Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Gość effendi360

Pisałem wcześniej. Początek itd okej, ale potem jak zobaczyłem, że bohaterki przebiegają sobie swobodnie przed oczami przeciwników niezauważone i gra zaczęła walić nudą, autentycznie wyczekiwałem z utęsknieniem finału i napisy końcowe ujrzałem z ulgą... Zaliczone i tyle. Jak dla mnie Uncharted 1/2/3 to lepsze produkcje.

Link to post
Share on other sites

Cześć, sprzedaję swoje Ps3 i mam jedno pytanie ;)

Czy klucz do multi np. F1 2012 będzie działał na innym profilu na tej samej konsoli, będzie trzeba jeszcze raz pobrać tą przepustkę czy automatycznie jest przypisane do konsoli ( wszystkich kont )

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Spoko. :] Fajnie że na PSN Plus "DAJĄ" jakieś gry. :] Miałem licencję na miesiąc. Pościągałem jakieś gry, ICO, itd. Pograłem w to do końca licencji. Dziś kupiłem licencję PS PLUS na 3 miechy. NIE MOŻNA już grać w te gry, które wtedy pościągałem. Muszę za nie zapłacić pełną kwotę by grać w nie znowu.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

To na wała ten trial w ogóle ? Mija się z celem takie coś.


Aha z innej beki. Mam konto effendi360 założone w UK i effendi366 założone w PL bo się kraju oczywiście zmienić nie da. Dzwoniłem na infolinię. Żeby usunąć konto UK muszę... zadzwonić do UK. :]


Co za debilizmy...

Link to post
Share on other sites

Dobra panowie przerwę wam passe rozmowy, rozchodzi się o to iż zastanawiam się nad kupnem PS3 , tylko teraz pytanko jakie wyrwać no i żeby trochę pochodziło. Maksymalne pieniążki jakie mogę na to przeznaczyć to 400zł. Nie wiem na co mam zwracać uwagę przy kupnie tej konsoli , Konsole bym zakupił dopiero przed (15-września ). No i to moje typy.

http://allegro.pl/playstation-3-ps3-wersja-60gb-pad-okazja-okazja-i3532612369.html

http://allegro.pl/play-station-3-ps3-white-biala-slim2pady-pes-320gb-i3529268596.html
 
Do tej PS3-WERSJI BIAŁEJ cena na pewno podejdzie do góry
 
Ale najbardziej się nastawiam na PS3 FAT Z DYSKIEM 60GB Co o niej myślicie jak bdz z kultura pracy to znaczy ( nie bd się pociła )

Po partyjce dajmy na to 5 godz ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Diablo, wygląda wg mnie nadzwyczaj dobrze i chodzi też nadzwyczaj płynnie jak na tą wiekową konsolkę

Żartujesz ??? Czy tak serio piszesz ??? przecież ta gra na PC nie ma wielkich wymagań ... PS3 potrafi ciągnąć tytuły pokroju Crysis3, BF4, Watch Dogs, GtaV , GodOfWar itp itd więc normalne, że Diablo III "łyknie" bez zbędnych ceregieli ;)

 

 

 

 

Najlepsze są SLIM.

Dokładnie

ale tylko w wersji 3004 (a lub b)

Link to post
Share on other sites

Ja to bym coś z tej listy atakował.

 

Widzę że dużo srania się jest kupić PS3 za 400bomby.

Takie coś wypatrzyłem z twojej listy ale ma duży  minus http://allegro.pl/playstation-3-ps3-3-55-500gb-z-gwarancja-i3514778048.html

Dlatego gościu ją sprzedaje , nie pcham się w takie coś najprawdopodobniej zostaje ta , http://allegro.pl/playstation-3-ps3-fat-60gb-pad-okazja-okazja-i3532612369.html  Ale mam jeszcze kilka dni może się pojawią lepsze oferty lub tym podobne , jeśli macie jakieś inne do zaoferowania to bardzo proszę , ( Stoję przed takim dylematem HD 5870 do starego pieca , albo PS3  budżet max 400zł )

Żeby móc pograć w nowe tytuły nadchodzących gier zima idzie ,żeby było co robić po pracy :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Stoję przed takim dylematem HD 5870 do starego pieca , albo PS3  budżet max 400zł ) Żeby móc pograć w nowe tytuły nadchodzących gier zima idzie ,żeby było co robić po pracy
 

 

i na 5870 i na ps3 zagrasz w nowosci :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...