Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 5 tygodni później...

Opłaca się kupić battlefield V? Cały czas mieszam się z zakupem albo BFV albo nowego COD. Generalnie ostatni dobry BF to dla mnie 3. 4 to crapfield do którego po licznych patchach nie wróciłem, hardline ominąłem, 1 jakoś mnie nie zaciekawił i mieszam się z V teraz.

Link to post
Share on other sites

Mam i nowego CODa i BFV - COD bardzo fajnie grywalny, mnie osobiście przypadł do gustu bo po tragicznym WW2 chciałem dać sobie spokój z serią, aktualnie nabijam 3 prestiż i nie mam dość. BFV gram od kilku dni, póki co jest tak sobie, szybko się ginie względem 4ki czy 1ki. Grę na dobrą sprawę dopiero poznaję, broni zbyt dużo nie jest, tylko 8 map - trochę mało - w CODzie jest kilkanaście.

Pewnie wyjdą patche i BFV też będzie sukcesywnie rozwijany. Dla mnie BF4 po wyprostowaniu przez szereg łatek jest najlepszym BFem. BF1 również jest super.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szkoda zlamanego grosza na BF5 i ta cała politykę Dice /Ea. Płacisz za grę na premierę ciężkie pieniądze a 3 tyg później gra dostaje przecen - 50% WTFtf! Ide o zakład że na wakacje BF5 będzie rozdawane za free. Zresztą na YT masz sporo recek jaki to kolejny bubel wyszedł od Dice. 

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Ja również nie odpuszczałbym BFV - to może być gra która rozwinie skrzydła z czasem. COD kusi zawsze, tym razem nie czuje się zawiedziony ale faktem faktem, to nie jest gra gdzie trzeba włożyć tyle myślenia i wyobraźni jak w przypadku BF. Twój wybór.

Link to post
Share on other sites

Warren, właśnie ja mam się przy grze odstresować, odmóżdżyć, zrelaksować więc typ gry "bez myślenia" jest Okay :) bf1 niby też był dobry ale mnie nie przypadł do gustu więc i V może taka być.

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites

Ja tam na bf nie narzekam. Fakt, że nie jestem pro i gram for fun, ale pobawić się można - na pewno lepiej niż przy CoD gdzie liczy się bardziej kto szybciej klika lewy niż myślenie. 

 

Fakt, że jak komuś BF 1 nie podszedł, to i po BF V niech zbyt wiele sobie nie obiecuje. 

 

Ale ja również  jestem  graczem "niedzielnym "  gram dla zabawy i przyjemności ....ale niestety w BF5 nie da się grać  .Nie wiem już  na co mam większego nerwa na to ze EA/DICE dyma bezczelnie  graczy i śmieje im się w twarz  czy na to ze nie potrafią zrobić normalnej gry ... ale jedno i drugie sprowadza się do $$$$$$$$.

 

Jak dla mnie BF 1   było  najlepszą  grą od czasu BF:BC/3   do czasu aktualizacji  bodajże  2czy 3 łatka skopała  gre   i nie dało się w to grać normalnie .Pomijam już fakt cziterów snajperów na "koncu" mapy z aimbotem ...

 

 

Jak  można grać w grę  której twórcy mają  gracza za nic  kupuję  grę na premierą za  grubą kasę ,a za niecały miesiąc   ta sama gra jest za 50% ceny !!!!

Mało tego  kolejna aktualizacja i DICE zmienia TTK    jak to tłumaczą ...  "aby ułatwić grę nowym graczom   i zachęcić ich do kupna gry przed świętami " ....  ludzie bezczelność  i rozbój w biały dzień . NO ale był czas się przyzwyczaić bo EA/Dice  ma w zwyczaju rozdawać swoje gry/DLC za free fakt ze to miało miejsce  rok -półtora po premierze  podstawki ale  jednak ....

 

 

Dla mnie EA/DICE zarznęło to serię  tak samo jak activision COD'a  osobiście nie kupię już nic co wyda DICE  w najbliższym czasie  bo wiele zmian ,łatek które wprowadzali w BF  było celowych na szkodę  wręcz absurdalnych .

