Skocz do zawartości

Spalanie / technika jazdy


Gość Kotecek

Recommended Posts

Gość Kotecek

Obok CRT stoi LCD. Nie musze nic zmieniać :) Jedno do rozrywki, drugie do prac. LCD do rozrywki się nię nadają. To pdalece jakościowe.

 

W temacie aut. Nie robie po to aby na te złomy wydawać więcej niż wymaga niezbędne minimum.

Link to post
Share on other sites

LCD do rozrywki się nię nadają

http://img.sadistic.pl/pics/52a3791b6994.gif

Ja bym jeszcze zrozumiał jakiś zapalonych grafików starej daty, co robią na 21" CRT 2048x1536px... ale przecież nawet wszyscy gracze śmigają na LCD, bo TN 120Hz nie smuży, a dobre modele nie mają input laga :P

 

Zaś do filmów 16:9 LCD jest lepsze niż CRT 4:3/5:4, ale jak zwykle przecież to te parszywe komercjalistyczne świnie usiłują wcisnąć nam badziewne LCD zamiast super CRT %-)

Link to post
Share on other sites

Obok CRT stoi LCD. Nie musze nic zmieniać :) Jedno do rozrywki, drugie do prac. LCD do rozrywki się nię nadają. To pdalece jakościowe.

 

W temacie aut. Nie robie po to aby na te złomy wydawać więcej niż wymaga niezbędne minimum.

Ty się lepiej weź za pisanie jakichś kabaretów bo masz chłopie do tego talent  :rotfl:

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

 

 

to te parszywe komercjalistyczne świnie usiłują wcisnąć nam badziewne LCD zamiast super CRT
Wreszcie coś sensownego napisałeś :)

 

 

 

y się lepiej weź za pisanie jakichś kabaretów bo masz chłopie do tego talent :rotfl:
Hm... powiem tak. Wy się śmiejecie ale ja tez mam z was pompę. Bo widziecie. Mam swoje poglądy. Można je podzielac ale nie trzeba. Mogą się podobać, moga też nie. Moja wizja jest zdecydowanie "moją" wizją. Mam prawo grac na CRT i uważać, ze to lepsze. Mam prawo ekonomicznie jeździć autem. Nie podoba się? Nie musi przecież. Natomiast Wy na siłę mnie nawrócić na Waszą "wiarę" tyle, że jak to nie wychodzi to chcecie wyśmiać to co odbiega od "poglądu ogólnego" aby umniejszyc jego znaczenie. To typowe zachowanie społeczne w grupie. Takie bezmyślne zachowanie obronne aby ktośnie rozwalił grupy/systemu.

 

Po raz enty powtórzę. Ja nikogo nie mam zamiaru nawracać. Jak ktoś chce grać na LCD. Spoko. Wisi mi to i dynda. Ale ja będe nadal grał na CRT, bo dla mnie on oferuje dużo lepszy obraz w 1024x768 niż LCD w 1920x1200... A jesli to jest dla was śmieszne. Trudno. Śmiech to zdrowie a tolerancja nie jest mocną stroną polskiego społeczenstwa chyba...

Link to post
Share on other sites

O nie nie nie Kotecku. Mylisz tutaj sobie pojęcia; żonglujesz słowami tak jak Ci pasuje.

 

 



LCD do rozrywki się nię nadają. To pdalece jakościowe.

 

 

Zapomniałeś dodać jedną ważną rzecz: moim zdaniem. Zauważ jak to brzmi z tym "przedrostkiem", a jak bez. Pisząc z "moim zdaniem" wyrażasz subiektywną opinię. Pisząc bez "m.z" wyrażasz już przyjęty model, tezę. Zanim zaczniesz nauczać polskie społeczeństwo tolerancji najpierw sam się trochę podszkol z dziedziny autokrytyki. 

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek
Pisząc z "moim zdaniem" wyrażasz obiektywną opinię. Pisząc bez "m.z" wyrażasz już przyjęty model, tezę.

chyba subiektywną, bo moim a nie ogólnym zdaniem.

