Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ta pokazówka z rozrzutem jest chyba tak nieaktualna jak się tylko da.

 

W trakcie życia BF4 zostało to zmienione, rozrzut zmieniał się już w trakcie celowania zamiast po zakończonej animacji. Bo ludzie płakali. Tak samo można zacząć strzelać z biodra i podczas strzelania zacząć celować i dostać wszystkie bonusy od zaglądania przez przyrządy.

 

Jak możemy łatwo się domyślić, zmiany te pozostały w następnych odsłonach serii.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tak dodo, gra jest bardziej casualowa niż poprzednie części i powinna być przemianowana na Grenadefield 1. Przyznam jednak, że tryb frontlines jest całkiem ciekawym trybem w którym jest bardzo mało pojazdów ale za to tona granatów.

Link to post
Share on other sites

Jedyne co mi sprawia frajdę to bieganie (zaznaczam bieganie) snajperem (w 3 i 4 nie grałem tą klasą). IMO w automatycznych broniach kule lecą jak chcą, podczas gdy w poprzednich odsłonach można było się tego nauczyć.

 

Z drugiej strony lepsze to (?) niż rok 2515 i lasery... Patrząc na stats w tym momencie w "nowego" COD-a gra 564 osoby w BF1 ponad 14tyś (mówię o PC)

Link to post
Share on other sites

 

 

ta część nie ma tego czynnika który zatrzymał mnie przy BF4

 

Dokładnie!

W dniu premiery kupiłem premium i co? Na liczniku może z 40h i nawet nie pobrałem jeszcze pierwszego DLC, zapewne nie będę pobierał, bo gra kompletnie nie zachęca do dalszej zabawy  :(  

 

Dominik, gdybyś chciał ograć DLC przed ewentualnym zakupem premium, to pisz na PW, podam Ci dane do logowania na moje konto, ściągniesz i przetestujesz. Ja i tak nie gram.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jest sens wydawania 180PLN na premium, aby pobiegać snajperem w dominacji na paru nowych mapach.


//e

 

Właśnie pograłem chwilę w 4 i z przykrością stwierdzam, że jest dość pusto (na serwerach z moimi ulubionymi trybami) a szkoda, bo gra się bardzo fajnie.

Link to post
Share on other sites

Jakie to tryby? Po północy ciężko o jakiś serwer z mapami z DLC, ale tak od południa jest nawet po 10 serwerów, na których jest mapa z danego dodatku. Swoją drogą podoba mi się ten nowy UI, przejrzysty, nawet chyba łączenie z serwerem jest szybsze.

Link to post
Share on other sites

Kiepskie informacje z CTE płyną, Dice planuje testy automatycznego odnawiania się wszystkich granatów i wszytkich gadżetów klas które mają amunicje etc. Robi się battlefront powoli.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...