Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Mam powyciągać z archiwum wszystko co wypisywałeś na temat tej konsoli ? :menda:

a se wyciągaj :P nadal mam takie samo zdanie. Konsole kupiłem tylko dla the last of us i przy okazji inne tytuły

 

Mik : taa mocy.. Zanim kupiłem ps3 to miałem wypożyczonego xboxa 360 z fm4 i jeszcze project cars na pececie i jak uruchomiłem gt6 to poczułem się jakbym się cofnął w czasie.

Link to post
Share on other sites
to poczułem się jakbym się cofnął w czasie.

 

http://i304.photobucket.com/albums/nn192/solaria92/Giffy%20Gifs%20of%20Gifness/exactly.gif

 

Do tych chwil gdy GT2 miażdżyło kogo chciało i kiedy chciało.

 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam.

bardzo proszę o szybką odpowiedź jeszcze dziś.Mimo że czytałem wiele wątków chciałym się upewnić - 

otóż jutro sprzedaję PS3 wraz  z PSN oraz PS+.

Wiem żę jest możliwość aby z PSN korzystać na 2 konsolach.Ja mam hasło maila itp.

Czy jeśli ja podam temu komuś dane to zoabczę na mailu żę został on zmieniony (sam mail ) lub hasło?

Ugadałem sięz gościem że założy swoje konto osobno i na to wchdozić nie będzie no ale zawsze nie wiadomo co komuś odwali a jestem przywiązany do nicku.PS3 stoi nieużywane w perfekcyjnym stanie z mnóśtwem gier które w 70% był tylko ściągnięte i nawet nie instalowane...

 

Czy jeśli pójdę i kupię tego samego dnia drugie PS3 i zaloguję sięz tego konta i będę normalnie użytkować to czy wszystko będzie OK i zawsze będe mógł zmienić hasło w razie tego jakby komuś odwaliło?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Co lepiej Kupić Używane ps3 slim 320gb czy Nowe Ps3 Super Slim 12gb ?

 

Kup Super slim, masz 2 lata gwarancji i jakby coś padło co rzadko się zdarza to oddasz do gwarancji, z używanymi nie wiesz kto jak się z konsolą obchodził chyba że znasz tą osobę od której kupujesz. Super slimie jest klapka wsuwana nie do końca mi się podoba to rozwiązanie ale masz pewność że nie zostanie płyta w napędzie slima. Większość osób woli wersje slim, lepiej wygląda nie ma błyszczącego plastiku, który łatwo jest porysować ale to tylko plastik.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

świetna sprawa taka konsola a jak sie człowiek wciagnie to juz całkiem.
warto posiadać jednak drugi pad by grac we dwie osoby.

nie rozumiem po co ludzie kupują drogie komputery do gier jak wystarczy takie urządzenie.

wrzucasz płytkę i grasz a nie kurcze jakieś problemy często gęsto.
można położyć sie do wyrka itd

zastanawia mnie tylko jedna taka mała kwestia kiedy zacznie PS4 wypierać PS3.

Link to post
Share on other sites

Kieruj się przede wszystkim stanem konsoli, grę możesz sobie dokupić na innej aukcji :) Większość fajnych tytułów można wyrwać za ok ~30zł. Jedynie najnowsze trzymają mocno cenę.

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...