Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Człowiek popełnia błędy, a to była zwykła literówka, której zapomniałem edytować. Przepraszam za mój błąd. Wiem, że się piszę kupić, tylko wtedy pisałem to na szybko i po ciemku.

Edytowane przez Anoizmrox
Link to post
Share on other sites

asfdhafdagdwreasfdgd

 

Edit:

Sorry że nieczytelnie ale mam dysgrafię. I pisałem to stojąc na rękach w ciemności. Okiem, bo ręce zajęte staniem.

 

Edit 2:

I z telefonu. Takiego w budce telefonicznej.

Edytowane przez Biafra1987
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Kompletnie nie w temacie ortografii, ale zakładając temat o religii będą tylko przepychanki słowne :/

Temat był by fajny ale masz rację, zadyma by była. Raz był temat o komercyjnych weselach pierwszokomunijnych i były przepychanki. Ale jak pomyślę o czarnej mafii i tej jednej większej ściemie to az mnie krew zalewa... tym bardziej, że mieszkam na wsi a tu dookoła jak za pańszcyźnianego chłopa mentalność...
Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Lol widzę że ten temat to jest do dorabiania se punktów na benchmark cwaniaki :D

I co z tych punktów? Już ciekawsze było zbieranie pokemonów %-). Zresztą zapraszam do dyskusji, też "dorób se".

 

Żeby nie pomijać wątku głównego:

 

"...Wg mnie porada hybiona, bo autor wyraźnie napisał, że chce mieć możliwie niewielki aparat...", "...lepiej spisuje się na wyższych czółościach. Za trochę więcej..."

Link to post
Share on other sites

nasciturus perełka!

 

Niestety niektórzy na tym forum napiszą każdą głupotę, by dostać plusa. Anoizmrox wiedzie prym w tej materii, a i sam rozdaje za takie głupoty "plusiki". Tutaj, "my" wytykający te błędy, jesteśmy postrzegani jako Ci źli. "No bo to forum komputerowe, a nie ortograficzne" © Anoizmrox

 

Dlatego z każdej strony idzie atak, a nie wierzę, że ktokolwiek z tej "ekipy" interesuje się plusami...

Link to post
Share on other sites

Będę zadowolony jeśli któryś z Was (sid lub mst) dostanie moda. Najlepiej obaj. Wydaje mi się że to dobrze wpłynie na ogólny poziom wypowiedzi na forum ;) Sam nie mam aż tyle czasu żeby podjąć się takiego zadania ale kibicuję Wam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na Twoje życzenie Panie kolego poczytałem Twoje ostatnie posty i:

 

co do planów stelarza to wylałem na nie nitro i dam zdjęcia jak skoncze

Myszy urzywam 6-8h dziennie(nie tej a modelu G9 a różnią się one tylko czujnikiem)od 3 lat.

 

FerMiX To jeszcze projekt na papierze i mogę go pozucić.

Ja przeżuciem się z Braun 300 na gillette mach 3 bo braun nie golił dobrze

Co do Twoje dysleksji, nie jest to dla mnie żadne wytłumaczenie, ponieważ:

 

Sam byłem dys-gó**o i to solidnym ale jak widać z tego wyrosłem, słowniki czynią cuda o ile ruszy się du**ę i z nich korzysta.

i

 

Zjawisko istnieje ale nie usprawiedliwia "byków", które nawet przeglądarka wyłapuje. To już lenistwo.

Wystarczy trochę chęci, których u Ciebie brak.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...