Link to post
Share on other sites

Aimbota na snajpie jeszcze nie spotkałem, a frustracja faktem, że gra tanieje, albo dostaje się darmowe dlc jest najdziwniejszą rzeczą jaką ostatnio zaobserwowałem.

 

Nie chcę bronić samej gry, bo mimo iż mi się podoba to wybitna nie jest, ale naucz się rozdzielać ocenę samej produkcji od dziwnej frustracji, że ktoś mógł kupić grę taniej. Sam zapłaciłem 200zł a mój brat 150 tydzień czy dwa później, ale przecież nikt mi pistoletu do głowy nie przystawiał by zmusić do zakupu za 200...

Link to post
Share on other sites

BFV to aktualnie bardziej żart niż konkretna gra. Aktualnie zmieniono TTK na dłuższy by ściągnąć każualowych graczy świątecznych, gra posiada pierdylion bugów, niedoróbek i problemów z netcodem które psują gre a oni zajmują się TTK :D

 

Sprzedaż tej gry pada na ryj, graczy nie utrzymuje, stąd dziwne decyzje. Od premiery grało mi się w miare dobrze, nabiłem już prawie 80h i co kolejny patch bardziej mi się odechciewało i aktualnie nie gram już w ogóle.

 

Żeby nie było, że jestem jakiś zdenerwowanym drewnem:

 

3YnrpWD.png

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Aimbota na snajpie jeszcze nie spotkałem, a frustracja faktem, że gra tanieje, albo dostaje się darmowe dlc jest najdziwniejszą rzeczą jaką ostatnio zaobserwowałem. Nie chcę bronić samej gry, bo mimo iż mi się podoba to wybitna nie jest, ale naucz się rozdzielać ocenę samej produkcji od dziwnej frustracji, że ktoś mógł kupić grę taniej. Sam zapłaciłem 200zł a mój brat 150 tydzień czy dwa później, ale przecież nikt mi pistoletu do głowy nie przystawiał by zmusić do zakupu za 200...
Widzę z nie zrozumiałeś nic..... Firma cię dyma z uśmiechem na twarzy a ty im jeszcze dziękujęsz... Co kto lubi.

 

Płacisz za grę a dostajesz bubla , którego nawet nie próbują naprawić a zajmują się obniżka ceny bo sprzedaż gry mała

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A no nie rozumiem. Bo dla mnie niezrozumiała jest frustracja człowieka który, świadomie i dobrowolnie kupuje za 200zł coś czego i tak nie odsprzeda (bo tutaj była by inna sytuacja) a później wyje, że ktoś mógł kupić to taniej.

 

Zapłaciłem za grę i grę dostałem. Nie kupiłem preordera, tylko grę po premierze, po przeczytaniu recenzji i obejrzeniu gameplayów, dodatkowo mając poprzednie części więc wiedziałem czego się spodziewać. Gra mi się ogólnie podoba i nie narzekam bo bawię się dobrze, chociaż wiem, że mogło być lepiej.

 

Ty natomiast biadolisz na grę i biadolisz, a w zasadzie nie napisałeś nic o tym dlaczego ci się nie podoba poza wyrzutami Janusza frustrata, że somsiad który kupił dwa tygodnie później zapłacił mniej - taka zwykła... zazdrość? Zabiera ci ktoś coś w ten sposób? No nie, ale przecież jak somsiad ma to samo taniej to się scyzoryk w kieszeni otwiera... Litości. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
A no nie rozumiem. Bo dla mnie niezrozumiała jest frustracja człowieka który, świadomie i dobrowolnie kupuje za 200zł coś czego i tak nie odsprzeda (bo tutaj była by inna sytuacja) a później wyje, że ktoś mógł kupić to taniej.

 

Zapłaciłem za grę i grę dostałem. Nie kupiłem preordera, tylko grę po premierze, po przeczytaniu recenzji i obejrzeniu gameplayów, dodatkowo mając poprzednie części więc wiedziałem czego się spodziewać. Gra mi się ogólnie podoba i nie narzekam bo bawię się dobrze, chociaż wiem, że mogło być lepiej.

