Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Właśnie przebrnąłem przez 28 GB ściągania plików po kliknięciu weryfikacji, teraz w grze nie mogę wczytać zapisu gry, ponieważ nie mam DLC. Wyświetla się Wam ta dodatkowa zawartość na GoG-u ? Możecie ją pobrać ? 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak Wam ale mi ten zarąbisty pacz zajechał optymalizacje jeszcze bardziej XD na tych detalach co miałem przed jego wgraniem praktycznie stałe 60 fps, teraz wbijam w novigrad i mi szczena opadła szarpiące 40 klatek :D nio ale za to całe 3 kl/s więcej na bagnach, Dziękuję za takie łatki. Masakra jakaś


grubo nawet all na medium i z 45 fps w rynku XD jak oni to zrobili? hahaha 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Wcześniej użycie gpu było przeważnie na poziomie 99% teraz ledwo 70-80%, łatka 1.10 albo nowe stery zielonych heh.

 

PS. Steam pobrał dziś kolejną aktualizację do gry, coś koło 315 MB, ktoś wie może co to jest dokładnie? w Steam brak informacji na temat tej małej łatki.

Link to post
Share on other sites

Było tego w ogóle nie instalować :/ nie dość że wydajność spadła miejscami nawet o połowe, to jeszcze losowo gadając z NPC wywala do pulpitu bez nawet komunikatu o błędzie czy cokolwiek, żeby co łatka to gra gorzej chodziła to już wymaga talentu. Na kompie ze stopki miejscami 40 fps na presecie medium gdzie po premierze na 1.02 działała w 60-50 fps w ultra bez hairworks i dystans high :) tak na przestrzeni czasu połatali grę 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

też zauważyłem te prostokąciki, jakby tablice znaków źle wczytało

u mnie tylko DLC wywaliło [i zainstalowało z zbiorczej paczki], save'y, przedmioty i zawartość skrzynki niezmieniona

no i Represje w Novigradzie zakończone niepowodzeniem nie wiem dlaczego

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Ja nawet nie myślę póki co grać od nowa, bo by mi kolejne 2 miesiące zajęło :D Teraz czekam tylko na dodatek a drugie podejście do W3 pewnie dopiero w przyszłym roku ;) To nie jest W1 czy W2 gdzie w tym czasie skończyłbym grę jakieś 4-5 razy :P


 

 

PS. Steam pobrał dziś kolejną aktualizację do gry, coś koło 315 MB, ktoś wie może co to jest dokładnie?

 

Już wiem co to było. Hotfix poprawiający działanie/wyświetlanie przedmiotów z DLC w trybie Nowa Gra +


W "Serca z Kamienia" będzie można zagrać już o 1:00 w nocy z poniedziałku na wtorek.

Pod warunkiem że się będzie miało ten dodatek... :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...