Skocz do zawartości

Gry w których remake, chcielibyście zagrać.


Recommended Posts

W LO byłem bogiem, bo w czasach, kiedy VooDoo 1 był dla większości marzeniem, ja miałem TNT i do tego Pentium II 400 MHz ;)

 

No i byłem jedyną osobą w szkole, która miała nagrywarkę :P

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Remake Unreala z 1998r. na engine FrostBite 2.0 lub Cry 3.0 :) To samo, misje, muzyka tylko grafika lesza. A najlepiej sensowna kontynuacja tejże gry na silniku dowolnym byle by klimat byl taki jak w pierwszej części :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Też pamiętam ciśnienie z nagrywarkami jak znajomi chcieli przegrywać coś za 10-20 zł, wtedy sie okazywało kto jest kumplem a kto kase zdziera, i ta magiczna szybkość 1x, gdy na płytke czekało sie ponad 1h;p



a co do klasyków to Duke Nuken na jakimś sensownym silniku, a nie to co dostaliśmy ostatnio/; Soldier of Fortune by się przydał również w nowej odsłonie, nowy Quake coś w stylu Quake 2, strategia w stylu Age of Empires oraz remake Commandos behind enemy Lines, Max Payne....Można wymieniać cały dzień,chodzi o to że te gry wprowadzały niesamowity klimat oraz pewne innowacje technologiczne np. AoE - było cos takiego że zmieniały się wieki a przez to wygląd budynków, czy SoF, gdzie przeciwnikowi mogliśmy odstrzelić nogę...Fajnie jak dostalibyśmy remaki zrobione ze smakiem

Link to post
Share on other sites

Pecetowy remake Flashbacka

Jak donoszą serwisy o grach, w planach jest stworzenie remaku gry Flashback w wersji HD. Miałby się tym zająć autor pierwowzoru - Paul Cuisset, a wydawcą byłby Ubisoft. Gra miałaby być wydana jeszcze w tym roku na PC (Steam), Xboxa i PS3. Potencjalny wydawca jeszcze nie potwierdził tych informacji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

O_o

Fajnie, chętnie zagrałbym w tę grę. Czytając o niej przypomniała mi się inna - Another Word, w którą pykaliśmy u kolegi na Amidze 500. Jej remake też byłby bardzo fajny i... mógłby wyjść w duecie z Flaschbackiem :D

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

 

zostawałem w pracy dłużej aby pograć, bo nie miałem mocnego kompa. ahh...

 

Nie lepiej w godzinach pracy %-)

 

Remake mówicie,

Właściwie żaden remake nie odda duszy starego komputera osobistego z dawnych lat, ale chętnie spróbowałbym się w grze FRED z Atari - oczywiście w nowej szacie graficznej i pełnym 3d.

Link to post
Share on other sites

Tzn jakiego menu bo dla mnie było wszystko Git. Zainstaluj sobie Heroes 3 HD patch to będziesz miałwiększe rozdzielczości i całe morze usprawnień. Nie można przesadzaćz rozdzielczościątylko bo o ile ekran mapy i jego zakres znacznie siępowiększa o tyle niestety ekrany wewnątzx miast sądalej w niskiej rozdziałce ale nie sąrozciągnięte tylko otoczone czarną obwódką. Kolejki i ruchy jendostek i animacje sa znacznie szybsze. Patrz stworzony do rozgrywek sieciowych ;). A grafika by sie przydala i to bardzo. Najbardziej to wlasnie podczas eksploracji terenu bo tam juz mocno razi. A pole bitwy zawet teraz mi sie podoba a jakby bylo w wiekszej szczegolowosci i 3d to juz w ogole mialbym slinotok.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...