Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

O ile to, że Płotka ma pięknie wyczesaną i zadbaną grzywę potrafię zrozumieć. Ale potworek, który zapewne orąbał przed godziną jakiegoś wieśniaki czy inne padło na 100% poszedł przed walką się wykąpać i użył odżywki żeby lepiej wypaść przed kamerą.

 

Nie wiesz, co mój kot potrafi w 5 minut z sierścią zrobić. I to zarówno tarzając się w piachu, jak i potem otrzepując po owym tarzaniu.

Może ten potwór coś podobnego trenuje? ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ktokolwiek z wersją na steam, mógłby mi pokazać jak wygląda stan jego biblioteki po ściągnięciu preloada?

Pobrałem dzisiaj rano, a nie pamiętam ile miałem wolnego miejsca na dysku, i wygląda na to, że chce się ściągać jeszcze raz :roll:

Internet mobilny nie pozwala mi na takie harce.

Link to post
Share on other sites

 

 

z wersją na steam, mógłby mi pokazać jak wygląda stan jego biblioteki po ściągnięciu preloada? Pobrałem dzisiaj rano, a nie pamiętam ile miałem wolnego miejsca na dysku

 

Czujecie?   ... torrent detected %-)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

O 9 rano to ja w pracy będę się ślinił na pudełko z grą i będę rozpak

 

No i OK :)

Ja mam oficjalnie na 10am do pracy, ale że godziny są mocno nieokreślone w moim zawodzie, to się czasem jedzie później, czasem wcześniej - ważne, aby projekt był wykonany w terminie. :)

 

... a do 9:00 to ja na pewno dziś będę grał. Wyśpię się w grobie (tj. kiedy indziej) - premiera W3 jest tylko raz. :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Rezerwacja po znajomości - zrealizowana, pewnie jeszcze dziś odbiorę :)

Urlop - wzięto 3 dniowy :D

Laptop służbowy - zostawiam w pracy, za dużo e-maili podczas urlopu :P

Telefon - wyłączony, lub ustawie na tryb samolotowy :D 

Zapas żywności - do wykonania dziś :)

 

Takiego czasu chyba nie poświęcałem od czasów Diablo 2. Mam nadzieje że w 3 dni zrobię ok. 10%, bo to ma być gra na bardzo długie godziny :D

 

Minusem jest to, że gra BOX'owa nie przypisuje do steam, gdyż zależy mi na osiągnięciach :(

 

Czy komuś udało już dorwać ze sklepu BOX'a? Bo u mnie jeszcze nie dowieźli :/

 

PS - tylko niech wiedźmin nie odwala takich akcji, by na Windows 10 działał niestabilnie :P

Link to post
Share on other sites

Kolekcja "zielonych" tapet. :D

 

 

Exclusive The Witcher 3: Wild Hunt Wallpapers


 


 

Rezerwacja po znajomości - zrealizowana, pewnie jeszcze dziś odbiorę :) Urlop - wzięto 3 dniowy :D Laptop służbowy - zostawiam w pracy, za dużo e-maili podczas urlopu :P Telefon - wyłączony, lub ustawie na tryb samolotowy :D Zapas żywności - do wykonania dziś :)

 

 

 

 

No kolego - to jest dopiero poświęcenie. :D, a może to inaczej nazwać? %-)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@@ragon,

 

Projekt automatyzacji pomiarów liczników: skończony po 2 nocach

Dokumentacja techniczna: gotowa do oddania pracodawcy 

Żarcie: wczoraj przygotowane gołąbki na 3 dni

Fotel: naprawiony, poduszka wyprana i przygotowana pod pupcię

Zapas płynów: 2 zgrzewki Pepsi chłodzą się w lodówce, tak samo jak 4 litry Tiger'a

Sprzęt: defragmentacja dysku, przegląd kompa, czyszczenie budy, czyszczenie klawiatury i myszki, upgrade podkładki, zakupione 6 zestawów paluszków AA do pada, przygotowane dresy i bielizna do poniedziałki w odległości nie większej niż 2 m od kompa, przygotowany zagłówek, pościelona kanapa zaraz obok burka jakby jednak trzeba było się przespać.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...