Skocz do zawartości

Gry w których remake, chcielibyście zagrać.


Recommended Posts

Pamięta ktoś? niezłe ciary miałem na plecach jak w to kiedyś dawno temu grałem ;). Tak sobie myślę, jakby powstał taki naprawdę dobry remake, z nową oprawą audio/wideo, oficjalny i w klimacie. Wiem, że były inne wersje i mody do nowszych gier, jednak to nie to samo.

 

BTW, gra z czasów kiedy to EA robiło porządne gry heh.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@Synergia, w sumie niby masz rację, ale przypomnę że EA tylko zleciło MW2, co nie zwalnia ich z odpowiedzialności za projekt, tak spier***** dobry tytuł jak NFS, chyba tego nigdy nie zrozumiem, skoro wszyscy chcą tego tuningu, to niech go dodadzą, i taki freeride po mieście, a nie jakieś badziewia z ładną grafiką.

Link to post
Share on other sites

Ja tam chętnie bym zobaczył remake Total Overdose albo kontynuację. Gierka fajna tylko odpicować grafikę wraz z nowym silnikiem jak i fizyką a także dodać wybór fabuły z początku rozpoczęcia nowej gry w jaką chce się zagrać - Stara jaka była lub nowa i ciekawsza. Nie narzekał bym wtedy i zakupił taką gierkę  :D

 

Co do remaków to nasi rodacy remakują Postala II na silniku Unreal III a tutaj linczek-> http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2013/19/polacy-robia-remake-postal-2

 

Miałbym pytanie do tych którzy się znają w temacie otóż niech ktoś mi wytłumaczy jaką rolę robią wydawcy gier i twórcy gier bo słyszałem przypadki że wydawca nie chciał wydać gry bo coś tam chcieli żeby twórcy gry wykasowali z gry jak nie to jej nie wydadzą. Jak to jest w dzisiejszych czasach i o co w tym wszystkim chodzi ?    :D

 

Aha jeszcze jedno na koniec co to jest niezależna ekipa co tworzy gry ?

Edytowane przez DoritosUK
Link to post
Share on other sites

 

 

Miałbym pytanie do tych którzy się znają w temacie otóż niech ktoś mi wytłumaczy jaką rolę robią wydawcy gier i twórcy gier bo słyszałem przypadki że wydawca nie chciał wydać gry bo coś tam chcieli żeby twórcy gry wykasowali z gry jak nie to jej nie wydadzą. Jak to jest w dzisiejszych czasach i o co w tym wszystkim chodzi ?     

 

 

w dzisiejszych czasach istnieje steam greenlight

jeśli gra będzie fajna i ją tam dasz to steam ją wyda

ogólnie dziś już wydawca nie jest aż tak potrzebny jeśli gra jest dobra to lepiej samemu zarządzać

 

 

 

Aha jeszcze jedno na koniec co to jest niezależna ekipa co tworzy gry ?

 

sami tworzą gre (przeważnie typu indie) i sami ją wydają np android market, itunes, steam, własna strona

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

czym takie studio niezależne się różni powiedzmy od Rockstar Games ?

Możliwościami finansowymi, a co za tym idzie - mogą mieć lepszy sprzęt, lepszych programistów i grafików, kupić sobie gotowy silnik (engine), możliwość stworzenia gry na rozne platformy,  więcej kasy na reklamę oraz na stoiska na targach komputerowych, wpływy na poczytnych portalach dla graczy etc. Tym (między innymi) właśnie.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Jacobx14 co z tego że mają markę jak gra może być totalną klapą i nikt tego nie kupi :]

Ktoś tam, zwabiony jednak marką, kupi. Choćby dla recenzji - drugi zaś dla sprawdzenia, czy w recenzji była prawda. Tak więc jest większa szansa.

 

 

 

Jestem ciekaw ile taki Rockstar jest warty na dzień dzisiejszy jak by ktoś chciał wykupić ich markę :D

Jest wartaa tyle, ile kupujący zechce dać a sprzedający ile zaakceptuje.

 

BTW- widzę, że chyba czekasz na GTA V, nieprawdaż?

Link to post
Share on other sites

DoritosUK, Igorrodz już napisał dlaczego nawet jeśli gra będzie shitem, to jeśli będzie z firmy pokroju Rockstara to ludzie to kupią. Ale podam ci przykład, mnóstwo osób kupiło Arcanie, nie jakoś mega wiele, ale i tak ludzie kupowali, bo to był rzekomy Gothic, co było bluźnierstwem, bo tak dobrą grę zepsuć to trzeba mieć talent -.-

Co prawda JoWood i tak upadło, ale w sumie teraz ludzie w większości ściągają.

 

Gdyby GTA V było shitem, to ludzie czekaliby jeszcze bardziej na VI, aby sprawdzić czy producent poprawi błędy, hehe, hajs się musi zgadzać :)

Link to post
Share on other sites

oj, NFS to jest nic, popatrz na Call of Duty :D Zawsze śmieje się z grubych amerykanów, krórym podoba się padanie co 10 sekund, na mapie wielkości domu jednorodzinnego, bez pojazdów, niczego. W sumie każda kolejna część to paczka map do poprzedniej, bo grafa jest na niskim poziomie, ale przynajmniej wszystkim płynnie działa :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...