 

A więc moim zdaniem CRT jest lepsze od LCD do rozrywki, nawet jak 99.999% poplulacji używa g*wna w tym celu, ja tego robić nie będę. Moim zdaniem eco jechanie jest jedynym słusznym sposobem i logicznym sposobem uywania pojazdów silnikowych i nawet jak 99,99999% woli matrowic swoje dochody i puszczac je z dymem ja tego robic nie będę :) Czemu? Bo tak!!!! :)

 

Czy tak jest łatwiej przyswajalne?? :)

 

Będe pamiętał o moim zdaniem. Natomiast Ty ze zwojej strony więcej mnie nie ośmieszaj.

 

PS: Jak dotod była to jedyna konstruktywna krytyka z sensownymi argumentami w tym temacie. Moim zdaniem :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

Kotecek, na co Ty kase odkładasz ? :D Auto pali Ci 3 litry, jeździsz raz na tydzień, masz CRT i 23 fps :D

 

Edit: a ja mam od 7 lat SE k800i i np. mam gdzieś smartfony, bo to jest dojenie kasy. Mnożą rdzenie, dokładają RAM a wszystko po roku zamula.

Edytowane przez assistant
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Nie będę płacił za przejechanoe z punktu A do Be nawet pół grosza więcej niż jest to konieczne, bez względu czy na coś odkładam czy nie. Jest to dla mnie nielogiczne i zbyteczne i jak widać zależy na tym nie mnie ale innym...

 

Inaczej rzecz ujmując. Mam swoją minimalistyczną wizję świata i ja ją rozumiem. Na jej przedstawianie jak widać szkoda czasu i klawiatury...

 

 

 

Na pewno mam się nie ośmieszać?
Jak chcesz to możesz. Jak widać każdy robi literówki i Tobie też się zdażyło... No chyba, ze literówki nie było i chcesz się ośmieszać. Mi to nie będzie pzrzeszkadzało. Nie moja brocha.

 

OT i bzdurne romowy zakończyłem postem #362 ale jak widać tylko ja na to miałem ochotę...

Link to post
Share on other sites
Nie będę płacił za przejechanoe z punktu A do Be nawet pół grosza więcej niż jest to konieczne, bez względu czy na coś odkładam czy nie. Jest to dla mnie nielogiczne i zbyteczne i jak widać zależy na tym nie mnie ale innym...

Właśnie dlatego kupuje się auto za 30k w benzynie :rotfl:

 

Poza tym kiedyś się wygadałeś, że się budujesz czy coś, więc wydatki na paliwo to 1/1000 promila wydatków %-)

 

 

Hm... powiem tak. Wy się śmiejecie ale ja tez mam z was pompę. Bo widziecie. Mam swoje poglądy. Można je podzielac ale nie trzeba. Mogą się podobać, moga też nie. Moja wizja jest zdecydowanie "moją" wizją. Mam prawo grac na CRT i uważać, ze to lepsze.

Bo jak ktoś gada, że 2+2=5 i argumentów żadnych nie podaje, to po prostu... :wariat: 

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek
To chyba nie są literówki :rotfl:

Nigdy nie pisałem super poprawnie jeśli chodzi o ortografię...

 

 

 

Na pewno mam się nie ośmieszać?

Rób co chcesz z tym :)

 

 

 

oza tym kiedyś się wygadałeś, że się budujesz czy coś, więc wydatki na paliwo to 1/1000 promila wydatków %-)

Co ma piernik do wiatraka??? Remont wnętrz + ocieplenie + ekogroszek.

 

Jeśli moge przejechać 100 km za, powiedzmy, 22 PLN to czemu mam to zrobic za 23 PLN. Efekt taki sam. Co na tym zyskam? Nic a nic. Kto tego chce? Nie ja tylko inni. Czemu? A bo ja wiem?

