Skocz do zawartości

Gry w których remake, chcielibyście zagrać.


Recommended Posts

Gość DANNY__79

 

to umarłbym z radości

 

... to byś się nagrał, że ho ho %-) 

 

Alice jeszcze raz -- znowu kraina czarów, zajączki, grzyby:

 

 

 

http://www.angaros.konin.lm.pl/wariat.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites

Większość gier na PSX takich jak Metal Gear Solid, Dino Crysis, MediEvil, Legacy of Kain: Soul Reaver itd, a także kilka późniejszych pozycji np NFS Underground 2. Ehh :)

 

Wiem, że o tym pisałem pare postów wyżej ale zainstalowałęm ostatnio nowego nfsa. Czizas co za gniot. Lata świetlne za nfsu2 - najlepszym nfsem ever. Poprostu nei da sie w to grac takie jest H****e

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Heh, wiele osób woła o remake Undergrounda 2 :D Podobno jakiś nowy Underground ma być, wiec miejmy nadzieje że EA będzie chciało wyjść na lepszą droge(bo 2 nagrody dla najgorszej firmy mogą wzbudzać pewien niepokój).

 

Ale i tak wyobraźcie sobie całą serie Gothic, odnowioną na jakimś epickim silniku pokroju RedEngine, z nowymi możliwosciami interakcji, troszkę wierzchowców dodać i ogarnąć system walki :) Oczywiście o ile nie pojawi się jakieś "dodawanie usprawnień do fabuły".

Taki remake, to dla mnie gra roku :D

Link to post
Share on other sites

hmm, być może pomyliłem ludzi, bo przeglądałem pewnie z 4 tematy na raz :)

 

Nom, szkoda że Lucas'a już nie będzie, oczywiście w takiej wersji w jakiej istniał robił dość dobre gry, ale mi przypadł do gustu, tylko Battlefront oraz Force Unleashed.

KOTOR, i całe jego "stop klatki na taktyke" sprawiały, że jakoś mi się odechciewało grać.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nom, szkoda że Lucas'a już nie będzie, oczywiście w takiej wersji w jakiej istniał robił dość dobre gry, ale mi przypadł do gustu, tylko Battlefront oraz Force Unleashed. KOTOR, i całe jego "stop klatki na taktyke" sprawiały, że jakoś mi się odechciewało grać.

 

Herezja to mało powiedziane.

 

KOTOR jedynka to jedna z najlepszych ( przez wielu uważana za najlepszą) gra komputerowa zrobiona w świecie SW, ze zwrotem akcji, przy którym "Luke, I am your father" to pikuś . FU to zabugowana i niewymagająca odrobiny myślenia rąbanka, zjechana równie mocno przez fanów jak i recenzentów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

hmm, może masz racje, ale nie jest to gierka w moim guście, peszek

Jeśli nawet KOTOR mia świetną fabułe, dla mnie gra była po prostu nudna. A FU podoba mi się tylko z powodu możliwości gry na padzie.

 

"przez wielu uważana za najlepszą" ja tam na przykład wolę RPG pokroju Gothic-a, czy TES-ów, wiele godzin grałem w świetnego Mount & Blade, potem Warbanda, Ogniem i Mieczem Dzikie Pola. To że ty twierdzisz że KOTOR to najlepsza gra, to mnie to nie obchodzi, szkoda tylko że nie potrafisz uszanować opinii innych.

 

A właśnie, są już jakieś screeny z nowego Mount & Blade-a? Bo dla mnie to będzie taki jakby remake pierwszej części :)

Link to post
Share on other sites

No nudna jak cholera do tego trzeba było czytać spore ilości tekstu, a na mapie nie było wskaźnika pokazującego dokąd iść.

 

Dla niektórych koprofilia to świetna sprawa, ale ja nadal nazwę to babraniem się w kupie.

Link to post
Share on other sites

No cóż, akurat takie elementy nudne nie są, wręcz przeciwnie, jak wspominałem, mnie do gry zniechęcił system walki, i w sumie tylko to.

 

Co do sporych ilości tekstu, to jestem graczem MMO, więc do czegoś takiego się przyzwyczaiłem :)

 

btw. nie musisz tak najeżdżać na kogoś dlatego ze jest młodszy. To tak jakbym najechał na kogoś, bo jest ... łysy :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...