Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Gość effendi360

Pomysł z trzema postaciami jest rewelacyjny. Niech jeszcze fabuła nie będzie liniowa please...



 

 

Rockstar jeszcze nigdy nie dał du*y

 

 

gta 4

 

http://toolazytofail.com/wp-content/uploads/2013/03/facepalm.jpg



Ja jestem podjarany mimo wszystko bo to powrót do klimatu san andreas a akurat przy tej części spędziłem kilkaset godzin...

Link to post
Share on other sites

najbardziej rozwaliło mnie jak narrator stwierdził że można w każdej chwili zobaczyć co robi inny bohater i przełączył się na Trevora, a ten sp*****a w Pick Upie przed policją.

 

Ps. Topienie zwłok w kiblu nie jest chyba dobrym pomysłem. :). Już lubię tego gościa.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie tylko to. Kupiłem to na steamie już połatane. Ta gra była najzwyczajniej nudna. Przecież gta 4 to krok wstecz względem san andreas. Każde kolejne gta powinno być większe, szersze, grubsze, a nie to co oni odwalili w czwartej części.

Link to post
Share on other sites

na może coś w tym jest, ja grałem na xboxie więc się nie wypowiadam odnośnie działania. Co do samej gry dla mnie jedyną wadą był mało przekonywujący główny bohater ale już postacie poboczne były świetnie nakreślone. Do tego ballads of gay tony które do dzisiaj wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Żeby tylko inne gry były tak słabe jak gta 4 to byśmy nie wiedzieli za co się złapać

Link to post
Share on other sites

Tyle, że CECH-3k ... bo w 2k jest problem z oddawaniem ciepła i w konsekwencji YLOD'y potrafią się pojawiać. Dobra jest jeszcze ostatnia rewizja Fata 80GB. Super Slim niby 32nm, ale głośny niemiłosiernie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W skrócie:
- nie można się połączyć z internetem ani po wifi ani po kablu
- problem z bluetooth - pad bardzo długo nawiązuje połączenie z konsolą i nie zawsze za pierwszym podejściem. Resetowałem już go tym malutkim przyciskiem od spodu i nic. Z innym padem to samo.
- problem z usb - tak jak w przypadku bluetooth, pad czasem nie chce się połączyć
- grając (przynajmniej bezprzewodowo) czuję spore opóźnienie pomiędzy naciśnięciem przycisku, a reakcją w grze. Być może to tylko przewrażliwienie, ale wydaje mi się. że wcześniej tak nie było.

Próbowałem już uaktualnić konsolę przy pomocy pendrive, instalacja doszła niemal do samego końca po czym zniknął obraz. Czekałem jakieś 20 minut, po czym wyłączyłem i włączyłem konsolę. Działać działa, jednak żaden problem nie zniknął. Konsola to FAT 40GB, kupiona jakoś w 2008r., więc już dawno po gwarancji.
Jakieś pomysły co można z nią zrobić? Obejdzie się bez oddawania do jakiegoś serwisu?

Link to post
Share on other sites

pad na bank oryginalny ? bo po pewnej aktualizacji sony blokowało podrobki po Wireless

ogolnie dziwne z tym LAN-em

widzi wogole podpiety kabel LAN czy nie ? wifi sieci widzi czy cisza ?

moze sie kable od anteny WiFi BT poodpinały ale to mało realne

Edytowane przez Tommy-T
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pad, a raczej oba pady są oryginalne. Jeden to sixaxis, który był w zestawie z konsolą. Drugi to PS Move. Nie widzi, router też nie pokazuje, by nowy kabel był podpięty, a powinna świecić się wtedy dioda. Pod inne wejście routera dla pewności też podpinałem. Wifi nie znajduje. Wcześniej konsola była całkowicie sprawna, później stała jakiś czas nieużywana i pojawiły się te problemy.

Link to post
Share on other sites

Wiem jak wejść do recovery menu, to jest to samo? Z tego miejsca próbowałem właśnie uaktualnić system. Jeśli nie to nie wiem.

Edit: Dziwna sprawa. W tej chwili wszystko znów działa, a jedyne co zrobiłem to podłączyłem konsolę na chwilę w innym miejscu by sprawdzić inny kabel, który jest krótszy. Nie działało, więc konsola wróciła na swoje miejsce, podpięta dokładnie tak samo jak wcześniej, ale teraz działa. Połączyło z siecią po wifi, z padem również nie ma problemu. Aż boję się ją wyłączyć, bo może się okazać, że przy następnym włączeniu problemy wrócą. W końcu nie możliwym jest chyba by ot tak zniknęły?

Edytowane przez Wmblady
Link to post
Share on other sites

Zrób reset (domyślne ustawienia itp.) oraz zainstaluj jeszcze raz soft (najlepiej najnowszy ofw). Bardzo możliwe że pada ci karta wifi z bluetooth. Jeśli masz zmodyfikowane oprogramowanie to zaaktualizuj do najnowszej wersji (Z tego co pamiętam to firmware od rogero powodował podobne problemy oczywiście na początku).

Edytowane przez .daft
cytowanie
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nigdy nie używałem na tej konsoli zmodyfikowanego softu. Reset wolałbym zrobić dopiero, gdy znów zaczną się problemy. Od 2 dni z konsolą nie ma absolutnie żadnego problemu, no może poza opóźnieniem, ale może to wina kabla lub tv, dziś będę sprawdzał. Co prawda TV już ma włączony "tryb gry", ale może jest coś jeszcze. Jedynie właśnie dziwi mnie to, że przez parę tygodni te problemy były i nagle ustały.

Link to post
Share on other sites

Witam. Chciałbym zakupić konsole ps3. Znalazłem na allegro prawie nową, z gwarancją z dwoma padami, 500Gb dysk za 750zł. Czy to jest adekwatna cena? Mam pytanie dotyczące gwarancji: czy w każdym sklepie jest ona uwzględniona? np była kupiona w neonecie to każdy sklep w polsce ma prawo ja przyjąć na naprawę?
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...