Skocz do zawartości

Recommended Posts

No niestety wygląda na WW2. Można mieć tylko nadzieję, że pogłoski o produkcji BC3 są prawdziwe i gra wyjdzie w powiedzmy 2019. 


Aczkolwiek nadal uważam, że BF:V jest trochę dziwną nazwą jak dla gry w settingu WW2 no ale już jutro będzie wszystko jasne.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, na PC grajo https://bit.ly/2s16eDO , na konsolach zresztą też https://bf4stats.com/ . Sporadycznie zdarzają się cheaterzy, ale to zazwyczaj na oficjalnych serwerach, na rankingowych jest okej, są banowani, zgłosiłem kilku delikwentów w ciągu ostatnich kilku miesięcy, dodałem profile battlelog do zakładek i banują. Pusto jest w BFH, na serwerach z DLC, które były za free, nikt nie gra:

 

EaFgzWAhR7qbpbLbifjF0Q.png

 

https://lowcygier.pl/darmowe/dodatek-w-imie-cara-do-battlefield-1-za-darmo-na-xboksa-one-i-ps4/

https://lowcygier.pl/darmowe/dodatek-ostateczna-rozgrywka-do-battlefield-4-za-darmo-na-xboksa-one-i-ps4/

Edytowane przez DeXtrous
Link to post
Share on other sites

 

 

często łączyło do pustych serwerów
 

Rozumiem, że próbowałeś dołączyć przez szybką grę, tak? To wiele wyjaśnia, ten system dołączania jest skopany, miałem to samo w BF1 na PC, wybrałem jakiś rzadziej grany tryb i wrzucało mnie do pustego serwera, bo reszta była zapełniona, już lepiej byłoby, gdyby wrzucało do kolejki, dlatego korzystam z przeglądarki, ustawiam sloty (brak, 1-5, 6-10, 10+), tryb, jaki chcę i wybieram z listy.

Link to post
Share on other sites

Ja lubie, ale tylko gdy gram w wiekszej ekipie. Aczkolwiek w BF1 mocno ubili teamplay, bo nie trzeba miec kolegi inzyniera co bedzie naprawial, a same czolgi jak mieszcza po 5 osob to jakis cyrk. Totez glownie gram tylko mapy dla piechoty, tam wkurzaja mortary i gaz, ale jest to do przezycia. Lepszy zgon od granata niz wuj wie skad od ciezkiego bombowca :)

Link to post
Share on other sites

Trochę tak..., ciekawe czy i mechanika będzie tak samo każualowa.


Z dziwniejszych rzeczy:

 

- Brak premium

- Pociski penetrujące ściany

- Przybornik? Możliwość budowania fortyfikacji na mapie przez graczy

- Sezony? Podział na różne etapy WW2, cokolwiek to oznacza


Inne pomniejsze nowości:

 

- Odrzucanie granatów

- Powrót tzw. Ticket Bleed, czyli tickety idą w dół nie w górę jak w BF1

- Jakiś dziwny system Plutonów w którym można dostosować wygląd żołnierzy

Link to post
Share on other sites

Mi do szczęścia wystarczy brak behemotów i bohaterów specjalnych - sentry itd. To największy rak.


W wuj informacji na temat mechaniki.

 


TL:DW

 

- Brak automatycznej regeneracji zdrowia do 100%

- Brak wizualnego odrzutu broni, wiekszy nacisk na skill przy gunplay'u

- Brak behemotów i bohaterów specjalnych

- Większy nacisk na gre w składzie - zdobywanie punktów, dowódca może je wykorzystać na zrzut zaopatrzenia, broni, lub rakiete V2(killstreaks anyone?)

- Oddziaływanie na otoczenie, chcesz dostać ammo ze skrzynki? musisz po nie sięgnąć, po apteczkę też - koniec z aurami dającymi ammo i życie

- Każdy ze składu może uzdrawiać zabitych członków drużyny - będzie to wolne, i nie zregeneruje życia do końca ale się da.

- 4 klasy wracają

- Medyk szybciej wskrzesza, ale jest tez to animacja, a nie magiczne wbicie igełki w zadek jak to miało miejsce w BF1 3, 4. Koniec z tzw. revive train

- Trupy można teraz złapać, zawlec za winkiel i tam je dopiero wskrzeszać, wszystkie ragdolle są teraz po stronie serwera i są faktycznymi obiektami

- Możliwość rzucania się do przodu, tyłu i na boki, możliwość pozostania w tym stanie i strzelanie (coś jak R6Siege)

- Grand Operations - dynamiczne operacje trwające 4dni/4 mapy

- Misje Kooperacyjne

 

Reszta dla mnie mało ważna, można obejrzeć jak komuś się chce.

Link to post
Share on other sites

Sami sobie winni. Zamiast pokazać gameplay i to co faktycznie zmienili na plus to rzucili miałkim trailerem. To co się liczy pokażą na EA Play w czerwcu, ale niektórzy już sobie zdanie wyrobili.

 

Tak czy siak, ja tam mam wbite w lajki na YouTube itd. Jesli faktycznie zmiany które wprowadzili przywrócą skill gap porządny to ja będę zadowolony.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...