Skocz do zawartości

Gry w których remake, chcielibyście zagrać.


Recommended Posts

Ostatnio dość (choć ciągle nie dość) popularny temat. Za sprawą Another World Anniversary, czy fenomenalnego remake Escape From Monkey Island.

 

Lucas Arts, pokazał ,ze możliwe jest zrobienie remake doskonałego (dla nie wtajemniczonych jednym przyciskiem przełączasz się między oryginalnym widokiem i dźwiękiem a wersją odświeżoną) Sama gra zaś jest 100% kopią oryginału. każda plansza jest dokładnym odbiciem pierwowzoru. Miód

 

Moim małym marzeniem jest doczekać odświeżonej wersji Syndicate lub Jagged Alliance. Drugim w kolejności tytułem w który chętnie bym popykał jest UFO Enemy Uknown. Wiem powstało masę klonów i wszystkie sprawdziłem. Opierają się na tym samym pomyśle ale są strasznie okrojone z możliwości i klimatu(ufo aftermath jeszcze ujdzie reszta to odpadki).

Wiele nie wymagam, wystarczyła by mi ta sama gra działająca w wysokiej rozdzielczości z podretuszowaną grafiką.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Full Throthle też bym nie pogardził.

widziałem Full Throttle ostatnio w Empiku za 20 zł.

zresztą sam zobacz http://www.empik.com/full-throttle-pc-m ... ,2944766,p

 

Co do innych gier to miałem remake quaka 1 z teksturami w wysokiej rozdziałce itp nawet nieźle wygląda

 

Co do Cannon foddera to jest remake http://www.classic-retro-games.com/Cann ... r_376.html ale u mnie nie działa wiec od czasu do czasu odpalam sobie Winuae z fodderem

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...