Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Tym modelem Apple stoczyło się naprawdę nisko.

śmieszny jesteś...

 

SGS2 i iPhone 4S wyszly niemal w tym samym okresie (polowa 2011r). Weź SGS2 - na Google Play polowa najlepszych gier na niej klatkuje... a teraz zobacz czy na iPhone 4S jakies klatkuja...

 

 

zgadzam się z Salem'em

iOS nie potrzebuje kosmos hardware. Deal with it finally...
Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Pricing nowych iponów.

Wersje 16GB:

iP5C: 549$ / 599€

iP5S: 649$ / 699€

 

I tak makabrycznie drogo jak dla mnie :wariat:

 

16GB jest dla biedaków :wariat:

Cebulaków ;O

Wydanie 2 smartfonów (w roznych kolorach) - to jest strach przed konkurencją... choć powiem szczerze, że spodziewałem się większej różnicy cenowej 

- "The biggest thing to happen to iPhone since iPhone is NOKIA"

(Apple jakies blade te kolory ma...)

Nic dodać niz ująć. Także spodziewałem się znacznie większej różnicy cenowej.

Co do obudów  tańszych jabłek to także pomyślałem o Lumiach. ;P

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dobry artykuł otwierający oczy http://komorkomania.pl/2013/09/10/kto-chce-sprzedac-iphonea-5

 

"iphone 5C to nic innego jak iphone 5 w gorszym opakowaniu" Święta prawda i trudno się nie zgodzić. 

 

Swojego czasu wszyscy funboje bronili iphone  5 za to że jest solidniejszy od S3ki,a teraz już nawet nie przeszkadza Wam plastykowy 5C.

Link to post
Share on other sites

Mixtape, kapie fanbojstwem na 2 kilometry.

Weź sobie ajfona do ręki i zobacz jak to działa, nie trzeba snapdragona 800 żeby pulpity nie lagowały. Android to system w wersji beta i handluj z tym :P.

Co do iphone 5s, to porównaj jego gpu przede wszystkim do samsunga galaxy s4 chociażby. Iphone 5c jako model bardziej budżetowy ok, na pewno nie jest to ten plastik co w szajsungach tylko bardziej coś jak nokie lumie. Iphone 5c nie ma śmiesznego hardware, bo to nie on będzie miał problemy z wyłączającymi się launcherami czy z przycinającym interfejsem, tylko będzie zasuwał jak trzeba i nawet każda gra z marketu będzie chodzić bardzo przyzwoicie, i wcale nie trzeba snapdragona 800 żeby to chodziło bardzo fajnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale hejt idzie, Samsung też robi obudowy z poliwęglanu, HTC robi(ło) obudowy z poliwęglanu.

Ale teraz plastik wraca do mody, i to będzie premium bo aple tego używa w tanim iponie który po prostu jest reedycją starej 5 tylko ze zmniejszonymi kosztami wytwarzania.

 

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalk 4

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Najlepsze to że jak cie nie stać na ip 5s to kupujesz 5C bo jest tańszy,a my wiemy że nie jest.Daję palec uciąć teraz będzie wojna po między użytkownikami  5c vs 5S. Jak masz 5S to masz 10+ do szpanu.....A jak masz 5C to  nie możesz być w naszej "drużynie"  :rotfl:

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Mozecie pohejtowac tez troche na LG G2? Przymierzam sie do niego ale moze ktos wysunie nowe, niewidoczne dla mnie minusy ktore uratuja mnie przed zakupem. Na pierwszy ogien - dostepnosc - Amerykanie juz maja a my jeszcze dlugo nie!

 

ISILDUR

załóż do tego osobny temat bo tutaj aktualnie hejtujemy na Apple hehehe :D

A tak całkiem poważnie to Xperia Z Ultra, LG G2 i SG Note3 to chyba aktualnie najlepsze smartfony na androidzie no nie?

 

 

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie wiadomo jakiej jakości będzie ten poliwęglan w 5C.

Wystarczy porównać ten zastosowany w SGS3 i HTC One X i już można zauważyć różnicę niebo a ziemia na korzyść HTC.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...