Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

Jako, że PS3 od czasu skończenia GTA leży i się kurzy postanowiłem się zabrać za serie Uncharted. W związku z tym mam pytanie warto dopłacać w przypadku 3 do edycji GOTY  czy są do mało znaczące DLC ? Gry będę raczej kupował używane i tutaj znalazłem ciekawą ofertę http://www.konsolki.pl/advanced_search_result.php?keywords=Uncharted&osCsid=cdcf5da3603f296dc3a81dd7bca1480f&osCsid=cdcf5da3603f296dc3a81dd7bca1480f&x=16&y=26 Ewentualnie będę polował na trylogie w dobrej cenie. :P


Będę musiał pada wymienić bo ten co był z PS3 jest lekko zajechany. Jak myślicie oryginał czy podróba http://xtreme-mobiles.pl/product-pol-69-Pad-DualShock-3-Sony-PS3-Czarny.html ?
Cena ciekawa :P Wysyłka za free, trzeba tylko czekać od 15 do 34 dni.
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja tylko miałem możliwość 14 dni (testowej).Kiedy chciałem uruchomić na psp liberty city stories z ps+,to miałem komunikat że licencja przepadła  :roll:. Dlatego chciałem sprawdzić na DMC który też był z promocji ps+,lecz okazało się że działał bo automatycznie zostało mi wykupione ps+ za 27zł bez mojej ingerencji  :[.Ale i tak musiałem znów przesyłać gta z ps3 na psp,by licencja powróciła...

Link to post
Share on other sites

Pewnie uznacie mnie za chorego albo troll ale to nic z tych rzeczy.

Wsadziłem 2 płyty (jednocześnie) do CD rooma w moim PS3 (fat 320gb). Od razu zaczęło buczeć więc zgasiłem konsole. Dziś próbowałem odpalić konsole i nacisnąć ten przycisk do oddania płyt - nie działa. więc gasze szybko ps3 ale konsola się nie gasi. Na tym przycisku nie widać także "niebieskiej diody" zawsze się świeci.

 

Jakieś rady co zrobić? ps3 w tym momencie jest odpalone i nie rozpoznaje żadnych płyt.

 

Rozebrać? Jak tak to jakim poradnikiem? Nie chcę wszystkiego rozbierać tylko dotrzeć do cd rooma i wyciągnąć te 2 płyty.

Link to post
Share on other sites

Ludzie, warto jeszcze sięgnąć po używaną konsolę PS3 w 2014 roku ? Zaznaczam, że nie grałem w wiele gier, a chciałbym kiedyś zagrać - Uncharted 2/3 , Heavy Rain, The Last Of Us, Killzone 2/3, Gran Turismo i zapewne wiele innych się jeszcze znajdzie. W większość gier i tak grałbym w sumie na PC, jednak właśnie dla takich gier produkowanych głównie z myślą o PS3 warto ?

Link to post
Share on other sites

Super slim odpada, poluje na używkę slima. Miałem już kiedyś wersję SLIM 250GB przez krótki okres czasu, jednak nie ograłem większości fajnych tytułów i dlatego teraz się przymierzam do zakupu. Tym bardziej, że używałbym jej jako odtwarzacza Bluray do moich filmów. 

Link to post
Share on other sites

W ps3 za mierzenie i strzelanie odpowiadają górne spusty (najczęściej) a w X360 dolne. I tu jest problem bo nie idzie tego zmienić zawsze w grach. A xeox interpretuje górne, mimo, że jest profilowany jak x360.  A gdy nie zmienisz, to jest niewygodnie - przynajmniej mi. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...