Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Pisze tu do was bo mam nie co dziwny problem i nie potrafię go rozwiązać...otóż przed ostatnia aktualizacją wszystko było ok,lecz teraz po niej kiedy chcę coś zakupić to dostaje komunikat żebym się upewnij czy dane mojej karty bankowej są poprawne,a na 100% są bo nic nie zmieniałem i wszystko było ok do puki właśnie tej aktualizacji nie zainstalowałem.

Link to post
Share on other sites

Sprawdź czy czasem ci karta nie wygasła (skończył się termin jej ważności karty).

 

Jeśli nie to proponuje wejść przez PC na https://store.sonyentertainmentnetwork.com i usunąć kartę z opcji płatności i dodać ją ponownie.

Edytowane przez cru5h
Link to post
Share on other sites

Witam,

Jestem posiadaczem play station 3 slim 12 gb. Od wczoraj gram w gta 5 ( bez zadnych patchow, bo mi sie nie mieszcza) i mam pytanko: czy u was tez zauwazalne sa dropy fpsow? Gram sobie normalnie na tych 30 fpsach, i jak jade autem to czesto sa dropy do 26, czy jest to wadliwa sztuka czy moze to kwestia malej pojemnosci dysku? Prosze o pomoc

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam. Chcę kupić ps3 i chciałbym Was zapytać o opinię czy to jest dobra oferta :  http://allegro.pl/playstation-3-ps3-320gb-zestaw-gwarancja-sklep-24h-i4708371297.html

Edytowane przez GrUbEn95
Link to post
Share on other sites

NOPE

to 2 całkiem inne usługi na tej samej serwerowni

 

Ostatnio na PS3 kilka dni ciągłego braku było

 

widać działa to tak ,że jak serwerownia nie wyrabia to olewają segment PS3 i cała para idzie na PS4 a jak już to nie wyrabia to CRASH

 

Co siębędzie działo jak ilość ps4 dobije do 30mln ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pewnie już takie pytanie się kiedyś pojawiło ale w jakiej cenie należy szukać używanej sprawnej konsoli ze wszystkim co niezbędne do grania i uruchomienia ? Nie siedzę w tym więc chciałbym się upewnić, na allegro jest duży rozrzut cenowy dlatego nie jestem pewien....


Edit. Gdzie najlepiej szukać, na co zwracać uwagę ? Czy trzeba szukać jakiejś specjalnej wersji lub jak to tam jest z tymi konsolami ?

Link to post
Share on other sites

Dzięki Tommy, jeśli się zdecyduję będę się odzywał jednak w tej chwili chciałem się zorientować z ceną takich konsol i jak się ogólnie ma sprawa z nimi. Jako zatwardziały PCtowiec coś mnie kusi żeby sobie kupić x360 i ps3 dla exów(pewnie konsole by już zostały pod TV) co by potem zagrać w kontynuacje na PS4 i X1(oraz jeśli będą miały dostatecznie dużą ilosć exów) Bo w sumie tylko dla exów ostatnimi czasy kuszą mnie te konsole ;) Jednak muszę sobie to jakoś rozplanować bo PC w przyszłości też będę rozbudowywał.

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

Tylko ze ps3 jest juz martwe...

na X360 wyjdzie jeszcze Ex-y tj tomb raider

M$ pompuje jeszcze w 360-ke

sony nawet fabryki częćści do ps3 zamyka bo wiadomo, żenie stać ich na utrzymanie tego z ich problemami finansowymi

The Crew tez nie wyszło na ps3 bo za słabe (raczej bardziej problem z ramem 256 dla cpu i 256 dla gpu gdzie na x360 masz 512 współdzielone + DRAM) - na wszystko inne wyszło

Gta 5 na ps3 chodzi wyraźnie gorzej, tak samo jak FarCry 4 i watch dogs i Crysis 3 i wiele wiele innych (prawie każda multiplatforma) a jest to związane ze słabszym GPU i wspomnianym ramem (cell niby mocniejszy lecz tylko w odpowiednich zastosowaniach), przepustowość ramu GPU w x360 też bije na łeb ps3 a to przez zastosowanie DRAM i ogolnie lepszych kości i całkiem innej szyny 

 

http://www.freewebs.com/badcyborg/Xbox360%20VS%20PS3%20which%20onse%20best.gif

 

 

http://images.anandtech.com/doci/7622/Screen%20Shot%202014-01-06%20at%206.18.35%20AM.png

 

 

 

 

 

lecz z drugiej strony takie gry jak Uncharted czy TLOU lub GOW...dla nich trzymam jeszcze swoja sztuke

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

Tylko ze ps3 jest juz martwe...

na X360 wyjdzie jeszcze Ex-y tj tomb raider

przecież X360 jest martwy od co najmniej 2-3 lat

 

Co do porównań

nie ma to jak dodawac przepustowosc 10 mb edram do gddr3. Opierając sie na takich porownaniach można powiedzieć że x360 jest mocniejszy od ps4 co jest bzdurą.

 

Co do pierwsego wykresu raczej powinno byc odwrotnie i to ps3 oferuje 3 razy wyzsza wydajnosc CPU.

 

http://i5.minus.com/il17O6Htmxwdy.jpg

 

 

Gta 5 na ps3 chodzi wyraźnie gorzej, tak samo jak FarCry 4 i watch dogs i Crysis 3 i wiele wiele innych (prawie każda multiplatforma)

farcry 4 sobie darujmy, bo tutaj konsole dostaly zwykly port, nie wykorystując mocy cella, a wiadomo że samo gpu w x360 jest mocniejsze. Gta 5 chodzi bardzo podobnie, ale na ps3 nieco lepiej wygląda. No i nie każda multiplaforma lepiej chodzi na x360. Przykładowo battlefield 3 lepiej wygladał na ps3.

Poza tym o mocy konsoli decyduja exy a tutaj do dzisiaj nie ukazalo sie na xboxa nic co wygladaloby i chodzilo na poziomie god of war 3/ascension

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...