Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

 

 

bardzo mi się podobają

 

Mi również. Coś czuję, że na nich stanie.

 

 

 

1080 nie ma jakiegoś wielkiego problemu z temperaturami

 

Nope. Przez większość czasu poniżej 60 stopni - powyżej tej granicy domyślnie włącza się chłodzenie. Ma to miejsce naprawdę sporadycznie.

Link to post
Share on other sites

Miałem tą budę z 780 (po sporym OC) a później z 780SLI, w moim przypadku robiło różnicę ale jak widać sporo się zmieniło.

Masz bardzo fajny zestaw i ciekaw jestem z jakim pomysłem obudzisz się za jakiś czas bo jesteś w miejscu gdzie nie bardzo jest co zmieniać, jedynie kosmetyka.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Choćby miały super-turbo-wydajność i nie wydawały przy tym najmniejszego hałasu - w życiu bym takiego szkaradztwa do budy nie włożył.

 

Obecne Corsair'y kupowałem jedynie ze względu na wygląd, wiedząc, że to suszarki - kryterium estetyczne ma u mnie najczęściej priorytet.

 

Z tego względu pewnie dojdą jeszcze nowe przedłużki lub grzebienie do obecnych - kable wyglądają nie za szczególnie.

Link to post
Share on other sites

Sanyo Denki San Ace 120 9S1212H403 wyglądają jak SGT

 

http://ru.gecid.com/data/power/200812270000-1143/img/14.jpg

 

Linki jakie podał Vieworld są od serwerowych wersji z oznaczeniem na końcu 401,to co innego.

 

Model 403 tylko do sprowadzenia z Ali.

 

Co do urody wentylatorów to owszem,brał bym ELoop i tyle :)

 

 

http://www.pureoverclock.com/wp-content/uploads/2013/12/IMG_2023.jpg

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przed chwilą okazało się, że po zmianie mobo nie działają kamera i skaner w drukarce i pomimo różnych kombinacji ze sterownikami i USB, raczej bez formatu działać nie zaczną.

 

Co ciekawe, mikrofon w kamerze działa bez zarzutów, a Brother drukuje jak gdyby nigdy nic.


http://www.3dmark.com/3dm/13520755

 

Teraz to już chyba naprawdę maks.

Link to post
Share on other sites

Próbowałem kombinować ze sterownikami i rejestrem, ale kamera i skaner nadal odmawiają posłuszeństwa. Brak kamery nie jest większym problemem, ale skanera już tak. Ponieważ muszę zrobić format, a nie jest to czynność, którą tygrysy lubią najbardziej, nie ma sensu, aby za kilka tygodni robić to ponownie - po powrocie z nocnego seansu nowego Star Treka zamówię 950 PRO 256GB :D

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie zamierzasz zmieniać w przyszłości za wcześnie platformy to polecam zaraz po formacie i wgraniu podstawowych sterowników/oprogramowania zrobić obraz systemu (np. Ghost). Przywrócenie systemu do stanu pierwotnego w razie problemów zajmuje mniej niż 5 minut. :) 

Link to post
Share on other sites

O ile Karen nie da ciała z wysyłką to dysk powinien dotrzeć we wtorek.


Miał być 950 PRO 256GB, ale nie dawał mi spokoju fakt, że łącze M.2 jest tylko jedno i nie można zwyczajnie dołożyć kolejnego nośnika jak w przypadku SATA.

 

Tym sposobem usprawiedliwiłem się przed samym sobą i wpada 512-tka :D

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Kurde Nowaj, zaszalałeś. Zazdroszcze tej radochy ze składania, z topowych części, z poczucia że ma się jedną z lepszych dostępnych platform, a zwłaszcza z dobrania sobie sprzętu pod chciejstwo i czucia się z tym dobrze ;)

 

Nie muszę chyba mówić, że czekam na benchmarki tego 950 :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki, w imieniu swoim i mojego e-penisa, który powoli zaczyna doganiać moje ego ;)

 

Niestety, kupiłem już dosłownie prawie wszystko, co tylko chciałem mieć w kompie w przeciągu ostatnich kilku lat - zostały jedynie nowe przedłużki, bo obecne BitFenix'y nie licują z powagą reszty gratów.

Link to post
Share on other sites

można dać radiator na 950 a nawet bloczki wodne już widziałem... jednakże mi nie podrodze z takimi kostkami na dysku m.2 stąd któregoś dnia zawita u mnie mushkin scorpion deluxe na pci-e... gdy ceny kieeedyś pospadają, a póki co przymierzam się do 850pro w raidzie, powód prosty - ten 950 przez przegrzewanie się wpada w throttling więc co tu dużo tłumaczyć, ale (i to jest najważniejsze) u wielu osób on nie wystąpi lub go nawet nie zauważą z uwagi na to w jaki sposób wykorzystują dysk. Tak czy siak gratuluję wyboru i zakupu 512gb na lata.. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...