Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Zamawiał ktoś na allegro Wiedźmina od autoryzowanego sprzedawcy ? Wiadomo czy jutro wyślą grę czy może już wysłali w piątek ?

 

Ja zamawiałem. Do tej pory nie dostałem żadnego maila dotyczącego wysyłki. Ogólnie w aukcji pisali, że mogą wystąpić jakieś opóźnienia... oby nie skończyło się tak, że gra przyjdzie pod koniec tygodnia...

Link to post
Share on other sites

[ OT >

 

Nowy "pacz" i od razu patrz na tę roślinność, to niebo, jakość tekstur ...

 

 

 

 

 

 

... i pomyśleć, że kiedyś nie przeszkadzało, a nawet to nowość (gaussian filter, czy z-buffer) na owe czasy była.

 

< /OT %-) ]


Edzia:

To taki OT do tego muru, co go Rafał wstawił ;)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dobra, wrócę jeszcze do tego materiału

 

 

Przyznam, że obejrzałem kilka razy cofając pauzując powiększając, spowalniając ... i zastanawia mnie "bajer" włosów zarówno na Geralcie, jak i "kuniu". Nie wiem, czy to widzicie na tym nagraniu, ale spowolnienie animacji jest tak wielkie (widać to szczególnie jak "kuń" trzęsie łbem, ale i w wannie u Geralta również), że (obym się mylił) cały bajer należy traktować będzie jak Uber w W2.

Właściwie dopiero od niedawna można Uber spokojnie na PC włączyć w FHD i więcej (no po wcześniej sprzętu nie było, a 4GPU mało kto miał ;) ).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W paczkomatach ma być już po północy a kurier to różnie :P


Kilka stron z kompendium w PL

https://grafiki-cdp.s3.amazonaws.com/1-gry/wiedzmin3/wiedzmin_rozkladowki_pl.pdf


I jeszcze na koniec, ten sam screen w 4 wariantach graficznych :P

http://www.pcgameshardware.de/commoncfm/comparison/clickSwitch.cfm?id=125691

Link to post
Share on other sites

Co do grafiki to chyba CDP nie ma dobrych speców od optymalizacji. Już w W2 były z tym problemy a grafika tez jakaś bardzo wybitna nie była (ale port na słabą 360 nawet trzymał poziom). W3 powinien lepiej wyglądać nawet na konsolach, przynajmniej na PS4 bo Xbox jest słabiutki.

Edytowane przez Echnaton
Link to post
Share on other sites

Nawet nie mam napędu w laptopie :D Poza tym, to tak wydajna maszyna po zainstalowaniu setki nakładem i apek, że nawet Pillars of eternity czasem cieło :D Kończę pracę o 8 rano dnia jutrzejszego i zaczynam maraton :D

 

@Up

 

Siakoś tak to wygląda. A PC olewają praktycznie wszyscy jeśli chodzi o duże produkcje ostatnimi czasy, i nic w tym dziwnego, gdzie są największe zyski każdy wie - więc robi się najwięcej tam gdzie się najwięcej zarobi. Piractwo wykreowało taką sytuację, moim zdaniem. Tylko z drugiej strony po co ściemniali :)

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Ficzery od zielonych

 

 

O ile to, że Płotka ma pięknie wyczesaną i zadbaną grzywę potrafię zrozumieć. Ale potworek, który zapewne orąbał przed godziną jakiegoś wieśniaki czy inne padło na 100% poszedł przed walką się wykąpać i użył odżywki żeby lepiej wypaść przed kamerą.

 

/ nie cytuj całych postów / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...