 

Ty natomiast biadolisz na grę i biadolisz, a w zasadzie nie napisałeś nic o tym dlaczego ci się nie podoba poza wyrzutami Janusza frustrata, że somsiad który kupił dwa tygodnie później zapłacił mniej - taka zwykła... zazdrość? Zabiera ci ktoś coś w ten sposób? No nie, ale przecież jak somsiad ma to samo taniej to się scyzoryk w kieszeni otwiera... Litości.

Widzisz dziecko dalej nic nie rozumiesz, kupiłeś bubla wybrakowany produkt i się cieszysz.

Widocznie lubisz być nabijany w butelkę i oszukiwany twoja sprawa.

 

Dalej nic nie rozumiesz, dalej nie widzisz tego że Dice próbuje ratować trupa idiotyczne obniżka ceny zamiast zabrać się za faktyczną naprawę bugów i kodu sieciowego.

No ale o czym chcesz dyskutować jak ty się cieszysz z posiadania bubla. Bo to nie pierwszy raz Dice wydaje grę która jest nie dopracowana, zrobiona na kolanie a później rozpaczliwie ja się łata.

 

Ja w tą serię grałem jak ciebie zapewne na świecie nie byko ewentualnie na chleb mówiłeś bep . Takze nie spinaj się i poczytaj sobie redita itp fora a dowiesz się co w trawie pieszczy jeśli chodzi o BF.

 

Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez raiders
Link to post
Share on other sites

Takze nie spinaj się i poczytaj sobie redita itp fora a dowiesz się co w trawie pieszczy jeśli chodzi o BF

Polecam mieć własne zdanie niż kierować się opiniami randomowych ludzi z internetu ;)

Chłop się dobrze bawi i co w tym złego?

Nikt nikomu nie nakłada przymusu kupna gry w pełnej cenie, więc nie czaje czemu taka napinka na obniżanie ceny po premierze.

To, że gra niedopracowana nie oznacza tego, że trzeba zabraniać ludziom się dobrze bawić przy niej.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

@@raiders,  Stary zluzuj, bo ci zaraz żyłka strzeli i będzie jednego Janusza mniej na świecie. Grałeś jak mnie na świecie nie było? To ile mam lat też na reddicie wyczytałeś? Świadomie próbujesz się zbłaźnić takimi tekstami, czy tak tylko przez przypadek ci wyszło i dostałeś rykoszetem?

 

Nigdzie nie napisałem, że grę uważam za idealną, ale dobrze się przy niej bawię. Skoro masz inne zdanie, to twoja sprawa, masz do tego prawo. Nie odbieraj tylko tego prawa innym. 

Link to post
Share on other sites

raiders pewnie nie umie grać w BFa ani pewnie żadne tego typu gry a na opinie odmienne niż jego reaguje typowymi dla Januszy określeniami i retoryką podwórkowego Seby. Proponuję zdjąć tego durnia i wrócić do rzeczowej dyskusji. Sorki rafcio za wulga ale mówię jak jest.

 

Póki co DICE ma problem z EA i coraz głośniej mówi się że kolejny BF będzie miał innego wydawcę. Ciśnienie i chore terminy EA spowodowały że BFV jest niedorobiony i wypada póki co blado; tylko 8 map w tym niektóre słabe, pełno niedoróbek technicznych, mało broni, większość kopie z BF1, do tego dziwne akcje z TKK i bardzo średni póki co netcode. Problemy są i DICE musi stanąć na głowie żeby ratować tytuł. Wiem od dostawców i sieci typu Empik że gra zalega i względem BO4 czy RDR2 idzie słabo. Podzielam zdanie Wojciecha że w BFV można fajnie popykać, problem polega na tym że gameplayowo jest regres względem BF1 i to mnie przeraża że tak to spierd....o! Póki co przyjemniej gra mi się w BO4, i dopóty nie przybędzie map do BFV i gra nie zostanie dopracowana nie widzę szansy na dłuższe jej przerobienie.

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

I stało się wziąłem COD, jeszcze nie uruchamiałem ale mam nadzieję że kilka wieczorów zabawie przy niej

 

jak na razie pobrał się tylko tryb blackout i szczerze żałuje zakupu... Mam nadzieję że normalne tryby gry będą OK

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...