Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Pytanie do starych wyjadaczy PS3, w które exclusivy warto zagrać? Kończę Uncharted 3, zostało mi jeszcze chyba 2 rozdziały i trzeba powoli szukać nowej serii :P. Przeglądałem neta ale znalazłem jedynie na wiki dość sporą listę: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_3_games We wszystkie raczej nie zagram  :wariat:

Jedyną grą która odpada z tej listy razem z Uncharted jest The Last of Us, zostawiam sobie to na PS4 :P

Link to post
Share on other sites

ja posiadam wersje CECHL nie grzeje sie bo cicho chodzi nieczyszczona od 5 lat :D

 

Moja nie była czyszczona od Maja 2008 do Listopada 2013. :D

Nie hałasowała, ani się nie przegrzewała. Po tylu latach zasłużyła na nową pastę. ;)

CECHL04 :)

 

Mówiłem wyżej - to najlepsze modele PS3

Sam mam CECHL04 ;) w niektórych partiach sypały się tylko BR i wsady nand-ów

Link to post
Share on other sites

Killzone 2/3 mają przyjemnego singla. Heavy Rain i Beyond Two Souls to takie interaktywne filmy, przyjemne w odbiorze. W Infamous nie grałem. Jesli lubisz dziki zachód zagraj w Red Dead Redemption :) Z FPSów jest jeszcze seria Resistance.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Gra ciekawa ale optymalizacja na ps3 zepsuta. Giera często spada do 20 fps a nawet mniej, cutscenki maja po 15 fps. Nie wygląda nawet tak źle - co najważniejsze można się wciągnąć, natomiast ten niski fps potrafi być tak denerwujący, że skutecznie odrzuca tą grę. Polecam ale tylko na PC :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

pomożecie?
mam w swoim pokoju 22 calowego samsunga co obsługuje 720p, ma wyjścia hdmi, vga, component, composit i wg. producenta obsługuje HDCP...
kupiłem sobie kabel hdmi, podłączyłem a tu brak obrazu.. niby nie ma "brak sygnału" ale czarny ekran itp..
podłączam ps3 tym samym kablem do tv w salonie 32 calowy samsung i tam śmiga...
więc to nie wina kabla a pewnie tv... czytałem że kilka modeli tv gryzie się z ps3 właśnie przez ten protokuł hdcp...
Rozwiązałem problem kupując kabel component, na 5 wyjść czinczowych.. fajnie jest obraz hd.. ale co kilka minut obraz mi dosłownie mrugnie.. czyli zgaśnie i znowu się pojawi... i to mnie też irytuje ;/

Więc sobie myślę, może podłącze przez VGA..
ale wiem, że kabel HDMI>VGA nie zadziała bo nie ma konwertera.. no i właśnie jest rozwiązanie :)
Kupić konwerter sygnału HDMI (cyfrowy) do VGA (analogowy).. ale to też mi nie bardzo pasuje, bo to "pudełeczko" trzeba osobno zasilić do gniazdka...

hdmi_vga+au.jpg

Jest kolejne rozwiązanie ! tu mam pewność że będzie działać i nie będzie mnie to drogo kosztować :)
Oryginalny kabel/przejściówka od sony na vga/audio
(są też podróbki od razu z wejściem pod monitor i wtyczkami pod audio w tv i są dłuższe, na zdjęciu jest wyjście vga do kabla monitorowego i wyjście do kabli audio)
ale nigdzie tego typu kabla na allegro i polskich e-sklepach nie mogę znaleźć...
Jeśli ktoś znalazł coś takiego gdzieś to proszę mi pokazać i problem rozwiązany :)
http://img.photobucket.com/albums/v215/Brainshrimp/vgaa01.jpg

http://www.modchipcentral.com/store/images/P/wii014.jpg
 
Jest też kolejne rozwiązanie, ale pewności nie mam czy będzie działało.. i kosztuje ponad 100zł...
Kabel i-HDMI specjalnie pod protokół HDCP
http://allegro.pl/inteligentny-kabel-1-8m-ihdmi-hdmi-hdmi-hollex-i4276481863.html
No bo skoro zwykły kabel hdmi u mnie w pokoju nie działa.. to czy taki będzie?

W skrócie.. jak mogę podłączyć sprawnie PS3 do mojego TV, nie wykorzystując kabla HDMI i Component ?
Nie interesuje mnie composit bo działa w najniższej rozdzielczości (czin 3 wtyczki)

Edytowane przez Bartek5035
Link to post
Share on other sites

 

 

22 calowego samsunga co obsługuje 720p

 

 

tv w salonie 32 calowy samsung i tam śmiga...
 zapewne z full hd

 

 

Reset ustawień video i powinno działać - http://pl.playstation.com/ps3/support/general/detail/linked235817/item236217/Pod%C5%82%C4%85czanie-systemu-PlayStation-3-do-innego-telewizora/

Link to post
Share on other sites

przez kabel component (ten na 5 czinców) co kilka minut obraz mi mrugnie, być może to wina kabla za 6zł xD
przez composit (3 czincze) obraz jest w tej najniższej rozdzielczości konsoli..

A przypadkiem przez component i composite - protokół HDCP nie obowiązuje? Przecież to wyjścia analogowe.. a HDCP jest protokołem cyfrowym, zresztą czytałem o tym i wiem, że jak niektórzy nagrywają gameplaye z PS3 za pomocą zewnętrznych urządzeń, to tylko przez analogowy sygnał, bo omija HDCP :)

Pasowałoby mi podłączyć tym kablem co pokazałem wyżej przez VGA, ale nie widzę nigdzie tego kabla w necie.. :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...