 

 

 

Właśnie dlatego kupuje się auto za 30k w benzynie :rotfl:

Po to sie kupuje że złomy za 10k to strucle które lądują ciągle u mechanika. Po co mi samochód na którym nie moge polegać? Wyrosłem z tego. Szkoda nerwów. To nie było kupione dla oszczędzania tylko aby w razie potrzeby sprawnie wyjechało z garażu i dojechało z pkt A do B bez "niespodzianek". A mając do wyboru całą masę żelastwa wybrałem małe i ekonomiczne. Miałem jeszcze wizję na auto klasy A za 10-15 tys. ale po przbojach z poprzeednim pomysł został odrzucony. Lepszy samochód za 30 tys. który jeździ od takiego za 10 tys. który stoi u mechanika. Ten za 30 tys. spełnia swoja funkcję. Ten za 10 tys. miał z tym problemy. Oczywiście taniej wyjdzie i tak utrzymać to za 10 tys. nawet ładując w remont te pare set PLN rocznie ale po jasno cholere mi takie papranie się. To ma jechać tak abm sienie zastanawiał czy znowu nie ma focha i może z garażu nie wyjedzie. Była kasa to sobie komfort kupipłem psychiczny. Ale to nie znaczy, ze jak kogoś stac na auto z salonu to ma jeździc nieekonomicznie, bo go stać. To g*wniany argument. Ja decyduję co robię z kasą a nie patrzę na to co robi reszta i jakie sa opinie i sterotypy oraz co by ktos zrobil na moim miejscu. Nie jest i nie zrobi. ja jestem na swoi miejscu.

 

PS: Bonus. Można sobie byki policzyć. Nie robiłem specjalnie korekty ortograficznej :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

A i tak jak przyjdzie mróz to Ci akumulator siądzie i du*a a nie jazda będzie nowiuśkim Suzuki za 30k %-)

 

Rozumiem, że stara Astra to był trup, ale jest wiele aut, które za 10k dostaniesz w dobrym stanie i jak po zakupie zrobisz pakiet startowy to masz wiele lat spokoju poza pierdołami eksploatacyjnymi, które z dnia na dzień szlak nie trafia :P

 

No ale kto bogatemu zabroni... :D

Link to post
Share on other sites
Tycha, oczywiście że tak ! Do czasu aż nie minie gwarancja albo nie zaczną się kampanie reklamacyjne

Dokładnie, teraz nowe samochody robią tak aby tylko gwarancję wytrzymały. Chodziłem jakiś czas temu ze znajomym po salonach, oglądaliśmy auta do leasingu, i gdy zaczełem pytać o żywotność jakiegoś wyżyłowanego silnika 1.4 turbo to sprzedawca powiedział wprost że "kogo to obchodzi, za 3 lata dostanie pan nowy samochód".

Ogólnie kotecek jest masochistą, męczy się w rodzielczości  która niedługo będzie montowana w zegarkach i jeździ samochodem o pojemności silnika równej butelki mleka  %-)

Ja oczywiście niczego nikomu nie bronię, każdy robi jak chce ale często Twoja argumentacja jest pokrętna i dość płytka. Spokojnie mozna kupić dobre auto za 10k z którym nie będzie problemów, wystarczy dobrze poszukać i wziąć mechanika na oględziny. Zaoszczędzone pieniądze wolałbym zainwestować w coś innego niż przejechanie podróży taniej o 5gr czy jedynie krótkoterminowe poczucie większej bezawaryjności nowego auta które pryśnie zaraz po skończeniu gwarancji lub nawet wcześniej gdy serwis odmówi darmowej naprawy 

Link to post
Share on other sites

 

 

Dokładnie, teraz nowe samochody robią tak aby tylko gwarancję wytrzymały. Chodziłem jakiś czas temu ze znajomym po salonach, oglądaliśmy auta do leasingu, i gdy zaczełem pytać o żywotność jakiegoś wyżyłowanego silnika 1.4 turbo to sprzedawca powiedział wprost że "kogo to obchodzi, za 3 lata dostanie pan nowy samochód".

A wiesz czemu tak jest ?

Za granicą dostajesz 2500e miesięcznie, nowe auto kosztuje 15 000e, czyli 10msc pracy (pomijamy wszelkie wydatki itp), w PL dostajesz 2500zł a auto kosztuje 60 000zł, masz czysty wynik czemu u nas narzekają na awaryjność. Za granicą sprzedajesz auto do Polski, a u nas dalej ciężko uzbierać na używane nawet.

 

A teraz dwa, w Oplu była wada fabryczna tarcz hamulcowych i wymieniali je na gwarancji ale tylko gdy wymieniłeś z nimi oryginalne klocki (tarcze niszczyły klocki), więc i ta gwarancja jest taka ciut lewa...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...