Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ano normalnie, po prostu zaznaczone i włączone. Miękkie cienie też mogę włączyć, tylko że FPS spada, a aż takiej różnicy wizualnej nie ma.

HBAO+ działa normalnie na kartach AMD z architekturą GCN, czyli np. HD7950.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak na radeonie możesz mieć HBAO+ jak to podobno technologia Nv ?

Bo jest to normalny efekt graficzny, który można uzyskać na dx11 i na kartach zgodnych z dx ten efekt będzie. Tak samo z wieloma innymi bajerami które NV reklamuje (miękkie cienie, lepsze god rays itp.). Chociaż tyle.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj skończę wątek głowny w Unity - na razie 27h gry za mną.

Gram na Ultra, cienie wysokie, FXAA, HBAO+. HD7950@1250/1700Mhz (Catalyst 14.12 Omega); 2500k@4,8Ghz. Podczas rozgrywki mam wykorzystane 6,5/8GB RAM oraz 2,9GB VRAM. Średni FPS oscyluje w granicach 38-40 klatek.

Powiem szczerze, nie uświadczyłem jakichś mega chrupnięc podczas tych 27 godzin. Raz mi gra zfreezowała na 5 sekund.

 

 

Ja mam juz 7 sekwencje ale caly czas mam jeden kłopot

 

 

co jakis czas ,mam dziwne ruchy kamerą sama jakby wiruje po czym laduje np na jakmis budynku i potem gra mi dziwnie chodzi jaky FPS spadały..

 

naprawde gram sobie na high jest plynnie,ale te obroty kamerą itd odbieraja mi checi do dalszej gry...

 

dziwne ze jeden ma tak a drugi nic takie nie mial przez cal gre....na jakim patch grasz? i czy robiles jakies fixy ,grzebales cos w plikach itd?

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

Ja mam juz 7 sekwencje ale caly czas mam jeden kłopot

 

 

co jakis czas ,mam dziwne ruchy kamerą sama jakby wiruje po czym laduje np na jakmis budynku i potem gra mi dziwnie chodzi jaky FPS spadały..

 

naprawde gram sobie na high jest plynnie,ale te obroty kamerą itd odbieraja mi checi do dalszej gry...

 

dziwne ze jeden ma tak a drugi nic takie nie mial przez cal gre....na jakim patch grasz? i czy robiles jakies fixy ,grzebales cos w plikach itd?

 

Standardowe Unity (patch 1.4) + sterowniki Catalyst 14.12 Omega. Nic nie grzebałem w plikach gry, gdyż gra u mnie chodzi zadziwiająco dobrze.

 

U mnie żadne obroty samoistne kamerą nie występowały.

 

Edit.

Skończyłem głowny wątek - jakiś niedosyt mi pozostał po obejżeniu zakończenia. Mam nadzieję, że w Dead Kings coś tam dodadzą :)

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

Darmowe DLC - Dead Kings dla posiadaczy Unity będzie dostępne 13 stycznia. 

A zwiastun zapowiadający... jak zwykle genialny.

 

Kilka obrazków

http://images.gamersyde.com/image_assassin_s_creed_unity-27244-2908_0001.jpghttp://images.gamersyde.com/image_assassin_s_creed_unity-27244-2908_0002.jpghttp://images.gamersyde.com/image_assassin_s_creed_unity-27244-2908_0003.jpghttp://images.gamersyde.com/image_assassin_s_creed_unity-27244-2908_0004.jpg

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam chyba wyjątkowe szczęście, Watchdogs - zero problemów. AC Unity - nic, wszystko działa płynnie. Kurde przez to nie mogę ponarzekać na Ubisoft.

U mnie z Unity tak samo, ale z WD miałem masakryczne problemy przy premierze, bohater zapadał mi się cały czas pod jezdnię itp.

 

 

Zauważyłem, ze u mnie jak pogram tak ok. 3 godzin w ramach jednej sesji to gra dostaje małej zadyszki, i zaczyna na potęgę doczytywać dane z dysku..., ale po za tym nie uświadczyłem jakichś większych problemów z płynnością (mam ok 42h gry nabite)

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

Jak to jest z bonusem (jedna gra Ubi za darmo) dla posiadaczy Season Passa? Czy był on dostępny tylko dla tych, którzy w chwili ogłoszenia "przeprosin" mieli kupionego season passa, czy obowiązuje nadal i jeśli teraz ktoś kupi przepustkę, to będzie miał tą dodatkową grę?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...