, otwieramy szampana To się nazywa wygrana biznesowa - gracze się cieszą, CD Project zarobi a i nasz kraj na tym zyska. Kiciński w wywiadzie dzisiaj powiedział: Pierwsze trzy „Wiedźminy" były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry „Wiedźmin 4". Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają i wciąż domagają się gracze na całym świecie. „Wiedźmin" jest jedną z dw
 7. Używacie Momentum Cache? W teorii mocna poprawa, widziałem testy praktyczne i ... pośladki pozostają na swoich miejscach.
 8. @joggy kuma o co ho. Strzelam - stara szkoła albo własne doświadczenie. Testy były dla upewnienia się i doprecyzowania. Można jechać do Grabowo a można do ,,Grabowo w województwie podlaskim, w powiecie augustowskim, w gminie Augustów". I tu i tu jesteś u celu ale w dopiero w drugim wypadku tak gdzie chcesz. Dobre pytanie. Możliwe,że serwisant podejrzewał uszkodzenie (części) płyty - czy fizyczne czy programowe. W każdym razie coś (!) się zmieniło.
 9. Roman Żeby włączyć komputer musisz mieć zasilanie/prąd. Tak? No tak. Możesz to zrobić poprzez baterię albo ładowarkę (tu jest jak komputer stacjonarny). Tak? No tak. Więc: ładowarka tak, bateria tak - uruchamia się (automatycznie) ładowarka nie, bateria tak - nie uruchamia się (automatycznie) ładowarka tak, bateria nie - ? Widzimy tu prostą zależność (jeszcze niech Camaro86 powie jak w trzecim punkcie). Może być tak,że coś (jeszcze nie wiemy co, bo nie doszliśmy do tego; tak? no tak) włącza laptopa ale tylko gdy jest stały prąd. Przy baterii tego nie ma (przykład). Tak? Jasne
 10. Włącz/wyłącz tą opcję i kombinuj dalej. ac - albo Wi-fi ac albo zasilacz ac (pierwszy z brzegu) Przy włączaniu komputera z sieci jest wprawdzie opcja (w biosie) o nazwie Wake On Lan (WOL)
 11. Jeszcze dla upewnienia się możesz powtórzyć test i zrobić drugi: wyjmij baterię ale zostaw wtyk. To sprawdzi co jest bezpośrednią (fizyczną) przyczyną. Co odpisał serwis?
 12. Tak, racja. Mój błąd. Napisz tutaj, co zrobili (i jakie kroki podjąłeś). Powodzenia w rozwiązaniu całej sprawy.
 13. Dzwoń do nich dalej. To ich działka,żeby wszystko grało. A za zmniejszanie głośności systemowo pewnie jakiś sterownik/program odpowiadał. Sprawdź jak zainstalujesz cały pakiet.
 14. Przywracałeś ustawienia fabryczne biosu? Napisz do supportu (z zaznaczeniem co dotychczas zrobiłeś). Zapewne będą wiedzieć co jest nie tak.
 15. Masz jakaś nie najgorszą pastę żeby się pobawić? Jeżeli tak plus trafi Ci się sprzęt gracza, wymień. Aż nie mogę uwierzyć,że brak zmian. U mnie zawsze były.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...